Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

d3vilWish

Windows Movie Maker - въпроси, проблеми и дискусия

Препоръчан отговор

Здравейте...

И аз както всички имам проблем с movie maker-a, но при мен е друг искам нова по добра програма, защото искам да правя цели филми. Т.е. от няколко месеца снимам мероприятия и не мога да ги обработя с този movie maker.

Та някой би ли могъл да ми помогне като ми препоръча някоя по пълна програма, т.е. някоя по добра с повече интересни менюта.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Използвам Windows Movie Maker за обработка на видео файлове но като кача в програмата даден видео файл програмата ми го разделя на много файлове с различна продължителност което ме много дразни.Искам видео файла да си се показва цял впрограмота а не на 100 парчета.

Та имали опция с коята да задам да се появява цял видео файла в програмата и ако да,къде е за да промена това.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога като запиша нещо от ТВ-тунера и след това реша да го нарежа през movie maker-а, след като го сейвна и след това като го отворя има един гаден надпис LEAD MPEG2 Eval Decoder (2.0). Как мога да премахна този надпис?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с movie maker. Като сложа песента и после поискам да добавя видеото и ми дава: Windows Movie Maker has encountered a problem and needs to close. И затваря програмата. Всеки път стигам до там и го затваря.

Какво да правя? Не искам да работя с други подобни програми, защото не мога да ги разуча. Не знам как да оправя тази грешка и да заработи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко месеца работя с Windows Movie Makar и не ми правеше никакви проблеми, но от известно време започна да дава бъгове. Правя някакъв клип, нарязвам кадрите и започвам да ги добавям в таймлайна, всичко си е ок, но сложа ли 22рия, излиза от програмата - без да дава грешки и т.н., просто все едно не съм я отваряла. Няма значение какви ефекти съм добавяла и колко са големи първите 21 кадъра, на 22 винаги излиза.

Случайно някой да е имал подобен проблем и да е открил как да го оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От няколко месеца работя с Windows Movie Makar и не ми правеше никакви проблеми, но от известно време започна да дава бъгове. Правя някакъв клип, нарязвам кадрите и започвам да ги добавям в таймлайна, всичко си е ок, но сложа ли 22рия, излиза от програмата - без да дава грешки и т.н., просто все едно не съм я отваряла. Няма значение какви ефекти съм добавяла и колко са големи първите 21 кадъра, на 22 винаги излиза.

Случайно някой да е имал подобен проблем и да е открил как да го оправи?

И аз имам абсолютно същия проблем!Моля ако някой знае как да го разреша да пише,мерси предварително

Редактирано от tonkata_lpfc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с програмата в инфото й пише че може да отваря .avi файлове а като се пробвам да импортна avi ми излиза " The file D:\Donna-arhiv\Дони-Ивана\36d491c5.avi cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again. " Не знам какво може да се направи до колкото успях да превед апише че файлът D:\Donna-arhiv\Дони-Ивана\36d491c5.avi не може да бъде импортнат защото кодека за пускане не е инсталиран на компютъра трябвало да изтегля и инсталирам кодека (може би за avi).МОЛЯ помогнете!!

Имам проблем с movie maker. Като сложа песента и после поискам да добавя видеото и ми дава: Windows Movie Maker has encountered a problem and needs to close. И затваря програмата. Всеки път стигам до там и го затваря.

Какво да правя? Не искам да работя с други подобни програми, защото не мога да ги разуча. Не знам как да оправя тази грешка и да заработи нормално.

Здравей! едо клолкото разбирам пише че с Windows Movie Maker е възникнал проблем и трябва да се затвори,но не мога да ти помогна СЪЖЕЛЯВАМ

Редактирано от doni96t (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) незнам какво е станало с моя мув мейкър,но преди седмица последно си правих клип4ета,както трябва си работеше,но нещо се е повредил,не мога да го отворя.ина4е супер програма е не разбирам много английски,но се справям с термините по компютара горе долу с помощта на ре4ника.интересно ми е как да накарам програмата да тръгне.защо не се отваря,пише ми някаква грешка и до там.помогнете,ако може.ако има някоя друга подобна програмка кажете ми от къде да си я изтегля,а ако са направили и по български да е ще е супер.ето какво ми пише като я отворя-"unspecified error".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора и аз имам много лош проблем с Windows Movie Maker.Първоначално мислех ,че е от самата версия,но после я смених с 2-3 други версии и и пак дава същата грешка...Моля хора помогнете.

А ето и самата грешка: Error

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора и аз имам много лош проблем с Windows Movie Maker.Първоначално мислех ,че е от самата версия,но после я смених с 2-3 други версии и и пак дава същата грешка...Моля хора помогнете.

А ето и самата грешка: Error

Иии защо ти е да вкарваш в клипа тази симфония на Бетховен Б

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе човек нищо на Бетховен не съм се опитвал да вкарвам просто каквото и да аддна все това ми дава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам следния проблем. Не мога да гледам видео файлове в Windows Movie Maker. Чувам само звука и долу ми показва, че се е включил само аудио декодера. Също така нещо сходно например мога да гледам през BS Player или GOM Player, но когато използвам Print Screen ми снима черен екран. Не разбирам за какво става въпрос. И при използването на други Playerи ми показва включен само аудио декодер и явно самите програми си декодират видеото. Абе изобщо не знам какво става.

Преди са ми се случвали подобни неща, когато свързвах компа с телевизора, но сега не е такъв проблема. Пуснато е на Single View, дори изпробвах Dual и Clone. Пак същата работа.

Използвам Combined Community Codec Pack. Честно казано не вярвам от това да е проблема. Там настройките са си в ред.

Идеи? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да то споделя, че когато гледам филм с GOM Player и искам да снимам екрана натискам Ctrl+E а не Print Screen.

С Movie Maker не гледам филми. Затова се и нарича Maker не Player.

Нямам идея за какво говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мога само да то споделя, че когато гледам филм с GOM Player и искам да снимам екрана натискам Ctrl+E а не Print Screen.

С Movie Maker не гледам филми. Затова се и нарича Maker не Player.

Нямам идея за какво говориш.

Как мога да редактирам нещо с проклетата програма приятелю когато не мога да го виждам. Чува се само звука от клиповете. Не знам как по друг начин да го обясня. ;) Също така знам как се правят шотове, опитах се просто да дам друг подобен пример.

Форум троловете натам ------>

Edit: Ще ме уморите някой ден :wors:

Редактирано от PayAtt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да помогне.На този Windows Movie Maker искам да си направя клипче дълго 4 мин а,когато гължината му стигне 2 мин ме изхжърля от програмта sad.gif някой ако може да ми каже защо и как подяволите да си направя клипче 4 мин бих бил много благодарен благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PayAtt смени си кодеците,сложи K-Lite.При мен беше същото,звук има картина няма(но при мен беше на всички плеари).Смених кодеците и всичко се оправи.

Редактирано от betoveni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми е следната, импорт даден клип, който имам свален от фотоапарата и искам да премахна звука, който има, за да го заменя с музика. Има ли такава опция и къде е тя?

Благодаря предварително!!! :wors:;):wors: :wors: :wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като направя клипчето и качеството малко се разваля,има няккави точки и такива,можетел ли да ми кажете дали оже да се оправи или ако има такава програма с която да правя клипчетата по-хубави ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте имам проблем с програмата в инфото й пише че може да отваря .avi файлове а като се пробвам да импортна avi ми излиза " The file D:\Donna-arhiv\Дони-Ивана\36d491c5.avi cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again. " Не знам какво може да се направи до колкото успях да превед апише че файлът D:\Donna-arhiv\Дони-Ивана\36d491c5.avi не може да бъде импортнат защото кодека за пускане не е инсталиран на компютъра трябвало да изтегля и инсталирам кодека (може би за avi).МОЛЯ помогнете!!

Имам същия проблем, смених си кодеците с последните K-lite 3.8.0, и пак не стана..може ли някой да помогне ? Файла който искам да импортна в WMM е конвертиран с програмка от .3GP до .avi (клип правен с K800i)..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само да ви питам,може ли да изтрия напълно "мув мейкъра"и да си инсталирам после на ново друг?защото като се опитам да го премахна ми изписва че е възможно да се засегнат и други програми и може да не функционират после правилно.развален ми е /мув мейкъра/отдавна опитвам се да си инсталирам нов ,обаче не става.а някой ми беше казал,че мув мейкъра е част от "уиндоуса" и няма да стане по никакъв друг начин,освен като си преинсталирам "уиндоуса",а не ми се иска ,всичко си е по реда си,а заради един мув мейкър не ми се ще.помогнете,ако знаете дали ще стане по някакъв друг начин.Благодаря.Ще пусна една снимчица за да видите какво ми изписва когато се опитам да го отворя/мув мейкъра/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам , че въпросът ми не е точно за тази тема , но просто не видях къде другаде да го постна. Имам проблем с Windows DVD Maker с виста съм. Свалих си 3-те части на филма Left Behind i iskах да ги бърнвам на двд-та, но се получи успешно само 2-та част на филма... Като се опитах да адна 1-та част въобще не я открива като файл, дори сменях дирекорията на файла , къде ли не го местих , само и само да го открие,но не стана. 3-тата серия на филма пък я открива ,но като я адна и дам нататък се отваря прозорец ready to burn disk и в него всички начални кадри от филма са обърнати наопаки "с главата надолу" , търсих в опциите , но нищо не открих... Ако някой има идея как да ми помогне много ще съм благодарна :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Добре,аз имам същия проблем,когато се опитвам да импортна аудио файл и ми изписва съобщение за грешка : "One or more arguments are invalid".Обаче проблемът е,че аз нямам такъв файл,който да преименувам и да се оправи.Някой може ли да помогне да каже как да си оправя този проблем.Мерси предварително :)

И аз не намерих такъв файл,който да преименувам.За трети път пиша и все още не мога да намеря отговора за проблема ми.Изобщо дали може да се оправят всичките ни проблеми с "мув мейкъра"?Или да не го използваме въобще?Той ми беше най-лесен за употреба.А "virtual dub",само за обработване на видео става.Свалих си я ,но не видях никъде да се добавят снимки,като на "мув мейкър"?

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Windows Movie Maker ,искам да си на кача няколко снимки с някаква песен,но щом стигна до 22-рата снимка програмата автоматично ми се затваря.Oт датата свалих няколко версий за XP но този проблем пак си остана,като отворя наново програмата и почна пак да качвам снимки пак се затваря на 22-та снимка.Запазвам си проекта на 21 снимка,отварям го на ново за да кача 22 и пак програмата се затваря.Може ли някой да ми обясни защо се получава този проблем,ако някой също може да ми даде подобна програма ще му бъда много благодарен.Бих желал ако мога да оправя този проблем защото програмата ми харесва понеже е лесна за ползване,несъм работил до сега с такава програма,несъм пипал също така нищо по настройките и незнам нали това е от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да си свалиш някоя друга видеообработваща програма - Movie Maker е най-бъгавата, която съм виждал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи някоя друга без Sony Vegas защото я имам но немога да работя с нея.Правя един и същ клип с двете програми,на Sony Vegas клипа ми излиза 1,16GB и немога да го намаля защото незнам ка,докато на Windows Movie Maker ми е едва 10мб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...