Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, отдавна следя форумът и при необходимост ползвам съветите написани тук. Също така преди около 1 год. получих ценна помощ при избора на конфигурация. Сега обаче искам да се сдобия с нов компютър и след множеството изчетени теми осъзнах че в хардуерно отношение сам си същият лаик като преди 1 год. затова реших да се доверя на вашите съвети, които сигурен съм ще бъдете така любезни да ми предоставите. Основни насоки - мисля си за процесор C2Q Q9450 и сравнително добра видеокарта /с подръжка на DirectX 10/ от рода на 8800GT. Краен бюджет до около 1500 -1600 лв. без монитор. Също така с ясно съзнание за недостатъчните ми умения сам да сглобя компютърът бих оценил високо и съвет за доставчик /от провинцията съм и най - вероятно ще поръчвам online/.

Благодаря предварително!

Редактирано от endoff (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процедурно питане - за game машина ли става въпрос, та си се насочил към видео от рода на 8800, или ще правиш нещо друго за което видеокартата не е много важна, но да имаш нужда от четири-ядрен процесор?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече се писа доста по въпроса за взимането на конфигурация сега.Изчакай малко до излизането на АТИ 4xxx и тогава купувай.Хем цените ще паднат, хем може да се по-добри.Относно доставчика най-логично е да поръчаш там откъдето е най-евтино. :rolleyes: Нямаш ли някой приятел в София да кажем да ти го купи и донесе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може би трябваше да уточня - ще го използвам за HD видеообработка и евентуално някой от по - мощните фоторедактори. Относно игрите - не са ми приоритет макар, че от време на време пускам по някоя но това е твърде рядко и не ми е приоритет. Иначе аз относително често /средно веднъж на 1 до 2 месеца/ пътувам до София, така че ако има читав доставчик/магазин бих могъл да го взема от там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB EX38-DS4/X38/DDR2/LGA775 307лв

Core 2 Quad Q9450 (2.66GHz, 12MB, 1333MHz FSB, s775) BOX 558.95 лв

GF 9600GT, 512MB INNO3D PCI Express, DDR3, HDTV, HDCP, TV Out 245.91 лв

640, WD, SerialATA, 7200, 16MB 158.74 лв

KIT 2X1GB DDR2 1066 A-DATA 117лв

PSU FORTRON BLUESTORM II 500 106лв

CASE Asus TA-663 49лв

1540лв с ДДС

мисля че това ще ти върши работа,но ако имаш време да искачаш новите карти..то ако не вземаеш от новите модели сегашните ще доста по евтини...

надявам се да имаш записвачка

тези от следните неща Дъното,и паметта са от Мост,кутията от pazaruvaj.com,а другите чаркове то ЖАР

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване