Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатен лицензиран софтуер

Препоръчан отговор

преди 14 часа, цър-вул написа:

Какво по-точно? И защо не си пусна една темичка в Програми - проблеми и дискусии?

Интересува ме дали WindowsToGo работи читаво за Win10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, цър-вул написа:

Преди доста време съм правил и да работеше.
WindowsToGo можеш да направиш и с Rufus

Ползвам го Rufus от години. Пушка е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Underwater написа:

Ползвам го Rufus от години.

Обновявам го в кобура с инструменти. От години не ползвам конвенционално инсталиране от флашка - инсталирам направо от install.wim с помощта на WinNTSetup и autounattend.xml - бързо, лесно, с ангажимент за 2 минути и после си направо на десктоп след 2 рестарта. Пускаш и си вършиш друга работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, цър-вул написа:

Обновявам го в кобура с инструменти. От години не ползвам конвенционално инсталиране от флашка - инсталирам направо от install.wim с помощта на WinNTSetup и autounattend.xml - бързо, лесно, с ангажимент за 2 минути и после си направо на десктоп след 2 рестарта. Пускаш и си вършиш друга работа.

/офф

Дай малко инфо тук или на ЛС как го правиш това направо от десктопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
преди 8 часа, karadzha написа:

Безплатен IObit Uninstaller Pro до 24.09.2021 г.  оттук – https://www.comss.ru/page.php?id=4432

Интересно,че след инсталиране тази програма не се вижда никъде от други подобни,или в контрол панел-програми и компоненти,все едно я няма,а тя си е там..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.videoproc.com/campaign/easter.htm

IObit Malware Fighter 8 PRO

Ashampoo Backup Pro 14

Auslogics BoostSpeed 12  https://www.auslogics.com/en/cpages/boost-speed-promo-videoproc21/

VidJuice UniTube Video Downloader https://www.vidjuice.com/deals/giveaway/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

TeraBox - 1024 GB облачно съхранение безплатно

TeraBox (по-рано Dubox Cloud Storage) предоставя безплатно облачно съхранение за архивиране на снимки,

съхранение на документи и видео файлове. 

Безплатният акаунт включва 1 TB облачно съхранение

https://www.comss.ru/page.php?id=8851

Неосъщесвено удостоверяване.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатният акаунт включва 1 TB облачно съхранение"

Забравил си да уточниш че се ползва като приложение само за ""Ändroid"" и "IOS"" Без да има възможност за ползването му на компютър. То си е написано на руски, но поне за тези, които не го разбират е като уточнение. Има и доста ограничения. 2012 година руснаците  за нова година масово раздавах по 1 терабайт на акаунт(БЕЗПЛАТНО). До ден днешен всичко им работи безупречно, докато това е и...китайско. Независимо, аз ти благодаря за инфото. Ползвам oblako.mail.ru на телефона с 1 терабайт и на  компютъра -  2х 1 терабайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kolev71 написа:

Забравил си да уточниш че се ползва като приложение само за ""Ändroid"" и "IOS"" Без да има възможност за ползването му на компютър. То си е написано на руски, но поне за тези, които не го разбират е като уточнение. Има и доста ограничения. 2012 година руснаците  за нова година масово раздавах по 1 терабайт на акаунт(БЕЗПЛАТНО). До ден днешен всичко им работи безупречно, докато това е и...китайско. Независимо, аз ти благодаря за инфото. Ползвам oblako.mail.ru на телефона с 1 терабайт и на  компютъра -  2х 1 терабайт.

Това им е версията за компютър като има  лимит до 1 TB или 300 файла https://www.dubox.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kolev71 написа:

/off

На мен на компютъра ми дава 128ГБ в oblako.mail.ru, а увеличението е с пари-

image.png.2059967feae761b52f70acc3374e7487.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dimy написа:

/off

На мен на компютъра ми дава 128ГБ в oblako.mail.ru, а увеличението е с пари-

image.png.2059967feae761b52f70acc3374e7487.png

Дими здравей!

Виж какво съм написал:  "2012 година руснаците  за нова година масово раздавах по 1 терабайт на акаунт(БЕЗПЛАТНО). " Било е отдавана във времето, макар че след това нямаше  ограничение до 100 гигабайта на акаунт. След 2015-2016 година намалиха обема на 25 гигабайта докато сега е вече  - едвам 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, KoiAzLiWe написа:

Това им е версията за компютър като има  лимит до 1 TB или 300 файла https://www.dubox.com/

Вие явно мислите и действате смислено и организирано, за разлика от други "дежурни умници" в този форум,

които се предлагат на всяка "манджа мерудия", макар никой да не им търси мнението !

Подобна пародия се бе заформила преди години във форума на Data.Bg  /но добре че по-късно го затвориха/,

че успяхме да се отървем от тези "капацитети" . . .макар че в последствие се пръснаха по други форуми със сменени псевдоними !

Тук съм снимал и предлагам на всички уеб регистрацията на компютъра си в TeraBox /за да я видят всички/,

като смятам че по-добре е да ме шпионират "жълтурите" . . . вместо "ушанките" :  

Акаунт в TeraBox.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Optium написа:

Вие явно мислите и действате смислено и организирано, за разлика от други "дежурни умници" в този форум,

които се предлагат на всяка "манджа мерудия", макар никой да не им търси мнението !

Подобна пародия се бе заформила преди години във форума на Data.Bg  /но добре че по-късно го затвориха/,

че успяхме да се отървем от тези "капацитети" . . .макар че в последствие се пръснаха по други форуми със сменени псевдоними !

Тук съм снимал и предлагам на всички уеб регистрацията на компютъра си в TeraBox /за да я видят всички/,

като смятам че по-добре е да ме шпионират "жълтурите" . . . вместо "ушанките" :  

Акаунт в TeraBox.jpg

Тук виждаш ли какво съм ти написал бе овньо?:  "Независимо, аз ти благодаря за инфото. Ползвам oblako.mail.ru на телефона с 1 терабайт и на  компютъра -  2х 1 терабайт."     "Дежурните умници" добре те знаят колко чуваш петлите. Добре че се е намерил някой да ти го направи. Поне сега ще можеш да събереш всичко през годините като  програми на този обем. Нас не ни мисли! Гледам , нищо качено нямаш на него до сега!

ScreenShot001.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.04.2021 г. в 14:04, Kolev71 написа:

Дими здравей!

Виж какво съм написал:  "2012 година руснаците  за нова година масово раздавах по 1 терабайт на акаунт(БЕЗПЛАТНО). " Било е отдавана във времето, макар че след това нямаше  ограничение до 100 гигабайта на акаунт. След 2015-2016 година намалиха обема на 25 гигабайта докато сега е вече  - едвам 8.

Ок

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях засичал нещо интересно, но ето че днес съм приятно изненадан и то не с една а две програми които мисля биха били полезни :

Mailbox Downloader Business 1.8.0.0

VideoProc 4.1 (Win&Mac)

Промоцията ще свърши след 11 часа и 18 минути считано от от този момент(22:42ч).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване