Премини към съдържанието
mimo

Помощ при търсенето на едни драйвъри..

Препоръчан отговор

Здравейте, имам една |DIGITAL STILLS WEB CAM USB TRANSFER| камера.

Но нямам никакви драйвъри. На самата нея пише DESIGN GO. Не мога да намеря никъде драйвъри за това устройство! Имали програма което може да ми даде повече информация за това устройство!

---- :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам една |DIGITAL STILLS WEB CAM USB TRANSFER| камера.

Но нямам никакви драйвъри. На самата нея пише DESIGN GO. Не мога да намеря никъде драйвъри за това устройство! Имали програма което може да ми даде повече информация за това устройство!

---- :)

<{POST_SNAPBACK}>

Да, има. Програмата се казва Еверест и дори е преведена на български.

Ето ти и линк за една от последните версии. /да не те притеснява това, че е бета/ :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има. Програмата се казва Еверест и дори е преведена на български.

Ето ти и линк за една от последните версии. /да не те притеснява това, че е бета/ :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Знам я програмата ежерест дори я ползам!!

Но и там не го показва! Но няма значение намерих си драйвер! Еверест не може да покаже нищо повече поради простат причина че виндовса не може да разпознае самия хардваре! Но всичко е ОК ;) 10x все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се че си успял сам да си помогнеш - така е най-сладко:) Но искам да направя едно уточнение - това че Win-a не разпознава хардуера не пречи на програмата да го разпознае! Все пак нали основно програмата се ползва точно за това - да дава детайлно инфо за хардуера, който ХР-то ти не е могъл да разпознае и да можеш след това ти да си намериш специализираните драйвери за този хардуер:)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.