Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kostadinn

Премиершип 2004/05

Кой ще е новия шампион на Англия?  

37 гласували потребители

1. 1. Кой ще е новия шампион на Англия?

• Манчестър Юнайтед
      14
    • Челси
      8
    • Ливърпул
      5
    • Арсенал
      5
    • Нюкясъл
      2
    • друг
      0

Препоръчан отговор

На 15 август започва новия шампионат в Англия.

Има ли участници в игрите на www.bgfans.com и www.manager.diemaplus.com?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английското първенство на мен лично ми е любимо и си го следя редовно от доста време насам .. :) Но да си призная не ме интересува кой ще е шампион искам да е някой друг да не са фаворитите а да е отбор който да играе добре и без хилядите звезди и най-важното да играе стъбилно целия сезон нещо невъзможно в Англия.. а иначе любимия ни отбор е West Ham

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ви се стори налудничево, но аз съм за Нюкясъл ! :baby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛИВЕРПУЛ

We will never walk alone!!! :)

НИЕ НИКОГА НЕ щЕ БЬДЕМ САМИ!!!!!!! :nono

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НИМА никой НЕ залага за "друг"......

според мен тотньм биха могли да се включат в надпреварата..... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Манчестър Юн. ВЕЛИК отбор са и са го доказвали не веднъж. :clap

В този отбор ме кефи най-вече Сър Алекс, не толкова звездите, защото те са звезди точно благодарение на него. Манчестър Юн. няма да е същия когато Сър Алекс реши да си тръгне един ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за по-запалените ето един саит за игра

http://www.fantasy-manager.co.uk/default.aspx

ако НЕ е кьсно вече :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако знае други полезни линкове към сайтове за Premiership и игри от сорта на diema manager и bgfans ще съм много благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
АРСЕНАЛ ШАМПИОН!!!

:speak:  ;)  :)

Е нищо не се знае. Има една приказка който последен се смее, се смее най-добре. Така че ..... нищо не се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждам няма много запалени фенове по футбола, но все пак равносметката до тук е, че Арсенал ще се представят убедително и тази година. Но нищо не се знае има толкова много до края на първенството. Ето и моят сайт за запалените фенове на Еврофутбол и онлайн футболни залози:

Европейските футболни първенства :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм запален футболен фен. Играя редовно Еврофутбол.

Кажете някой сайт за футболни прогнози и анализи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз също съм запален футболен фен. Играя редовно Еврофутбол.

Кажете някой сайт за футболни прогнози и анализи :ph34r:

Виж сайта ми:

http://mysoccer.tk

постарал съм се да сложа доста линкове. ако смяташ че не са достатъчни само кажи. направил съм и форум където всеки може да пише за съжаление не се посещава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Балгодаря ти, Kostadinn, ще намеря време да разгледам сайта ти, както и форума :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости p_floyd

фен съм на английския футбол и на вече на Манчестър Юнайтед. Харесвам и Нюкясъл. Но като гледам Арсенал с к'ва лекота играят и бият, това първенство ще триумфират може би НАВСЯКЪДЕ. Шампионат на Англия, шампионска лига.

И гледам само английски футбол, шампионска лига, световни/ европейски и супер дербита от испанското първенство!

Искам да изкажа разочарованието си от тая *бана телевизия ББТ и правилата на УЕФА- трябвало да се съобразяват с мачове от вътрешното първенство :ph34r: . ЧЕ кой гледа българското първенство- най- интересното от цялото вътрешно първенство са изказванията на Батето от типа "Ще ми кацнат на самолетоносача". А телевизия ББТ е с н'екви умрели от скръб говорители, с н'еква смешна реклама под логото- абе въобще страшно се дразня.

За разлика от Диемите. Имат добър екип, когато даваха по два мача едновременно имах възможността и двата да ги гледам- директно. Хубаво е че ще предават поне домакинските мачове на Англия. Сега почват да дават И мачове от NBA- пряко! Ще се радвам ако започнат да предават и NHL :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Балгодаря ти, Kostadinn, ще намеря време да разгледам сайта ти, както и форума :ph34r:

Подготвил съм нов форум към сайта European soccer. Търсят се модератори и съмишленици.

Ако желаете да съдействате пишете mysoccer@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждам феновете на Манчестър Юнайтед са доста. Ето, че вече има и игра за прогнози на Премиершип - http://premiership.siteburg.com/. Играта стартира само преди една седмица така че побързайте.

Редактирано от kostadinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Добре смазаната машина на треньора Мауриньо няма спиране. За пореден път се доказва, че което не може да се направи с пари се прави с много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...