Премини към съдържанието
nologo

Link: Windows XP SP3 Preview Pack #3

Препоръчан отговор

logo4.png

Windows XP SP3 Preview Pack

Toзи пакет съдържа повече от 100 Windows XP промени и са събрани от екипа на Hotfix. За да изтеглите и конфигурирате всички промени от Microsoft Support Center ще ви трябват дни, а екипът на Hotfix се е потрудил и вече е направил това. Повече за пакета можете да прочетете тук.

Лиценз: Freeware

view.gifОфициалнa страница: www.thehotfix.net

software.gifDownload: Windows XP SP3 Preview Pack (100.87 MB)

N.B. Тази колекция от ъпдейти и фиксове е неофициална и е дело на Hotfix, a не е на Microsoft.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има вчепетления от SP3?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще имам... Маса други неща ме чакат, но до сутринта ще съм го дръпнал. Правя един имидж и турям смело. :wub: Обичам да експериметирам... Има новини, други програми за форума... Утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Утре ще имам... Маса други неща ме чакат, но до сутринта ще съм го дръпнал. Правя един имидж и турям смело. :wub: Обичам да експериметирам... Има новини, други програми за форума... Утре.

<{POST_SNAPBACK}>

Очакваме BG огледалце!

П.С:

аз направих едно огледалце на всичко ново на NOD32 тук !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го имате... Само да свърша със спама в "Нови програми"... :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакваме да разберем как ще е с него :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така... Така нареченият Service Pack или Preview Pack няма нищо общо с името си. Представлява събрани и архивирани на едно място кръпки и пачове за Windows, някои от които са за ОС без Service Pack 1 или 2, или такива, пускани през автоъпдейта след излизането на двата. При всички случаи няма да можете да ги инсталирате всичките, тъй като вече си имате някои от тях. Нещо като Autopatcher, за който пишем ние. Даже бих казал, че е по-лоша селекция от Autopatcher. Никакъв Service Pack, свалени и събрани на едно място кръпки, което всеки може сам да си направи вкъщи... Повечето са от 2004 година, има даже от 2003... ОК, обещах ви все пак мирър - ето го. Но за мен не си струва:

http://free.data.bg/wankata/WXPENUY_SP3.zip

Теглете, ще го изтрия след време - 100 излишни мегабайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP SP3 Preview Pack #2 се появи

Novkov,

Windows XP SP3 Preview Pack #2 Download is now up at http://www.thehotfix.net/

After a few days of server problems and a month of waiting for the new SP3 pack, it's finally here and worth it. Over 180+ hotfixes are included.

Admin

http://www.thehotfix.net/

software.gifDownload: Windows XP SP3 Preview Pack #2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е няма смисъл да го качваме...но може ли да препоръчате все пак нещо за подобряване на сигурноста и производителноста на уиндоуса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.