Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

proletsearch

Безплатен лицензиран софтуер

Препоръчан отговор

Допълнение към инсталацията на Ashampoo Burning Studio 2020:

Изтеглянето на безплатните програми от този сайт са съпроводени с автоматичното

инсталиране на този "нотификатор" . . .SharewareOnSaleNotifier.exe

Той е доста неприятен, защото още с включването на компютъра ви започва да ви предлага 

софтуер за продажба ! Същият върви в пакет с основната програма и се инсталира /без да ви пита/ заедно

с вашата безплатната програма която сте си я избрали !

Вие по никакъв начин не може да го отстраните или възпрепятствувате неговата инсталация на компютъра ви !

Ще трябва след това да го ПРЕМАХНЕТЕ единствено, като го ДЕИНСТАЛИРАТЕ от Контролния панел на своето РС.

Аз от началото на месеца се възползувах от Новогодишните промоции и си записах около 4-5 програми

от този сайт, но за да се отърва от този досаден "нотификатор" използувах с успех програмата си Shadow Defender.

С нейна помощ успях да "извлека" по-време на инсталациите .exe  файловете им, като по този начин си спестих 

след това триенето от компютъра ми на тези - нотификатори !

За това на тези които желаят да отбегнат нежеланата инсталация на този нотификатор, им предоставям

от тук да си изтеглят инсталатора на Ashampoo Burning Studio 2020 версия: 1.21.3:

Линк за свалянета на инсталатора на Ashampoo Burning Studio 2020 от DropBox: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Optium написа:

Допълнение към инсталацията на Ashampoo Burning Studio 2020:

Изтеглянето на безплатните програми от този сайт са съпроводени с автоматичното

инсталиране на този "нотификатор" . . .SharewareOnSaleNotifier.exe

Той е доста неприятен, защото още с включването на компютъра ви започва да ви предлага 

софтуер за продажба ! Същият върви в пакет с основната програма и се инсталира /без да ви пита/ заедно

с вашата безплатната програма която сте си я избрали !

Вие по никакъв начин не може да го отстраните или възпрепятствувате неговата инсталация на компютъра ви !

Ще трябва след това да го ПРЕМАХНЕТЕ единствено, като го ДЕИНСТАЛИРАТЕ от Контролния панел на своето РС.

Аз от началото на месеца се възползувах от Новогодишните промоции и си записах около 4-5 програми

от този сайт, но за да се отърва от този досаден "нотификатор" използувах с успех програмата си Shadow Defender.

С нейна помощ успях да "извлека" по-време на инсталациите .exe  файловете им, като по този начин си спестих 

след това триенето от компютъра ми на тези - нотификатори !

За това на тези които желаят да отбегнат нежеланата инсталация на този нотификатор, им предоставям

от тук да си изтеглят инсталатора на Ashampoo Burning Studio 2020 версия: 1.21.3:

Линк за свалянета на инсталатора на Ashampoo Burning Studio 2020 от DropBox: 

И от какъв зор след, като можеш да свалиш инсталатора директно през сайта на Шампоана? Само да дращим ли?

Цитат

Инсталирайте програмата свалена от линка на официалния сайт , създайте или въведете данните за вход в  Ashampoo акаута. 

Пък и ... 

https://www.ashampoo.com/en/usd/fdl/0/0/free/0

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че SharewareOnSaleNotifier не е задължително да се инсталира. Стартира се и през него може да се свали желаната програма като има опция да се инсталира веднага или да се запамети в желана папка след като се свали програмата, но самия SharewareOnSaleNotifier не е задължително да се инсталира ама въобще. След като се свали желаната програма просто се изтрива и SharewareOnSaleNotifier и толкова. Добре е обаче ако програмата е запазена да се инсталира на по-късен етап, да не се чудите много, защото ключа има или срок на активация или има зададен брой системи на които може да се ползва и като се надвиши лимита (т.е. някой ви изпревари) и след това става невалиден. Иначе SharewareOnSaleNotifier в повечето случаи не е необходимо да се ползва, но понякога трябва, защото през него се свалят пререгистрирани програми, които ги няма на официалната страница. И още нещо...почти винаги при попълване на изискването за промоция в SharewareOnSale, получавате линк с директен download и пак може да се заобиколи този SharewareOnSaleNotifier.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, B-boy/StyLe/ написа:

И още нещо...почти винаги при попълване на изискването за промоция в SharewareOnSale, получавате линк с директен download и пак може да се заобиколи този SharewareOnSaleNotifier.

Който води към официалния сайт откъдето можеш да си свалиш всичко. Специално за шампоана горе добавих връзка с всички достъпни програми за безплатно ползване.

В конкретния случай в промото на SharewareOnSale няма директна връзка за сваляне. Ама то си има официален сайт.

Clip.jpg.b7eb5213cb8a7fda91d32ac65fdc80d7.jpg

пп. Да добавя, че временните пощи в 90% от случаите са за предпочитане. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, само че понякога трябва да се сваля чрез агента им, защото някои промоции идват пререгистрирани и не се активират с ключ и официалния сайт отпада в тези случаи. Но те са частни случаи като цяло.

