Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за браузъра Opera - част 1

Препоръчан отговор

Незнам какво е точно, но все пак непречи да се провери за вируси. А ако проблема си остава и не ти е проблем направо преинсталирай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

тоя браузър стана много скапан като мина на версия 10... същото е с FF който обаче е боклук с няколко години по отдавна...

... за триене ...

Е сега искам да питам къде са началствата на сайта които постоянно заплашват с наказания и едва ли не с рязане на крайници за спамене...а де ? Взети са мерки, дишай спокойно.

Публикувани изображения

Незнам какво е точно, но все пак непречи да се провери за вируси. А ако проблема си остава и не ти е проблем направо преинсталирай.

Не разбирам много от тези неща,но проблема е в Д,а Уиндоуса в C,ако преинсталирам,ще загубя ли информацията и програмите в C,D и Е хардовете и дали ще се оправи проблема,ако само преинсталирам,без да трия вси4ко?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да изтриеш папката под safe mode режим!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да изтриеш папката под safe mode режим!

Ако можеш да обясниш стъпка по стъпка как става,защото не съм много наясно.

P.S. Относно 4-ворките,съжелявам,но старите навици умират трудно ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да обясниш стъпка по стъпка как става,защото не съм много наясно.

P.S. Относно 4-ворките,съжелявам,но старите навици умират трудно :P

Рестартираш комютъра, натискаш F8 и от менюто, което ще ти се появи избираш "Save Mode"

Публикувано изображение

И пак да кажа, че можеш да пробваш и с Unlocker

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок,мерси,веднага като се пробера ще пробвам,ще пиша за резултата,а с Unlocker не става,защото и той забива от това чудо.

Редактирано от alansm123 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой процес,аз като се опитам да отворя папката или да я изтрия ми дава NOT RESPONDING,ЦПУ 100% и няма накъде и давам РЕСТАРТ.А ako oпитам с друга програма да сканирам,трия,отварям или каквото и да е действие върху тази папка,отново 100 % на ЦПУ-то,на процеса който съм опитал и пак няма на къде и РЕСТАРТ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Process Explorer ти дава подробна информация за всеки процес и за всичко, което ти става в компютъра. Как ще използваш информацията, си зависи от теб, но не мога да ти помогна, защото трябва да ти седна на компютъра...

Ясно,ще я кача като се прибера и дано да се оправи някак, че никак не ми се преинсталира :wors: Редактирано от alansm123 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които ми помогнахте,успях с Unlocker , като му отне 20-30 мин за да изтрие папката.Process Explorer-а между другото не е никак лоша програма,нещо като Task Manager , но по-подробнa.Сега всичко е О.К.Още веднъж Ви благодаря! :)Публикувано изображение:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

А моят проблем сега е, че в един служебен лаптоп качих операта и като се опитам да гледам телевизия ми се отваря прозорец със медиа плейър класик, ако се не лъжа и тругва само звук. Според мене трябва приставка за медиа плейър по-нова, но нещо немоа да намеря?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ползвам opera-9.25-20071214.6-shared-qt.i386-en-687 от офицялния сайт. Проблема е че като скролвам страници преди те да са напълно заредени се получава този неприятен ефект:

http://www.imagebam.com/image/baa5951449314

Gentoo 2007, QT 3.3.8-r4

Някакви идеи от какво може да е?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто инсталирай по нова версиа и неби трябвало да имаш проблеми ааа да и щете пита дали да замени фаиловете които имаш на компа .Задаи да ги замени :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема май никоий не я чете и никой не отговаря, но аз пак ще питам за един проблем - У нас имам инсталирана Опера и няма такава функция в полето до адрес бар-а, да се маскира като мозила или интернет експлорер-а. А на работа имам portable opera и там го има това бутонче, което като го натисна и се сменя или на мозила или на ИЕ. Кажете как да си направя и у нас да е така?! Благодаря Ви!

Редактирано от icemans (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема май никоий не я чете и никой не отговаря, но аз пак ще питам за един проблем - У нас имам инсталирана Опера и няма такава функция в полето до адрес бар-а, да се маскира като мозила или интернет експлорер-а. А на работа имам portable opera и там го има това бутонче, което като го натисна и се сменя или на мозила или на ИЕ. Кажете как да си направя и у нас да е така?! Благодаря Ви!

У нас имам инсталирана Опера и няма такава функция в полето до адрес бар-а, да се маскира като мозила или интернет експлорер-а. А на работа имам portable opera и там го има това бутонче, което като го натисна и се сменя или на мозила или на ИЕ. Кажете как да си направя и у нас да е така?! Благодаря Ви! Публикувано изображение

Опера 9.25 -Инструменти, Бърза настройка, Настройки за сайта... , Мрежа - Представяне на опера.

за показване на лентата с инструменти - с десен бутон на мишката, Нагласяване... , Елементи на лентите, Настройки и хващате с ляв бутон на мишката прозорчето за смяна на предаставянето и го провлачвате до желаното място на лентата с инструменти. Потвърждавате с ОК на прозореца Външен вид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опера 9.25 -Инструменти, Бърза настройка, Настройки за сайта... , Мрежа - Представяне на опера.

за показване на лентата с инструменти - с десен бутон на мишката, Нагласяване... , Елементи на лентите, Настройки и хващате с ляв бутон на мишката прозорчето за смяна на предаставянето и го провлачвате до желаното място на лентата с инструменти. Потвърждавате с ОК на прозореца Външен вид.

Това с изкарването на бутона неможах да го разбера! Стигам до Елементи на лентите и там не виждам поле Настройки !??! :doh:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващаш и провлачваш карето с надпис "Като Опера" до адресната лента, където ти е удобно.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря - получи се, само дето на работа ми е с иконка на Опера и като го натисна се сменя с логото на мозилла или експлорер-а !?? А при мене сега излезе с падащо меню.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Опера от много време,но при последната версия забелязах,че товари много процесора- 90-100%.Предните версии бяха много по-леки.За сравнение IE 7,Firefox и Safari вземат само около 20% от процесора при едни и същи отворени табове.Някой има ли идея за тази ситуация или само при мен е така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога да си изкарам този бутон на обикновенната опера, защото и аз забелязах че го имам на портейбъл версията, но немога да го изкарам на домашната ми опера. излиза но като падащо меню!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Опера от много време,но при последната версия забелязах,че товари много процесора- 90-100%.Предните версии бяха много по-леки.За сравнение IE 7,Firefox и Safari вземат само около 20% от процесора при едни и същи отворени табове.Някой има ли идея за тази ситуация или само при мен е така?

И при мен много товари процесора! Предишната версия не го товареше толкова много!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво да направя за да не ми изкача конзолата за грешки при стартиране на опера браузера ??? благодаря предварително на отзовалите се за помощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване