Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dota

Как да изгоня , X бройка стоножки от дома ни ?

Препоръчан отговор

До скоро живяхме в Пловдив но се върнахме в родното ни място София , не е живяно отдавна 4 ,5 години , въпреки това мястото е доста уютно , но тук идва проблема до сега съм намирала 4 стоножки и разбирасе съм ги изхвърляла сега като станах да се мия в банята пак намерих , знам че са и отровни как да ги изгоня , не зная просто от къде идват някои съм виждала по стената други на пода и мн. се дразня (

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с РАЙД :P

Той е най-добрият трепач на гадини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A защо искаш да ги изгониш ? ohmy.gif Малко ти е пространството в банята ли ?

P.s.послушай haidukpikaso :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са от вида "Къщна стоножка"

post-36298-1213876933_thumb.png

не са опасни, даже са донякъде полезни животни, защото са хищници и се хранят с насекоми като паяци, мухи и др. навлеци :P . Статия в Wikipedia

Но все пак RAID би свършил работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш доказалите се оръжия чехъл и вестник и започваш масово клане до крак. Kill them all biggrin.gif

Сега сериозно... Използвай инсектициди. Райд не беше ли за хлебарки и комари ? Незнам дали той ще помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За всичко става. А и стоножките не са ли насекоми като всички останали? Щом на едни действа, не вярвам други да са имунизирани. biggrin.gif Пробвай с дезодорант и запалка :P

Редактирано от sosorry (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За всичко става. А и стоножките не са ли насекоми като всички останали? Щом на едни действа, не вярвам други да са имунизирани. biggrin.gif Пробвай с дезодорант и запалка :P

Ъмммм, като се замислих - стоножките не са от клас Насекоми, класифицират се в отделен клас Многоножки. И може би РАЙД няма да им повлияе, но пък комбинацията дезодорант/запалка ще свърши работа :) Но все пак не използвай скъп дезодорант laugh.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пресели тъщата при теб. Тя ще ги изгони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пресели тъщата при теб.

Хах... От трън, та на глог biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
До скоро живяхме в Пловдив но се върнахме в родното ни място София , не е живяно отдавна 4 ,5 години , въпреки това мястото е доста уютно , но тук идва проблема до сега съм намирала 4 стоножки и разбирасе съм ги изхвърляла сега като станах да се мия в банята пак намерих , знам че са и отровни как да ги изгоня , не зная просто от къде идват някои съм виждала по стената други на пода и мн. се дразня (

Здравей, аз мога да те посъветвам да се обадиш в Дезинфекционна станция - 97 ООД

Дезинфекция, дезинсекция, дератизация

1000 София ул. Веслец № 6 тел.: 029808765, там ще ти кажат с какво трябва да се напръска и даже би трябвало да имат екипи, които да действат на място след предварителна заявка.

Ние също имаме проблеми с тези ужасни гадини и даже пред два дни имах среща с една дълга около 14 см чисто черна и знам че са отровни. sad.gif

Пожелавам ти успех

лек ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Райд не беше ли за хлебарки и комари ? Незнам дали той ще помогне.

Eто този-Райд Макс за пълзящи насекоми

http://www.scjohnsonwax.bg/bg/product.php?...s46&sub=yes

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ние също имаме проблеми с тези ужасни гадини и даже пред два дни имах среща с една дълга около 14 см чисто черна и знам че са отровни. sad.gif

Пожелавам ти успех

лек ден

Хмм... мисля, че в темата става дума за къщни стоножки, които са доста разпространени навсякъде. Иначе тези, за които говориш са Skolopendra предполагам. Те са наистина отвратителни, но и за щастие доста редки, особено по нашите ширини. И все пак съм килвал такава гадина в нас... :)

+ това не съм сигурен дали сколопендрите по нашите краища са опасни за човека, но Африканските са си опасни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Eто този-Райд Макс за пълзящи насекоми

http://www.scjohnsonwax.bg/bg/product.php?...s46&sub=yes

Абе те тия по 15 сантиметра дето са са си направо ходещи и бягащи а не пълзящи, само горелката или половинкилограмов чехъл ги оправя тях laugh.gif

Или някой по-настървен котарак laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе те тия по 15 сантиметра дето са са си направо ходещи и бягащи а не пълзящи, само горелката или половинкилограмов чехъл ги оправя тях laugh.gif

Или някой по-настървен котарак laugh.gif

Добре де,ще пратя писанката-молците ги изяде всичките

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си хора които се занимават с това, ако искаш мога да попитам дали биха ти почистили дома от гадинките и цената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...