Аз съм дал там истинска поща, защото понякога идват добри промоции, които с временна бих изтървал (освен ако не отварям сайта им всеки ден, което не винаги е възможно, защото забравям). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.ashampoo.com/en/usd/fdl Оттук може да свалите още безплатни пълни версии на компанията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Optium написа:

HARD DISC SENTINEL

На нея не и е нужен регистрационен ключ, тъй като тя е предварително активирана и е с доживотен лиценз 

Тоест - руснаците са я кракнали/пачнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брее ама това кога стана безплатен вид ??? Когато най много ми трябваше и сега е безплатен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само, че не е безплатна, но и не е последната версия. 5.40 е стара версия. Последната е 5.60. Да, пак би свършила работа, но автора на програмата често пуска промоции на последната версия по сайтовете за промоциите и е добре човек да дебне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но аз пак се радвам че има я и на безплатен тип :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление че много от интересните ми програми които скоро публикувах тук,

са премахнати /дори преди изтичането на промоционалния им период/ от безотговорни,

злобни и посредствени лица с единствената цел . . . да ме засегнат и унижат лично !

Сайтът вече са го обърнали на "бащиния", без да се съобразяват с мнението на другите !

Ако са толкова големи "специалисти" /за каквито се представят/ да отидат да работят в някои от водещите

у нас софтуерни фирми, вместо да се "завират" по подобни форуми със затихващи функции за да изпълняват

нелицеприятните си задължения на местни шерифи и цензори !

При тази грозна ситуация тук, не след дълго в този милиционерски форум ще останат да дерибействуват 

само те и лумпенизираните им клакьори ! 

А сега ще ви предложа една сериозна програма на стойност от 49.99 щ.д. която е все още в ПРОМОЦИЯ

и ако имате късмет в близките 48 часа, бихте могли да си я свалите свободно:

TENORSHARE     WINDOWS     BOOT     GENIUS

Interfeys_na_programata_Windows_Boot_Gen

Линк за безплатното сваляне на програмата:

https://bit.ly/2Vb3F22

Тази програма представлява тайно оръжие, която интегрира в себе си над 40 малки помощни програми за зареждане на вашия компютър от CD / USB, коригиране на всички проблеми със зареждането на компютъра, както и поправяне на повредена Windows система, възстановяване на данни, преразпределение и клониране на твърд диск !

Тя може да запише стартиращ ISO Image на диск с празен CD / DVD / USB, 
за да ви помогне да стартирате вашия компютър при различни неприятни сценарии като: 
Черен екран, син екран, кръг за зареждане и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Optium написа:

Прави ми впечатление че много от интересните ми програми които скоро публикувах тук,

Защо смяташ, че "програмите" ти са интересни за всички?. Повечето неща, които показваш са повече от безсмислени, както и последната. Има си далеч по добри инструменти за тези цели и то наистина, абсолютно безплатни - примерно boot инструментите на sergei strelec и HBCD.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, street racer написа:

Защо смяташ, че "програмите" ти са интересни за всички?. Повечето неща, които показваш са повече от безсмислени, както и последната.

Въх! Една бегачка BMW давала възможност за проучване потребностите на цела България? :yanim:

Мани, бегай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, JKirilov написа:

Въх! Една бегачка BMW давала възможност за проучване потребностите на цела България? :yanim:

Мани, бегай...

Нещо не си съгласен ли? И да ти кажа, "бегачката" е Nissan Silvia, само мотора е на баварците, с добавени 2 охлюва с променлива геометрия - 560 кс на колелата, 890 Nm - естествено, с подходящото гориво, което също си "бъркам" сам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, street racer написа:

което също си "бъркам" сам

и как ти остава време за глупости по форумите???

Я кажи на мен къв софт ми е необходим? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, JKirilov написа:

и как ти остава време за глупости по форумите???

Ти си по глупостите...по скоро по плявата - много приказки, нищо съществено! Ама то това е нормално....с твоите познания. А време имам много - отдавна съм си организирал бизнеса, така, че да имам време за други неща

преди 7 минути, JKirilov написа:

Я кажи на мен къв софт ми е необходим?

Това е напълно достатъчно за теб - и като хардуер и като софтуер

.detski-laptop-na-blgarski-ezik-719-500x500.jpg.f05535d1e00b7f68c5c4e0f4114e15fb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тази страница има доста безплатен, за момента, софтуер: AOMEI Backupper Pro, ACDSee Video Studio 3, O&O Defrag 20, Auslogics DIsk Defrag Pro, UnHackMe, novaPDF и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във връзка с covid-19 Adguard дават 3 месеца безплатно ползване у дома:
https://adguard.com/en/blog/stayhome.html

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във връзка с големия брой потребители, работещи homeoffice поради световната ситуация, Trend Micro предоставя 6-месечен trial за своята MaximumSecurity. Можете да я свалите оттук: https://store.trendmicro.com/store?Action=Content&Locale=en_US&SiteID=tmamer&pbPage=Trend_WFH_2020&fbclid=IwAR0y45YGqkI0APY4BRj02zeWSuVZmHBi-Z7oLez1RcXhJDarqSQHK28YOsk Предлага се за Windows и Mac. Enjoy! :) 

P.S. Има и мобилна версия - за Android и iOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...