Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 7xx - дискусия

Препоръчан отговор

Хора помогнете-спря да ми се ъпдейтва каспеския!Просто не може да намери дефинициите за актулизация.така е вече два дена.

Коя версия на касперски ползваш ???

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 794
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

след всеки ъпдеит три рестарта и тогава ми пуска нета...

Публикувани изображения

Коя версия на касперски ползваш ???

Инсалирах го на ново и се оправи.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mod. Edit:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с AntiVir, но не съм доволен от него. От както го ползвам се напълних с вируси и се наложи да преинсталирам уиндоус, който беше на 1 месец! Заслужава ли си да премина на Касперски?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В момента съм с AntiVir, но не съм доволен от него. От както го ползвам се напълних с вируси и се наложи да преинсталирам уиндоус, който беше на 1 месец! Заслужава ли си да премина на Касперски?

И как се напълни с вируси? Аз от касперски минах на антивир от май месец и досега нищо не е пуснал.Напротив,всичко си хваща,даже съм прекалено спокоен.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че си заслужава!

Просто е невъзможно да се прави сравнение между двете програми...Разликата е в класата! :speak:

Все едно от москвич да се качиш на мерцедес! :P

Аз имам и друго предложение за теб - F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0.3! cool.gif

Успех срещу мрежовите вредители! :)

Редактирано от IMG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбира се, че си заслужава!

Просто е невъзможно да се прави сравнение между двете програми...Разликата е в класата! :)

Все едно от москвич да се качиш на мерцедес! :yanim:

Аз имам и друго предложение за теб - F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0.3! cool.gif

Успех срещу мрежовите вредители! :help wanted:

Сега,тая за москвича и мерцедеса сме я чували.Даже много си е добро антивирчето,как бъде не пуска.Имам основание да мисля,че са закупени дефиниции от руснаците,заразени файлове се разпознават с еднакви имена.Нямам случай да намери дефиниран файл и да го пусне,за разлика от руския продукт.Сканира архиви без ограничение в дълбочина-дал съм му 50 нива надолу да рови , а файла svcipa.exe си го ловеше и без дефиниции като 2 и 2=4-чист троянец.Нещо друго е оплескал Herbaliser,че така да червяса....

Редактирано от thomson (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=boardrules

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Благодаря ти hlevoust,че се занимаваш с моите проблеми.Не знам как да сложа снимка тук,затова преписвам дословно:The Information Bar alerts you tosecurity-related conditions(for example if a potentially unsafe file or pop-up was just blocked)If a webpage does not display properly look for the information bar at the top of the page and click it. Този надпис се появява например,когато искам да гледам ТВ от e-televizor,gledai.tv или BGtelevizor.net.

и след като го махна не се отваря нито една програма.Явно иска някаква настройка,защото изтеглих Mozila Firefox и с нея няма проблеми. Има ли някъде настройки за IE7? И просветли невежия-как се слага снимка тук?

Някой да ми обясни и на мене как да кача снимката на Касперски тук или да даде линк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да ми обясни и на мене как да кача снимката на Касперски тук или да даде линк.

...А как се слагат тук самите картинки, можеш да разберещ ако прочетеш тази или тази тема...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де ми че има троянец и го разреших за постоянно а сега не мога да го намеря да го изтрия. Някой знае ли как да го открия? Откри го proactive защитата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да де ми че има троянец и го разреших за постоянно а сега не мога да го намеря да го изтрия. Някой знае ли как да го открия? Откри го proactive защитата.

Ако проактивната защита е била включена, тя го е спряла. За всеки случай изпълни Scan My Computer, като настройките си направиш съгласно статията "Инсталация и конфигурация на Kaspersky Internet Security 7" в ревюто на програмата.

Успех!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Имам сериозен проблем,който не мога да разреша вече няколко дни.

Сложих си КИС 7.0.1.227

От много време исках да го тествам,но все не успявах нещо.Мислех ,че е някакъв бъг в настройките или уидоуса ми.

Сега го сложих на прясно инсталирана система и резултата е умопомрачително лош.

Системата си работи нормално,касперски си ъпна вирус базата.Всичко е наред освен че нямам никакъв интернет.Като казвам никакъв,имам предвид абсолютно никакъв.Все едно мрежовият кабел е изключен.Пробвах всякакви натройки на стената,но явно нещо генерално не е наред по тях.Преди имах КИС 6 и всичко беше повече от задоволително и работеше безпроблено.Познавам бегло модула на защитната стена и когато запита дали да даде нет на някоя програма или брузер ,отговарям с категорично "ДА" за всичко.Да - ама не !!!Няма скайп,няма мозила...направо ме влудява.

Ако някой по-опитен може да ми даде напътсвия,бих му бил много благодарен,защото вече не ми останаха нокти от гризане :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички.Имам сериозен проблем,който не мога да разреша вече няколко дни.

Сложих си КИС 7.0.1.227

От много време исках да го тествам,но все не успявах нещо.Мислех ,че е някакъв бъг в настройките или уидоуса ми.

Сега го сложих на прясно инсталирана система и резултата е умопомрачително лош.

Системата си работи нормално,касперски си ъпна вирус базата.Всичко е наред освен че нямам никакъв интернет.Като казвам никакъв,имам предвид абсолютно никакъв.Все едно мрежовият кабел е изключен.Пробвах всякакви натройки на стената,но явно нещо генерално не е наред по тях.Преди имах КИС 6 и всичко беше повече от задоволително и работеше безпроблено.Познавам бегло модула на защитната стена и когато запита дали да даде нет на някоя програма или брузер ,отговарям с категорично "ДА" за всичко.Да - ама не !!!Няма скайп,няма мозила...направо ме влудява.

Ако някой по-опитен може да ми даде напътсвия,бих му бил много благодарен,защото вече не ми останаха нокти от гризане ;)

Виж дали файлът rundll32.exe (C:\WINDOWS\system32\) има правила за достъп до Интернет в настройките на анти-хакер-а. Ако го няма добави го и ще имаш интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си направил грешката когато е стартирала системата за първи път и да си забранил от Proactive Defense връзката с интернет ?

Затова по-добре си върни настройките на Kaspersky по подразбиране и нещата ще се оправят.

На 7 версия мисля ,че тази опция се намираше в Setting ...Service... и там има едно бутонче за ресет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Вчера си инсталирах KIS7.Появи се странен проблем-Explorer зарежда след около 3 минути и след него всичко останало.Това означаво,че през това време аз не мога да правя нищо.Махнах е,но проблема си стои още.Надявам се някой от вас да ми каже как да го оправя.Благодря ви предварително...

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното:

1. Отвори Start->Run

2. Напиши msconfig и натисни ОК

3. В таба General избери Selective Startup и махни отметките на Load System Services, Load Startup Items. Натисни ОК . След като прозореца се затвори ще се покаже друг прозорец. Щракни на бутона Restart Now(нещо такова беше). Компютъра ще се рестартира. Изчакваш да се разеди Windows-а, ако се зареди правилно значи напаловина си открил проблема.

4. Пак отваряш msconfig, но слагаш отметка само на Load System Services. Пак натискаш ОК и рестартираш компютъра. Пак изчакваш да зареди.

Ако този път зареди бавно пак отваряш msconfig и отиваш на таба Services. Намираш всички услуги на които има име Kaspersky и машах отметките пред тях. Пак натискаш ОК и рестартираш компютъра.

Ако това не помогне и продължава да зарежда бавно пак отваряш msconfig, но отиваш на таба Startup. Намираш всички редове, който може би стартират Kaspersky и махаш отметката пред тях. Натискаш ОК и рестартираш компютъра.

Ако пак зарежда бавно пиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едно ПЦ което няма интернет и незнам как точно да обновявам КАВ 7 без наличие на интернет с флашче. Ако може някой да помогне ще е страхотно.

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://support.kaspersky.ru/faq/?qid=180593537

Това е за версия 5, но вероятно има подобно и за 7. Ето го: http://support.kaspersky.ru/kav7/update?qid=208635684

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам едно ПЦ което няма интернет и незнам как точно да обновявам КАВ 7 без наличие на интернет с .....

А за чив ти е антвирусна, след като нямаш интернет?

Тая тема ми напомня за един виц.....ама аре да не изгубим детската аудитория.

Редактирано от backata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А за чив ти е антвирусна, след като нямаш интернет?

Тая тема ми напомня за един виц.....ама аре да не изгубим детската аудитория.

Ми щото е заразено с няколко вирусчета и трябва да се махнат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Тези дни преинсталирах Уиндоус и реших да заложа антивир. защита на Касперски.Понеже интернета не ми е от най-добрите и доскоро комбинацията ZoneAlarm+Symantec ми създаваше проблеми със скоростта , искам да се посъветвам с вас дали ако сложа целият пакет КИС ще ми бави интернета , или има по-удачна и лека за трафика комбинация , например: КАВ и файъруол- Комодо ,ЗонАаларм да речем.Или казано накратко , интересува ме дали стената на Касперски е по-тежка от посочените , при положение , че изключа антивирусното Уеб сканиране?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване