Премини към съдържанието
blizzard

Link: Fable The Lost Chapters

Препоръчан отговор

Искам да препоръчам на всички геймъри една нова и найстина добра игра, творение на "Microsoft". Играта се казва Fable The Lost Chapters и е нещо като WOW, но за сингъл, без възможност за игра в мрежа. Играта се отличава с добра графика, отличен(по мое мнение) геймплей, сравнително приямливи сисстемни изисквание. Според мен това е играта на годината. Много добра, интересна и вълнуваща. Може да си я изтеглите от тук. Няма да съжалявате! А ако имате въпроси по играта, или просто искате да споделите опита си с останалите фенове, може да го направите тук.

Редактирано от neoscanner (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да препоръчам на всички геймъри една нова и найстина добра игра, творение на "Microsoft". Играта се казва Fable The Lost Chapters и е нещо като WOW, но за сингъл, без възможност за игра в мрежа. Играта се отличава с добра графика, отличен(по мое мнение) геймплей, сравнително приямливи сисстемни изисквание. Според мен това е играта на годината. Много добра, интересна и вълнуваща. Може да си я изтеглите от тук. Няма да съжалявате! А ако имате въпроси по играта, или просто искате да споделите опита си с останалите фенове, може да го направите тук.

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен "геймарите" отдавна са престанали да играят в сингъл една игра е интересна и "живее" тога и само когато тя се играе от масивно количество хора по едно време и на едно място.Сингъл с тъпите интелекти които ги има никога няма да можеш да изпиташ удоволствието от играта.Игри като Старкрафт, Уаркрафт, Диабло, ЦС, УОУ за това са велики защото в нея винаги може да има прогресия можеш да се "изфукаш" на някого можеш да обмениш опит с реални хора и играеш непрекъснато между тях.До като една игра която не подържа сингъл особенно МРГ или МОРПГ е напълно безмислена.Това си е лично мое мнение и не карам никой да го приема.

пс.Приятна игра на всички които я опитат играта, но истината е в МРПГ.Всеки си има вкус и за това е толкова голямо и изобилието от игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не си ли се замислял, че в един момент тези всички ММОРПГ ти ПИСВАТ? И в този момент спасението /разнообразието/ идва в лицето на игри като Max Pain, Thief, Splinter Cell, Project IGI, Far Cray, Doom 3, Half-Life 1&2 i t.n...??

Защото при мен е точно такова положението - от няколко месеца играя ЛОЛ и от време на време ЦС и в момента са ми АДСКИ писнали!!! И разнообразието в момента го намирам в GTA San Andreas.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах това е моето мнение за нещата нормано е да има и от другата страна хора.Явно си почитател на 3д шутерите и ти е се забавляваш повече да играеш в сингъл от колко онлине на тези игри?!Ако можеш да ми кажеш от къде идва насладата?

Тук не говорим само за ММОРПГ дал съм ги тях за пример защото blizzard с тази игра която е дал казва, че е такава такива игри не се играя в сингъл.След като си играл УОУ ти е ясно защо го казвам.В Европейският сървер на Близард по-малко от 200,000 човека не съм виздал никога.

пс.Предлагам ти да почнеш едно Диабло 2 :) в дата, хоф или Европа поне на мен тази игра трудно може да ми писне.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако можеш да ми кажеш от къде идва насладата?

пс.Предлагам ти да почнеш едно Диабло 2 :wors: в дата, хоф или Европа поне на мен тази игра трудно може да ми писне.

<{POST_SNAPBACK}>

Явно не си успял да ме разбереш. Насладата идва от РАЗНООБРАЗИЕТО! А колкото до Thief и Splinter Cell - малко трудно е да ги наречеш шутери, не мислиш ли? Те си имат отделен жанр и той се казва Стелт - т.е. жанр в, който идеята е не да минеш с един калашник през всичко което мърда, а точно обратно!

П.П: човече, не мога да разбера ти толкова ли много ме мразиш, че да ми предложиш да играя на Диабло??? Това е най-........ малоумна игра, която съм видял и играл. Ти най-вероятно няма да се съгласиш с мен, но аз наистина не мога да разбера кефа от това да Ръниш по хиляда пъти на ден Бал, Пиндел и всичкото им там родословие с едничката надежда че ще ти пуснат някъв айтем. Или пък да превеждаш еди колко си часа някой за да му земеш "ценната руна" на хелл??

НЕ МЕРСИ!!! Аз предпочитам да играя WOW, Lineage и HMM3. И шутерите разбира се;)

А това - "дал съм ги тях за пример защото blizzard с тази игра която е дал казва, че е такава такива игри не се играя в сингъл." не можах да го разбера :yanim:

Надявам се че спорът ни си е просто спор, а не война :wors:

Peace'n'bye :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с тая зверски яка игрица.Когато реша да отида в лагера на бандитите или въобще в Дъбодол,като стигна до плажа през 2-3 най много 5 секунди ми спира играта и ми изписва съобщение че VPU recover ми е сменил графиката на компа и така стигам с доста зор догато стигна до Twinblade и се изнервям.Компютърът ми има 256мб Виедо карта а фейбъл иска само 62мб.Възможно ли е проблема да е в играта и ако е така моля ви да ми пратите линк от къде да я изтегля пак, но да не е от замунда. Благодаря предварително. sad.gif;) Пишете ми лично.

Ако решите да пишете намерете ми скайпа lord_sarel ;)

Редактирано от Разочарован (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SFMF човече!Диабло отдавна е остаряла и тук там се играе!До колкото сингълите...Трябва сериозно да си помислиш пак за тях! cool.gif:speak:

Редактирано от Разочарован (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.