Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

locdogg

Всичко за браузъра Opera - част 1

Препоръчан отговор

Здравейте !!!! Има ли Операта разширение за напомняне на определено събитие,например рожден ден и т.н Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Все още] няма, но не виждам защо трябва да е в Opera, когато има прекрасно направени самостоятелни инструменти - например Rainlendar.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Все още] няма, но не виждам защо трябва да е в Opera, когато има прекрасно направени самостоятелни инструменти - например Rainlendar.

Здрасти Disasterpiece !!!!

Да се надяваме,че ще се появи.

Засега ще си остана с Birthday Remember :inlove1:

Благодаря ти за отговора :withflowers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Харесва ми много браузъра, но съм на път да го сменя, понеже не еднократно не показва определени сайтове както трябва, а отделно че на някои сайтове не им изобразява коректно съдържанието. Има ли някаква възможност да се направи така, че на сайт който не се изобразява коректно да се сложи някакъв адон или да се сложи скрипт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Харесва ми много браузъра, но съм на път да го сменя, понеже не еднократно не показва определени сайтове както трябва, а отделно че на някои сайтове не им изобразява коректно съдържанието. Има ли някаква възможност да се направи така, че на сайт който не се изобразява коректно да се сложи някакъв адон или да се сложи скрипт?

Покажи на снимка, как точно се виждат сайтовете. Провери да не ти се блокират даден плъгини за Опера. С друг браузър тествал ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Opera не показва вярно сайт, то в 99% от случаите е заради сайта. Можеш да пробваш за всеки, който не се показва както трябва, десен клик на страницата > Edit Site Preferences и в най-десния таб да пробваш с идентификация/маскиране като друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи на снимка, как точно се виждат сайтовете. Провери да не ти се блокират даден плъгини за Опера. С друг браузър тествал ли си?

Плъгини за Опера не ползвам и не е от това, например ето този сайт е един от многото, които не се показва правилно съдържанието. http://cooolbox.bg/home/coverage/plovdiv/ На картата, трябва да се появи това - http://postimage.org/image/17e9uyg4k/full/

Ако Opera не показва вярно сайт, то в 99% от случаите е заради сайта.

Можеш да пробваш за всеки, който не се показва както трябва, десен клик на страницата > Edit Site Preferences и в най-десния таб да пробваш с идентификация/маскиране като друг браузър.

Пробвах, но няма ефект!

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да махнеш тази отметка, ако е активирана:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

А при мен сайтът се изобразява напълно коректно. Opera11, Win2K.

Edit-Моя грешка, покритието наистина не излиза.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво трябва да се появи - не ми отваря втория линк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво трябва да се появи - не ми отваря втория линк!

Ако си с Опера, значи още един проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз че съм с Опера с Опера съм, но и с IE не ми го отваря. Говоря за линка на който трябва да се види как трябва да изглежда.

Ето това не ми се отваря:

На картата, трябва да се появи това - http://postimage.org...17e9uyg4k/full/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз че съм с Опера с Опера съм, но и с IE не ми го отваря. Говоря за линка на който трябва да се види как трябва да изглежда.

Ето това не ми се отваря:

Без проблем го отварям с Опера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам - аз не го виждам с който и да е браузър!

П.П. Явно проблемът е в доставчикът ми. Аз не отварям и самия домейн http://postimage.org. През proxy го видях. Сега ще обследвам нещата и нека се върнем на проблемът на колегата.

П.П.2 За всичко виновна се оказа Malwarebytes Anti Malware - блокира ми достъпа до страницата - е*аси!

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ще помоля някой, който е с Opera 11.01, да пробва да влезе тук и да пусне клипа по-надолу в страницата.

Проблема при мен е, че дори без да се опитвам да го пусна, когато ми се появи клипа на страницата, Опера-та забива.

Пробвах портабъл версията на Opera 11.01 и там го има проблема. Обаче в други версии на Опера, както и Мозила, проблема го няма.

Ако някой може да помогне, ще му бъда благодарен :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли

Проблема не е в Опера...а в сайта с клипа

За проба виж клип на Youtube http://webtut-bg.eu/forum/index.php?showtopic=104

Редактирано от peter69pl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли

Проблема не е в Опера...а в сайта с клипа

За проба виж клип на Youtube http://webtut-bg.eu/forum/index.php?showtopic=104

А, тогава защо в други версии на Опера го няма проблема ? Само при 11.01 го има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, тогава защо в други версии на Опера го няма проблема ? Само при 11.01 го има.

А защо имаш проблем само с този сайт?

Не мога да ти отговоря точно...само знам,че

последният флаш-плейър е бъгав и на мен ми прави

проблеми.При мен също блокира браузъра...но при

условие,чe може да се сваля от друг сайт клип или

само сега имаш проблем си мисля...гърците стачкуват! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо имаш проблем само с този сайт?

Не мога да ти отговоря точно...само знам,че

последният флаш-плейър е бъгав и на мен ми прави

проблеми.При мен също блокира браузъра...но при

условие,чe може да се сваля от друг сайт клип или

само сега имаш проблем си мисля...гърците стачкуват! :speak:

Съмнявам се да е от флаш плеъра... Все пак с друга версия на Опера или друг браузър, го няма проблема.

Може би, проблема е в 11.01.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Някой да е забелязал, че PNG образите в страниците не се визуализират или само при мен е така.

Пример: Firefox

Opera

И на други сайтове го забелязах.

Пробвах доста неща, за да го оправя, но няма ефект. Има на няколко места в google за проблема и написани някакви fix, но нищо.

Редактирано от Fi Tanis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи проблема с Опера ми е следния: след като я затворя понякога програмата продължава да остава в паметта и да натоварва процесора и процеса и трябва да се "убие" ръчно. Някой от Вас дали се е сблъсквал с подобен проблем? С Windows 7 Professional x64 съм. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редовно се получава и при мен.Не помня от коя версия точно. ХР...при това месец след преинсталация.Забележка:не много често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен редовно го прави и имам опасения, че е нещо свързано с флаша, но не съм убеден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с последният флаш има,kоето споменах в коментар към файла. Затова съм с по-стара версия,тъй като последният редовно ме изхвъряше при флашване на шах партии. Но проблемът се получи отпреди 3-4 мисля версии на Опера, защото с 10.0.45.2 в онзи сайт реших проблема,но пак не се затваря браузъра винаги...особено при натоварен процесор от едно или друго,с което се занимавам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...