Премини към съдържанието
Novkov

Link: Anti-Keylogger Elite 3.0

Препоръчан отговор

Anti-Keylogger Elite 1.0.0

license.gifЛиценз: Shareware $39.95

software.gifDownload: Anti-Keylogger Elite 1.0.0

picture.gifИзглед: Anti-Keylogger Elite

view.gifОфициална страница www.remove-trojan.com

Anti-Keylogger Elite(AKE) is a utility designed to detect keyloggers, it can be used to view and forbid keyloggers.

AKE can detect known and unknown keyloggers, keylogger who want to record the keyboard type must been promised.AKE can forbid or allow the specified keylogger to work. If a keylogger is forbided it can record nothing or a specialfied string.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гости Angeliyana
Anti-Keylogger Elite 1.0.0

license.gifЛиценз: Shareware

software.gifDownload: Anti-Keylogger Elite 1.0.0

picture.gifИзглед: Anti-Keylogger Elite

view.gifОфициална страница www.remove-trojan.com

Anti-Keylogger Elite(AKE) is a utility designed to detect keyloggers, it can be used to view and forbid keyloggers.

AKE can detect known and unknown keyloggers, keylogger who want to record the keyboard type must been promised.AKE can forbid or allow the specified keylogger to work. If a keylogger is forbided it can record nothing or a specialfied string.

<{POST_SNAPBACK}>

Добре де, аз една такава вече си свалих и никой , никога не можа да ми даде key за нея... :speak: Сега пак ли почваме със старите номера?!

Или давайте програмите с всиките му там лекове и билки, или изобщо не си правете труда!

Така последно си свалих една програма, която трябваше да ме изчисти от Addware, сега й изтече срокът, аз не намерих лекарство, и сега тя на свой ред ми е addware, от който не мога да се изичстя.

Писна ми вече от реклами, искам да предлагате употребяеми програми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic/ Angeliyana,привет!Ако обичаш дръж се прилично и не забравяй,че постваш в най-добрия IT-форум в България.Никой от екипа на калдата не прави реклама на нищо във форума,включително на какъвто и да било софтуер.Форум Нови програми е по принцип създаден с цел да информира калдата-потребителите за новостите в софтуерната област.Ще те помоля да бъдеш така добра да уважаваш труда на новинарския екип на калдата,който неуморно публикува информация за нови програми,за да ви улесни при избора на софтуер и ви запознае с последните новости в тази област.Ако имаш проблем с регистрирането на дадена програма от публикувана новина във форум за Нови програми можеш по един човешки и възпитан начин да помолиш за крак или сериен номер и ще ти се помогне.Благодаря ти за разбирането.Със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Angeliyana
Angeliyana,привет!Ако обичаш дръж се прилично и не забравяй,че постваш в най-добрия IT-форум в България.Никой от екипа на калдата не прави реклама на нищо във форума,включително на какъвто и да било софтуер.Форум Нови програми е по принцип създаден с цел да информира калдата-потребителите за новостите в софтуерната област.Ще те помоля да бъдеш така добра да уважаваш труда на новинарския екип на калдата,който неуморно публикува информация за нови програми,за да ви улесни при избора на софтуер и ви запознае с последните новости в тази област.Благодаря ти за разбирането.Със здраве.

<{POST_SNAPBACK}>

Съжалявам, ако не съм ви прозвучала добре, но като потребител на този сайт и форум - и то редовен , имам правото да отправя критика. Освен , ако не се страхувате от критиката?!

Но съм дълбоко убедена, че този сайт е това, което е, благодарение , именно на потребителите, защото без тях, просто няма смисъл.

Не на последно място, проблемът, който съм изложила е съвсем сериозен, друг е въпросът, че с тоталитарната ви система за контрол на потребителите, сте успяли да ги сплашите, да не смеят да изкажат мнението си, за да не получат черна точка.:stop:

А съм и сигурна, ;) че всички те също вече са задръстили компютрите си с горещо препоръчани, но негодни след време , програми!

И най-странното е, че не точно аз, а вие трябваше отдавна да отправите тази забележка, понеже, на мен би ми било неудобно да постна нещо , което хората няма как да си вкарат в употреба.

Хайде - и на вас със здраве, пък ако не можете да понесете градивна критика, толкова по-зле!

:speak:

Редактирано от Angeliyana (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Angeliyana,привет!Ако обичаш дръж се прилично и не забравяй,че постваш в най-добрия IT-форум в България.Никой от екипа на калдата не прави реклама на нищо във форума,включително на какъвто и да било софтуер.Форум Нови програми е по принцип създаден с цел да информира калдата-потребителите за новостите в софтуерната област.Ще те помоля да бъдеш така добра да уважаваш труда на новинарския екип на калдата,който неуморно публикува информация за нови програми,за да ви улесни при избора на софтуер и ви запознае с последните новости в тази област.Ако имаш проблем с регистрирането на дадена програма от публикувана новина във форум за Нови програми можеш по един човешки и възпитан начин да помолиш за крак или сериен номер и ще ти се помогне.Благодаря ти за разбирането.Със здраве.

<{POST_SNAPBACK}>

Браво Angeliyana много си права и аз един път се пробвах да им го кажа ама получих доста минуси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново ще помоля да не разводнявате излишно темата.Ако обичате,поствайте с необходимата конкретика.Никой не ви насилва да изтегляте и инсталирате каквото и да е,публикувано в раздел Нови програми.Вие сами свободно избирате какво към момента ви е потребно и какво да изберете от софтуера,публикуван във форума.Както знаете всяка програма,презентирана на вниманието ви в този раздел,се придружава от допълнителна информация за какво се използва програмата и въобще какво представлява тя.Този раздел от форума е създаден за да ви бъде в помощ при ориентацията за нови програми.Ако вие потребителите имате конкретни предложения за промени в публикуването на информация за софтуер в този раздел от форума,то можете свободно да споделите и отправите мнението си в тази част от калдата-форума.

Още един пост в темата,лишен от конкретика,т.е. публикуване на мнение,несвързано пряко с Anti-Keylogger Elite 1.0.0,и темата ще бъде заключена поради нарушаване т.2.5 от Правилата на форума.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде,няма нужда да се критикуваме :yanim:

Ако наистина проблема ви е дали има билка за тази програма отговора е:

Да ИмА

билка

ако има проблеми със хит.бг

билка

Best regards sokoban

P.S

За малко да забравя след инсталацията не ресвайте първо приложете патча и тогава!!

ENJOY!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе нова версия: Anti-Keylogger Elite 2.1

software.gifDownload: Anti-Keylogger Elite 2.1 (1.13 МВ)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anti-Keylogger Elite 3.0

Промени:

*New Standard GUI.

*Blocking snapshots and keyloggers in kernel mode.

*Add an opinion about user name and password ask.

*Add an "Block All" opinion for high security environments.

*Fix bugs of previous version.

software.gifDownload: Anti-Keylogger Elite 3.0 (1.00 МВ) 09.12.2005

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.