Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ:Програма за отдалечен достъп до компютър (merged)

Препоръчан отговор

еми хубаво - изчетох 5 страници с програми за отдалечено контролиране и пояснения за използването им и само няколко въпроса, които мен ме интересуват - а именно - програма за отдалечен контрол, на която не е необходимо да се инсталира и на двата компютърал споделете - моля :rolleyes:

IntelliAdminLanEdition

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 107
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А зщо не го напса по грамтно?

Значи много ми трябва програма,с която да мога да контролирам да кажем от мойто PC друго PC по LAN или да има собствен сървар.Нещо подобно като програмите използвани в Интернетклубовете.

ок няма проблеми и се извинявам.Значи повтарям какво точно ми трябва : Легален сотуер за контролиране на PC от друго PC.Да има пълен конрол : за достъп до файловете,контролиране на мишка и калвиетура

Значи много ми трябва програма,с която да мога да контролирам да кажем от мойто PC друго PC по LAN или да има собствен сървар.Нещо подобно като програмите използвани в Интернетклубовете.

значи vnc и remote administrator това са едни от най лесните програми за по лан и съм много доволен от тех
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за отдалечен достъп.Знам има много такива , но повечето с доста бавни.Сега сам с Team Viewer , но и тя е бавна като се опитам да гледам филм става страшно.Дали има някоя "по-бърза".Двата компютъра имат интернет от един доставчик.Може ли да предложите нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Remote Desktop

Remotely Anywhere - Слага се на компютъра който искаш да преглеждаш и може да влизаш отвсякъде по света . Преглеждаш си пц през web browser.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VNC също не е за изхвърляне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!! Имам един проблем с Radmin Viewer. Ето го и него: от единият компютър мога да се свържа да гледам какво става с него, а от другия ми дава ето това "Connection closed because of 'IP filter' restrictions", а от другия се свързва идеално. Ако някой може да помогне да пише. PLSSSSSSS Много е важно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте искам да попитам дали има програма подобна на Remote Desktop Connection обаче без да слагам парола на акаунта си за да не трябва постоянно да пиша паролата защото ми се е случвало да съм в него и да го рестартирам и после немога да се свържа с него Публикувано изображение та ако има такава програма която да се стартира с операционната система и да съм си сложил аз нещата да си ги оправя ... да е подобна на remote desktop connection да не е team viewer посмърно защото няма да стане с нея... Чакам отговор ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто на пазара е RealVNC. Може да пробваш и UltraVNC. При RealVNC си избираш да ползваш някаква твоя парола, вместо тази на Windows и готово. Съвсем без парола е много рисково - всеки може да влезе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто на пазара е RealVNC.

Може да пробваш и UltraVNC.

При RealVNC си избираш да ползваш някаква твоя парола, вместо тази на Windows и готово. Съвсем без парола е много рисково - всеки може да влезе.

Рисково не бих казал но предпочитам да е без парола въпреки че съм с реално ип просто ме дразни като си работя и изведнъж да иска да се рестне и после да немога да вляза защото не се е конектнало към интернет и там подобни глупости ей сега ще пробвам ултрата и ще видя за какво става въпрос дано ми хареса благодаря ти много :help wanted3:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сървисите ти се зареждат автоматично, освен ако не си указал противното. Тоест дори и да се ресне, след минута пак ще можеш да се вържеш. Освен това програмата може да ти запомни паролата - както при ICQ клиентите не я пишеш всеки път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Tърся програма за Remote Control, която да минава и през рутери и да не е Team Viewer.

Редактирано от Underwater
Неточно заглавие на темата (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anyplace Control 4.6.0.0

> EN, DE, FR, ES, RU

Home Page : http://anyplacecontrol.de/download.html

TightVNC 1.3.9

> Windows Vista/XP/NT/Me/98/95/2000 - English

Home Page : http://www.tightvnc.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Знам че има много такива програми, но не знам коя ще стане за моя случай. Единият комп е с интернет на БТК-adsl, а другия (моя) е на местната кабеларка.И двата са с ХP- SP3, и двата са с динамично IP. До сега съм пробвал "TeamViewer3", за мен е идеялна но "моя човек" отсреща се плаше от съобщенията които излизат преди, и след всяка сесия.Пробвах и "Radmin 2.1 ", но не можах да направя връзката.Пробвах също "Hidden Administrator", пак не успях. Не искам да инсталирам допълнителна програма като Hamachi, LogMeIn.. на неговия комп.По-точно ми трябва програма от рода на TeamViewer: CrossLoop :ShowMyPC Така че помагайте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Team Viewer според мен е най-добрата можеш да правиш неща от 1 компютър на друг да сменяш опции и да прехжърляш фаилове ;)

Можеш да я изтеглиш от ТУК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

Здравейте! Видях много теми и писанки за програми за отдалечено администриране, но не намерих това което търсих... Та на въпроса: трябва ми програма от сорта на remote administrator но да не изисква инсталация на компютъра който ще се администрира... Демек търся начин да администрирам дадената машина без от другата страна да разберат. Сега ще кажете че искам да хаквам някой си но не е така, даже може да е програма само за наблюдение какво става на компютъра (реално не ми трябва да имам контрол над него). Та ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен!!! Поздрави: Аз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което искаш е прекалено подозрително. Обясни кого искаш да наблюдаваш, защото може и да попаднеш под ударите на закона за специалните разузнавателни средства

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Видях много теми и писанки за програми за отдалечено администриране, но не намерих това което търсих...

Та на въпроса: трябва ми програма от сорта на remote administrator но да не изисква инсталация на компютъра който ще се администрира... Демек търся начин да администрирам дадената машина без от другата страна да разберат. Сега ще кажете че искам да хаквам някой си но не е така, даже може да е програма само за наблюдение какво става на компютъра (реално не ми трябва да имам контрол над него). Та ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен!!!

Поздрави: Аз

Все нещо трябва да се инсталира и на отсрещната машина.

Само Remote Desktop на Windows използва вградени компоненти, но там няма как да работиш без да разберат.

Има вариант с Dameware да се получи достъп, но преди това трябва да се направят настройки, които да не издадат присъствието ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че приятелката ми ме лъже... не че аз не я лъжа де, не че и толкова ми пука, но искам да знам някой път евентуално може да се окаже голям коз Публикувано изображение та сега мисля че всички схванаха какво ми трябва...

Все нещо трябва да се инсталира и на отсрещната машина.

Само Remote Desktop на Windows използва вградени компоненти, но там няма как да работиш без да разберат.

Има вариант с Dameware да се получи достъп, но преди това трябва да се направят настройки, които да не издадат присъствието ти.

Идеята е че не ми трябва да правя нищо по отсрешния компютър, а само да виждам какво се случва т.е. функцията view only на remote administratora...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че приятелката ми ме лъже... не че аз не я лъжа де, не че и толкова ми пука, но искам да знам някой път евентуално може да се окаже голям коз Публикувано изображение та сега мисля че всички схванаха какво ми трябва...

Идеята е че не ми трябва да правя нищо по отсрешния компютър, а само да виждам какво се случва т.е. функцията view only на remote administratora...

Нали оттатък нещо трябва да ти сервира информацията.

Не може едностранно да се получи това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали оттатък нещо трябва да ти сервира информацията.

Не може едностранно да се получи това.

поне да е някакъв фаил който да изпратя по скайп да кажем, но да не иска инсталация... иначе ще се усети :) примерно да иска 1 длл файл или някакъв друг подобен който да дава нужната информация за наблюдение, а не да иска инсталация и 10 мин настойки като RA...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне да е някакъв фаил който да изпратя по скайп да кажем, но да не иска инсталация... иначе ще се усети :) примерно да иска 1 длл файл или някакъв друг подобен който да дава нужната информация за наблюдение, а не да иска инсталация и 10 мин настойки като RA...

Разбери се с нея лице в лице, зарежи тези папарашки истории....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване