Премини към съдържанието
Docheto

Мнението Ви за един сайт

Препоръчан отговор

Здравейте, ще се радвам, ако поглднете сайта, който правя и му хвърлите една критика:

http://pelssbimakad.hit.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро начало. Дизайна ми харесва :)

Нещо флаша горе ме дразни... или малко по-бързо трябва да се прибират и показват снимките или пък с някакъв друг ефект според мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав е,снимките зареждат малко бавно но това може да е от моя телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен снимките зареждат бавно, затова мисля че проблема не е в нашия телевизор:) Като цяло сайта е добър. Аз ще добавя само това което мисля че не е както трябва, а именно - с. Челопеч си го посочил като място на карта на България. Според мен ще е по добре ако го посочиш като място на картата на София/област. Така ще е по-лесно за намиране. /btw - аз съм ти почти съсед - живея във Враждебна:)/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добро начало. Дизайна ми харесва :)

Нещо флаша горе ме дразни... или малко по-бързо трябва да се прибират и показват снимките или пък с някакъв друг ефект според мен :)

<{POST_SNAPBACK}>

Присъединявам се към мнението на fifa - много приятен дизайн, добра цветова схема, но Flash-а отгоре разваля малко нещата.

Във всеки случай обаче, поздравления за добрата работа! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта наистина си го бива, браво :yanim::hush::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кефи, само флаша наистина е странен щото прилича сякаш бавно зарежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много!!!

Ще ги направя по-бързи в главната страница, а в другите направо мисля да им сложа fade ефект, кота разбера как да го добавя към маската.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fade ефект като цяло според мен би бил по-добър :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина добро начало.Съгласен съм,че трябва да се позабърза флаша и ще добавя още нещо,което не харесвам - бутоните.Стъпката на надписите в горно и долно положение на бутона,е различна като посока и разстояние във всеки един от тях.Мисля,че не би било лошо да ги оеднаквиш. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва подредба. Защо си го центрирал? Преподреди го.

Успех! cool.gif

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло всичко е ОК. Поне на пръв поглед :clap: На втори започват да болят очите. Това е притъпено зелено, и все пак това не е особено подходящ цвят, но това не е чак такъв проблем. По-голямата част от менютата са всъщност празни. Туй не е никак добре. Картинките в ляво, които ту се показват ту не, в някои части на сайта ги има в други не. такова разместване на цялата конфигурация не е много добре. Освен това гореспоменатите картинки заемат 40% от работното поле, абе много място заемат на екрана, а без това сайта не е кой знае колко широк, та у мен остави усещането, че почти никаква информация не ще намеря в него. Но ако изключим горните всичко е ОК. Имай в предвид, че аз съм доста критичен човек, що се отнася до ИТ, тъй че не се стряскай от мнението ми. Дерзай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото което се почудих е дали не се зареждат две различни страници

на главанта страница едната половина е на бял фон а другата на зелен

в първия момент си помислих че това в ляво е за едно нещо а това в дясно за друго

може да е от това че имам голям монитор

но малко се почудих

сложил си знаменца за езиците но немистава ясно защо на българската страница е нужно Българско знаменце и да пише език, няма логика никой Българин няма да кликва на Българското знаменце при положение че страницата е на Български

накрая да попитам защо си използвал толкова различни шрифтове за да пишеш името на училището

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта ми харесва, цветовете са добри, навигацията също, но съм съгласен с всички останали, че флаша или по-скоро ефекта не е добър, за да се види всичко от това трябва да се чака доста време, което според мен не е добре, особено с паузата от около секунда две между показването на различните картинки, някак не е интуитивно, няма причина потребителя да си задържи вниманието там.

Редактирано от zeit_x (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежък флаш, отвратителен цвят, небaлансирана визия

от чисто художествена гледна точка. Прекалено малко

и незаинтерсоваща информация на първа страница.

Кофти...

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.