Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатен лицензиран софтуер

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Bubbles написа:

Пробвах я, голямо дърво, три дена докато се свърже със сървър, държи 10-15 минути и се изключва, бърка държавите(избираш една а се закача за друга).

и аз имах проблеми с нея но мислех че проблема е при мен но явно програмата е бъгава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Актуална версия 8.0.1.169.RC

RC е почти финална...иначе си е още 7.6.0.766..Те обичайно така си я карат...пускат промо,преди официалната нова...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wise Care 365 PRO - безплатен пожизнен лиценз

1427873056726241.png

Получавате пожизнен лиценз,обновявания са възможни до 10.12.2020...Изтеглете програмата и инсталирайте.Обновете до последната актуална версия.Активацията е автоматична.

Wise Care 365

Подробности за акцията:Comss.ru

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DVDFab Video Downloader - Безплатен лиценз за Windows и Mac

Лицензът е валиден до 31 декември 2021 година.
Лицензът е само за домашна, нетърговска употреба.
Налични са актуализации на новите версии за цялото време на лиценза.
Без безплатна техническа поддръжка

https://www.comss.ru/page.php?id=6782

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Steganos Password Manager 20

Screenshot-2.png

Чудесен мениджър на пароли.Лиценза е пожизнен,без обновяване до нови версии.

Посетете промо страницата(на немски).Въведете имейл адрес ,потвърдете и ще получите код за активация .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 11.10.2020 г. в 16:46, Proshark написа:

Steganos Password Manager 20

Screenshot-2.png

Чудесен мениджър на пароли.Лиценза е пожизнен,без обновяване до нови версии.

Посетете промо страницата(на немски).Въведете имейл адрес ,потвърдете и ще получите код за активация .

Няма го вече ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте намерих vpn за 6 месеца , но 360 ми дава вирус преди да се инсталира. Може ли някой да пробва дали легитимно ще му мине инсталацията?

https://winningpc.com/veepn-vpn-service-free-license-code/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.12.2020 г. в 3:23, Gangosa написа:

Здравейте намерих vpn за 6 месеца , но 360 ми дава вирус

Windows Defender,Malwarebytes Free- чисто

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От утре (17 декември) до 1 януари Epic всеки ден ще раздават по една игра. Дали програмата им е необходима, за да се добавят игрите в библиотеката или може и през браузъра, не знам.

Източник: Epic Games - 15 days of free PC games starting December 17

Надолу в коментарите има списък с игрите, които може би ще пуснат, ама ми се струва прекалено добър за да е истина, но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване