Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно дъното и процесора !

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ми казали това Дъно със този процесор , дали могат да се комбинират , дали са хубави , и ако можете предожете дъно от 100лв до 130лв и процесор от 100лв до 150лв ! Също така ако може да ми кажете дали от дъното зависи и твърдя диск , и ако може предложете дали този твърд диск може да се комбинира с показаните по-горе -дъно и процесор.

Редактирано от gercata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега и трите хардуера които си си избрал са съвместими :ph34r: Дъното си е екстра харда е приличен като данни, но не и като качество!( Замисли се върху некое Хитачи ,Сигеит, Макстор но не и Самсунг). Процесора си е приличен и цената на трите е поносима. АМД-тата са като печки, което ще рече да се замислиш върху някоя качествена турбина за охлаждане! Ако не съм прав се извинявам на по знаещите :)

Редактирано от mancuzo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избраните компоненти са добре. Не е лошо да пишеш какви са другите. Да не стане после видеокартата, че не става. Това дето AMD - тата са като печки беше преди 10 години. 65W 45W процесори са доста студени. Този незнам от кои е, но поне е от 65 nm process technology. Преди 18 месеца си взех хард Samsung. Направо всеки ден очаквах да се случи нещо (бях чувал за механиката на Samsung). Машината я ползвам пълноценно. Конвертиране, дефрагментиране, фарматиране (общо взето харда съм го сбъркал), и до ден днешен работи тихо и бързо. Ако сега си копувам (какво ли не правят няколко поста във форумите) бих си взел Seagete 7200.11.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колега и трите хардуера които си си избрал са съвместими :rolleyes: Дъното си е екстра харда е приличен като данни, но не и като качество!( Замисли се върху некое Хитачи ,Сигеит, Макстор но не и Самсунг). Процесора си е приличен и цената на трите е поносима. АМД-тата са като печки, което ще рече да се замислиш върху някоя качествена турбина за охлаждане! Ако не съм прав се извинявам на по знаещите :)

Вече няма нови пеоцесори, които да са като "печки".Щом е 65нм значи е 65W.При натоварване достига 50-60 градуса най-много.Колкото до хардовете, взимай си или WD, Хитачи или Seagate (това е качество). Късмет живи и здрави.

Редактирано от TOFO_FORD_GT (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване