Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Mozilla Firefox 2.x.x - въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

• Отговори 820
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Защо не мога да вляза в torrents.data .bg през FF 2.0?screenshot.Навсякъде другаде влизам в датата,а в торентите на датата не мога да вляза.Някакви идеи?

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо не мога да вляза в torrents.data .bg през FF 2.0?screenshot.Навсякъде другаде влизам в датата,а в торентите на датата не мога да вляза.Някакви идеи?

Те не искаха ли пари за всеки потребител, който не им е от собствената мрежа? Или си на HomeLan?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те не искаха ли пари за всеки потребител, който не им е от собствената мрежа? Или си на HomeLan?

Пари ли :speak: ?Проблема ми е от 2-3 дена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз влизам там без проблем с 2.0. Някъде другаде ти е проблема, не е от браузъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направих си преинсталация на Уина вчера и си сложих Лисицата от официалния сайт.от днес при пускане на Уиндоуса веднага се отваря Лисицата и ми показва някакъв файт който не съм влизал но не ми е нужен.

И при следващото включване на Уиндоус пак се зареди Лисицата и сега ми показва някакви числа.

Ако искате ще направя шот?!

Како може да е!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
направих си преинсталация на Уина вчера и си сложих Лисицата от официалния сайт.от днес при пускане на Уиндоуса веднага се отваря Лисицата и ми показва някакъв файт който не съм влизал но не ми е нужен.

И при следващото включване на Уиндоус пак се зареди Лисицата и сега ми показва някакви числа.

Ако искате ще направя шот?!

Како може да е!?

Направи скрийншот, за да видим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направи скрийншот, за да видим.

Ето това ми се появява при всключването на компа и когато си иска-просто го зарежда...

ШОТ

за всеки случай ще кажа,че ;

използвам съм мн време Лисицата и съм доволен от нея,но се наложи прейнстал на Уина и от днес ми дава този сайт като преди си беше с някакви картинки и си беше като сайт.Не съм слагал нови аддонси.Единствено съм използвал MOZ BackUp за да си сложа запазените пароли и адреси!

как да го премахна?

Редактирано от boy_07 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето това ми се появява при всключването на компа и когато си иска-просто го зарежда...

ШОТ

за всеки случай ще кажа,че ;

използвам съм мн време Лисицата и съм доволен от нея,но се наложи прейнстал на Уина и от днес ми дава този сайт като преди си беше с някакви картинки и си беше като сайт.Не съм слагал нови аддонси.Единствено съм използвал MOZ BackUp за да си сложа запазените пароли и адреси!

как да го премахна?

Добре, след като ти се появи този сайт, можеш ли да ползваш други сайтове? Ако си го направил да помни сесиите и при всяко пускане на Firefox да се зарежда страницата от последното посещение, направи така, зареди друг сайт върху този и затвори лисицата. След това си я пусни на ново и виж дали няма да се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре, след като ти се появи този сайт, можеш ли да ползваш други сайтове? Ако си го направил да помни сесиите и при всяко пускане на Firefox да се зарежда страницата от последното посещение, направи така, зареди друг сайт върху този и затвори лисицата. След това си я пусни на ново и виж дали няма да се оправи.

не не е това.зарежда се в този браузър дето е на подразбиране.Сега в момента съм сложил Опера да е под разбиране и ми зарежда същото от там.Някакъв вирус ли е?Сканирах със Спайбот но нищо...какво мога да направя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не не е това.зарежда се в този браузър дето е на подразбиране.Сега в момента съм сложил Опера да е под разбиране и ми зарежда същото от там.Някакъв вирус ли е?Сканирах със Спайбот но нищо...какво мога да направя?

Може и някакъв ad-ware да е. Щом така прави и с другите браузъри...

Виж моите настройки на ФФ, за начална страница. Настроена е да показва празна страница при стартиране и при отваряне на нов прозорец.

20070209114232mm5.th.jpg

Виж как са твоите. Ако това "нещо" ти ги променя, то тогава ще трябва да потърсиш помощ в раздела за антивирусна защита

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и аз един проблем, по-точно проблема е в мен. Преди да инсталирам разширенията браузъра си го правеше това а след като ги инсталирах спря: за какво става въпрос, като започна да въвеждам адрес в лентата за търсене нали ако съм посещавал този сайт ми излиза адреса му преди да съм го написал целия, щраквам върху него и трябва да го зареди автоматично а той не се зарежда,зарежда като натисна ентер.Как да отсрана този проблем ясно ми е че е от настройките на някое разширение но кое и къде по-точно надявам се да ми кажете вие?

Използвам следните разширения: Аdblock_plus, Fasterfox, Flashblock, Flashgot, IE_tab, Noscript и Tabbrowser_Preferences.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам и аз един проблем, по-точно проблема е в мен. Преди да инсталирам разширенията браузъра си го правеше това а след като ги инсталирах спря: за какво става въпрос, като започна да въвеждам адрес в лентата за търсене нали ако съм посещавал този сайт ми излиза адреса му преди да съм го написал целия, щраквам върху него и трябва да го зареди автоматично а той не се зарежда,зарежда като натисна ентер.Как да отсрана този проблем ясно ми е че е от настройките на някое разширение но кое и къде по-точно надявам се да ми кажете вие?

Използвам следните разширения: Аdblock_plus, Fasterfox, Flashblock, Flashgot, IE_tab, Noscript и Tabbrowser_Preferences.

Пробвай по метода на изключването ;-) Временно изключвай една добавка, виж как е без нея и ако проблемът съществува пробвай със следващата... И така докато откриеш "виновника".

Не е най-добрият съвет, който може да бъде даден в случая, но не съм запознат с всички добавки как работят..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... ясно ми е че е от настройките на някое разширение но кое и къде по-точно надявам се да ми кажете вие?

Пробвай първо с Tabbrowser_Preferences.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината страницата да се вижда така:

http://img412.imageshack.us/img412/2996/kaldatacn3.jpg

Долната част на поста-снимката на някакъв викащ човек-като я натисна-мога да редактирам поста си.

Това е само на моят пост,и то като съм вътре с акаунта си-другите са нормални !

С Internet Explorer всичко е нормално !

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един прекрасен ден тя се намести в Firefox-а(естествено не без мое съгласие) и сега не знам как да я премахна.Има в "Изглед" опция лента с инструменти>Yahoo, махам отметката и лентата се скрива.Но при следващо зареждане на браузъра тя пак си е на мястото.Дразни ме и искам да я махна.Моля помогнете !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли я в Add or Remove Programs? Можеш да опиташ просто да изтриеш папката от Program Files и/или да пробваш с HijackThis 1.99.1 (208KB).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма ли я в Add or Remove Programs? Можеш да опиташ просто да изтриеш папката от Program Files и/или да пробваш с HijackThis 1.99.1 (208KB).

Не, няма да я открие в Add/Remove Programs. :rolleyes:

Добавките за ФФ, а и за другите "чеда" на Mozilla се инсталират само в програмата, за която са. Не се записват във общия регистър на Windows.

Деинсталацията става от: ФФ -> "Инструменти" -> "Добавки" -> "Разширения" и от там се избира "Деинсталиране"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

How do I remove Yahoo! Toolbar for Mozilla Firefox?

There are two ways to remove the Yahoo! Toolbar for Mozilla Firefox.

The easiest way is to use the "Uninstall" menu item:

Click the Pencil menu.

Click "Uninstall".

Enter any feedback you'd like to send to Yahoo! about why you're uninstalling the toolbar.

Click "Uninstall".

Restart your browser.

If that doesn't work, you can also use the Extension Manager in Firefox to remove the Yahoo! Toolbar extension:

Click the "Tools" menu in the Firefox browser.

Click the "Extensions" menu item.

In the Extensions Manager window scroll until you find the Yahoo! Toolbar extension.

Click the Yahoo! Toolbar extension.

Click "Uninstall".

Click "OK" in the "Uninstall Yahoo! Toolbar" window.

Exit Extensions Manager and restart your browser.

Either one of these methods will uninstall Yahoo! Toolbar from your browser. If neither works, your user profile is corrupt. You might need to create a new user profile for your browser.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

There are two ways to remove the Yahoo! Toolbar for Mozilla Firefox.

The easiest way is to use the "Uninstall" menu item:

Click the Pencil menu.

Click "Uninstall".

.................................

===============

******************* [cut]

:rolleyes:

На правилен английски език сте го написали, колега... Браво.

Само че, това не е ли български форум!? :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, няма да я открие в Add/Remove Programs. :clap:

Добавките за ФФ, а и за другите "чеда" на Mozilla се инсталират само в програмата, за която са. Не се записват във общия регистър на Windows.

Деинсталацията става от: ФФ -> "Инструменти" -> "Добавки" -> "Разширения" и от там се избира "Деинсталиране"

Може, вероятно е да се бъркам с Yahoo за IE или друг туулбар. Така е, като не ползвам подобни бозички. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го обаркваите с толкова много опций.Ако си свалил лисицата със вградено яхо не може да се махне по никъв начин.Пиши на какъв език искаш да е.Ако си го свалил от калдата на бг или анг.тоол бара го махаш с десен бутон и си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Click the "Tools" menu in the Firefox browser.

Click the "Extensions" menu item.

In the Extensions Manager window scroll until you find the Yahoo! Toolbar extension.

Click the Yahoo! Toolbar extension.

Click "Uninstall".

Click "OK" in the "Uninstall Yahoo! Toolbar" window.

Exit Extensions Manager and restart your browser.

Either one of these methods will uninstall Yahoo! Toolbar from your browser. If neither works, your user profile is corrupt. You might need to create a new user profile for your browser.

Ето това направих и резултата е отличен .Лентата се деинсталира .Благодаря за помощта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors:

Само че, това не е ли български форум!? ;)

Така е но в правилата пише че може да се публикува и на английски ако е наложително...Смятам че се разбира и затова не съм го превел (но който иска мога да му го преведа що годе или да използва програмката WebTrance)...И затова го копирах и paste-нах директно...Важното е все пак проблема да се реши - всичко в името на потребителя :nono:

dallaz

Ето това направих и резултата е отличен .Лентата се деинсталира .Благодаря за помощта.

Радвам се че си решил проблема ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors:

Само че, това не е ли български форум!? ;)

Хайде, хайде. В раздел нови програми е имало тооолкова обширни цитати на английски и никой не ги бута. :nono:

Аз самият се обадих, а някой ми спомена, че правилата били относителни. ;)

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване