Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 7xx - дискусия

Препоръчан отговор

Като евристика Avira, NOD 32, Norton 2008, AVK поне от това което аз съм чел и тествал са по-добри...и тука не става дума за това каой с каква програма е и да си я хвали - аз съм с Kaspersky Internet Security 2009 - последната бета версия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 794
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

след всеки ъпдеит три рестарта и тогава ми пуска нета...

Публикувани изображения

Добре , де как само феновете на Кошмарски(да кошмарски щото е антивирусна кошмар за хардуера) се оплакват от нод32 , а всички други са доволни от програмата?

СТОП НА ОФТОПИКА :sobbing:ХАРИ ! Темата е написана ясно.Ако имаш коментар моля обърни се към друг раздел например тук

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре , де как само феновете на Кошмарски(да кошмарски щото е антивирусна кошмар за хардуера) се оплакват от нод32 , а всички други са доволни от програмата?

Виж сега, аз в полемика с теб няма да влизам,но ще ти кажа, че Касперски е кошмар само в твоите сънища!

Първо опитай, а след това сподели мнението си вече от опит, а не да си говорим неща на изуст, които само си слушал и чел, без да си ги опитал!

Трябва да ти кажа, че и двете програми са ми били на машината и то доста време, така че съм имал възможността да рабятя и с двете програми и да ги опозная добре, преди да дам мнение за тях! Дори и безплатните анти-вирусни алтернативи се справят далеч по-добре от комерсиалния Нод!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж сега, аз в полемика с теб няма да влизам,но ще ти кажа, че Касперски е кошмар само в твоите сънища!

Първо опитай, а след това сподели мнението си вече от опит, а не да си говорим неща на изуст, които само си слушал и чел, без да си ги опитал!

Трябва да ти кажа, че и двете програми са ми били на машината и то доста време, така че съм имал възможността да рабятя и с двете програми и да ги опозная добре, преди да дам мнение за тях! Дори и безплатните анти-вирусни алтернативи се справят далеч по-добре от комерсиалния Нод!

Еми добре , така си мисли. НО това не е вярно! Спирам участието си в темата!

Редактирано от Haryy_Potter (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой с версия 8.0.0.357TR Може ли да сподели как върви сканирането при него,как тегли с торент клиентите.Пробвал ли е програмата как реагира на заплахите изобщо впечатления каквито има.Защото тук вече се почна този - онзи е номер едно и смисленото някак потъна за съжаление.Ето моите впечатления.

1.Интерфейс - Добър,може да се желае за още скинове,мен лично не ми харесва особенно скина на версията.Знам за Пипкиният скин ама там ми изцлиза бутона с настройки без надпис.

2.Настройки-работи добре при препоръчителни настройки.Напълно различен начин в сравнение със 125 например.Доста модули са добавени,според мене отчетите са прекалено много интересува ме стартирана ли е защитата и за ситуации криещи потенциална опастност.

3.Скорост на бразуване - подобрена доста бързо зарежда страниците.Проблем с BitComet няма тегли на макс според мене.650 mb свалени за 12 минути ohmy.gif ,вярно скороста е 12 мега ама

4.Защитна стена - добре

5.Контрол на системата - харесва ми това.Направо е страхотно.

Ако сравня Кис7 с Кис2009 печели новата програма засега.

Моля за сериозни мнения,обосновани и по възможност със шот.Да е ясно че не се говори така наизуст.

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами за Kaspersky е без значение, дали сайтовете, в които често влизаш и на които се доверяваш, има банери, които трябва да се показват. За него всички са еднакви. Без ти да му окажеш, кои да пропуска и кои да продължава да скрива нямам как да стане.

Другият вариант е да пробваш една по една да махаш отметки, докато не постигнеш това, което желаеш. Сподели с кои сайтове имаш проблем ?

На kaldata ето тези банери не ми се отварят а съм махнал всички отметки на общите правила които са в началото.

baner.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На kaldata ето тези банери не ми се отварят а съм махнал всички отметки на общите правила които са в началото.

baner.jpg

Добави *kaldata* в белия списък, рестартирай браузъра и ще стане (при мен така се получи само с това действие, но има забавяне при зареждането)

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах последната верзија од 8 цата на два компјутера.

станах доволен од првиа и инсталирах на втор компјутер.

и на него почнаха проблемите.

не стеше да ми отвара страниците на мозила и на другите броузери.

работата се управи коакато

во одметките

контрола на системата ,заштитна стена,режим на работа,промених од согласно с правило вув разреши.

и рабоатата стана.

проверих одново на првиа компјутер на него си беше согласно с правила и ниамаше никакав проблем.

на вториа компјутер ако го постава на согласно с правила броузерите пак не тргват.

има ли ниакаои на идеа зашто е така.??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

baner.jpg

То и при 7.0.0.125 банера се блокира-този същият.За какво ти е?

Инсталирах последната верзија од 8 цата на два компјутера.

станах доволен од првиа и инсталирах на втор компјутер.

и на него почнаха проблемите.

не стеше да ми отвара страниците на мозила и на другите броузери.

работата се управи коакато

во одметките

контрола на системата ,заштитна стена,режим на работа,промених од согласно с правило вув разреши.

и рабоатата стана.

проверих одново на првиа компјутер на него си беше согласно с правила и ниамаше никакав проблем.

на вториа компјутер ако го постава на согласно с правила броузерите пак не тргват.

има ли ниакаои на идеа зашто е така.??

А, така даваш пълно право за достъп.По добре преинсталирай програмата наново.И ключът да не е същият :nono: Питай и във оффорума на Касперски.Но на руски пиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Писах и на форума ,ама и преинсталирах програмата напулно.сега всичко е 6.

мерси

Супер.Тегли само от чисти места.

Харесва ли ти програмата?Какво ново има вътре според тебе?Какви са плюсовете и минусите?Сподели някога.

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За начало да кажа интерфеиса ми харесва много.графиконите му се хубави.

свалането на графикона е перфектно.

оште ја тествам и ми се струва че помалку натоварва процесора,системата работи стабилно,обновата си ја прави перфектно беспроблемно.

има и ниакои добавки които осте не сам ги провериавал,има виртуелна клавијатура като добавка.

иначе ас признавам само касперски като антивирусна програма и интернет заштита.

никаква друга програма.

с наиразлични сам наблјудавал на страните сус спамови ,само касперски ништо не пропуска.

които иска нека пробва h33t страна с торенти ,дали ште излезнат спамови с касперски или друга програма.

поздрав до всички фенови на касперски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз искам да попитам как мога да се уверя, че KIS7 сканира входящите писма и проверява attachments в Thunderbird? Свалих си pdf файла с описанието, вътре пишеше че нашият протокол POP3 се сканира, но така и не видях символът на Kaspersky и долу в левият му ъгъл в края да има пликче. Нарочно на служебната си поща изпращам писма с attachments, но символът не се появава. Голям фен съм на Kaspersky и само на него вярвам. Той ми е избора за защита. Просто искам да съм наясно с нещата. Вие какво мислите по въпроса? Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте. Аз искам да попитам как мога да се уверя, че KIS7 сканира входящите писма и проверява attachments в Thunderbird? Свалих си pdf файла с описанието, вътре пишеше че нашият протокол POP3 се сканира, но така и не видях символът на Kaspersky и долу в левият му ъгъл в края да има пликче. Нарочно на служебната си поща изпращам писма с attachments, но символът не се появава. Голям фен съм на Kaspersky и само на него вярвам. Той ми е избора за защита. Просто искам да съм наясно с нещата. Вие какво мислите по въпроса? Благодаря.

KIS сканира, ако му окажеш да го прави. Това става от Settings -> Traffic monitor -> Check all encrypted connections. В Port Settings избираш портовете през, които идва и заминава пощата ти - например 110, 553, 465, 995 или дори за по-сигурно някои препоръчват KIS да сканира всички портове.

Преди да дойде писмо Anti-Spam мониторът трябва да ти зададе въпрос дали искаш писмото да бъде доставено в Thunderbird.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има отметка в пощенският клиент - да се проверяват писмата от антивируса.Като се получи писмо Касперски се стартира с прозорец - Получаване на писмата.Оттам може да ги изтриеш,тези които мислиш че са спам,другите ги отваряш.Виж шота

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеи те инсталнах новия 8.0.0357 КИС всичко е ОК но мисля че ми спря изходящия трафик на БитКомета възможно ли е това и може ли да се оправи ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравеи те инсталнах новия 8.0.0357 КИС всичко е ОК но мисля че ми спря изходящия трафик на БитКомета възможно ли е това и може ли да се оправи :)

Не го спира.Показва само жълтата икона долу но не е спрян.Може да го поправиш да върви на змей но струва ли си да не си защитен...

incoming tcp stream - allow

incoming udp stream - allow

Ще тръгне,но то и така върви добре,виж си трафика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
censored.gif2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение. Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе изтриха ти поста догато писах ;)

Кис2009

1.Очаква се по непотвърдени данни в края на юни2008

2.По добра е определено - прочети горните постове и изтегли си HELP файла там достатъчно пише.

Друг път пиши на кирилица,че и аз изгорях :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоция за 183 дни от Касперски Лаб четем ТУК

На страницата избираме Sicherheitssoftware Kaspersky виж шота

..Customers of UBS in Switzerland can now use the new version of Kaspersky Internet Security for free - 6 months! Protect your computer from all kinds of internet threats, most important when banking online.

Успех cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замен лично от 2 години и половина ползвам Касперски и съм предоволен. Инсталирал съм го на много клиентски машини и нямам оплаквания от вируси. Естествено много важни са настройките на самата програма. Сега Ви предоставят и безплатна версия заедно с яндекс онлайн. Нея съм я инсталирал в службата + Comodo firewall.Комбинацията е убиец. Горещо ви я препоръчвам!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Замен лично от 2 години и половина ползвам Касперски и съм предоволен. Инсталирал съм го на много клиентски машини и нямам оплаквания от вируси. Естествено много важни са настройките на самата програма. Сега Ви предоставят и безплатна версия заедно с яндекс онлайн. Нея съм я инсталирал в службата + Comodo firewall.Комбинацията е убиец. Горещо ви я препоръчвам!!! cool.gif

Може ли да споделиш няколко неща?

1.Стартиране на Кав непременно ли става с Яндекс онлайн?

2.При стартиране какви проблеми има?

3.Може ли да се стартира Антивируса без Яндекса?

4.Реално какви са впечатленията в комбинацията с Комодо?

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента върви тестиране на нови IDS бази целта на тестуването е изправяне на грешки при работа с програмата,и подобряване на бързината.За желаешите да участват в теста могат да се обновяват от този сървър .Влиза се в настройки-обновяване-сървъри за обновяване.Маха се тикчето от Сървари на Касперски и се добавя този сървър.

Поправки (в сравнение със официалните сървъри за обновяване) бяха внесени следващите :

-изпадане в син екран в 8.0

-решение на проблема със скоростта

Също така са поправени редица други грешки

Необходимо е да се проведе тестуване на следните продукти- 5.0, 6.0, 7.0 и 8.0:

5.0: 712

6.0: 303, 411, 621, 690, 837

7.0: 125, 325

8.0: 357

Базата данни е на този адрес ftp://dnl-test.kaspersky-labs.com/beta_updates/ids

Rinat Salihov http://forum.kaspersky.com/index.php?showt...st&p=630561

След обновяване ще иска рестарт.При проблеми може впоследствие да се върнете отново за обновяване от официалните сървари на ЛК

Внимание това е бета тест,който иска да е с най новите бази,и иска да РИСКУВА.

При мене се забеляза малко по бързо зареждане на ОС,но повторният ъпдейт даде грешка.След връщане на ъпдейтите към предната база данни всичко се нормализира.

Успех cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване