Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Foka

Странен проблем със сърфирането в интернет

Препоръчан отговор

Имам проблем с интернета през деня. През деня от около 10:30 до около 20:00 немога да сърфирам в нета прекалено бавно ми зарежда страниците, но ако успее да зареди някоя и ако реша да сваля някой файл го тегля с нормалната за моя интернет скорост около 400kb/s помислих, че проблема ще се оправи като преинсталирам windows обаче ме мерзеше и сложих друг хард и се очудих, че и там прави така проверих в други приятели на същия интернет доставчик и те нямат никакъв проблем. Сега ако ми кажете от каде идва проблема ще е супер само да ви кажа че съм на кабелен интернет и съм с реално IP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много вещ в тези работи и сега съм седнал да се образовам по темата - но да те попитам не попитали доставчика ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм питал обаче днес нямам такъв проблем biggrin.gif днес скороста е нормална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз имам един въпрос и за да не правя нова излишна тема ще го задам тук. Имам два компа, свързани с рутер. Единия си е пълноценен, т.е всичко му е наред с интернета, но на другия само скайпа се пуска. Не отваря интернет страници - нито гугъл, нито нищо. Не мога да използвам DC. Ако трябва да се бъркат настройките моля някой подробно да обясни, че аз съм талантлива разрушителка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start->run->cmd

ping 87.120.41.152

ако видиш нещо като това:

Reply from 87.120.41.152: bytes=32 time=1ms TTL=61

трябва да си настроиш dns-ите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...