Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

master4o_vd

Всичко за FIFA 09

Препоръчан отговор

хейй демото излезе някой да каже мнения аз не съм го пробвал защото "машината" ми е много слаба но след 2 3 месеца ще зимам нова ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна крачка напред за фифата!

Почти всичко е променено...освен публиката. :P

Новите контроли не ми допаднаха много, но си ги настройх като на Евро2008.Впечатление ми направи това, че топката е по-голяма от главите на футболистите... Публикувано изображение

Абе добре е.Който казва, че е като предишната, просто не я е играл! :P

Направо забива хейтърите в земята! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми каже кфи параметри му е компа да вида дали на моя ще тръгне ? на тоя който му тръгва де да каже .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия дни тествах демото и направо бях ужасен как са сменили контролите :white flag:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз като вас нямам търпение да излезе fifa 09...Но с още по-голямо нетърпение чакам football manager 2009 предполагам , че ще бъде толкова готина като предхождащите я Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Processor 2800 Ghz VGA G Force 5200 RAM 512 тръгна ми демото, но ми лагваше.

Edited by mod

Пиши на кирилица!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия дни тествах демото и направо бях ужасен как са сменили контролите :)

Това е най-голямата глупост в играта! До сега си караха с едни и същи, а сега са ги променили и трябва да си ги нагласяш сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо като пусна FIFA 09, екранът ми мига , само курсорът си стои, а като стигна до мач, няма топка и графиката е бъгната, с 08 е същото.С най-новите драйвери на Ати съм от сайта им. AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.61 GHz,2.00 GB RAM ASUS EAH3650 HD видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери цялата си система, инсталирай предпоследните драйвери, виж какво пише в event лога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рзбрах, че не е от драйверите на видео картата, защото същите драйвери и карта ги сложих на по-слаба машина и всичко върви без проблеми. Съжалявам , но не знам къде е този event log. Ако може да ми обясниш, мерси предварително. Намерих event logа, какво да търся там - за грешки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рзбрах, че не е от драйверите на видео картата, защото същите драйвери и карта ги сложих на по-слаба машина и всичко върви без проблеми. Съжалявам , но не знам къде е този event log. Ако може да ми обясниш, мерси предварително.

Намерих event logа, какво да търся там - за грешки ?

Да, освен това пусни диагностични програми, за да провериш дали нямаш проблеми с хардуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали подобна програма.

търсачката на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Fract 1.07. На режим fract_sse2 картината излиза нормално, а като сменя на fract_p5 ми излиза насечено, на линии, мигащо, като на играта.Изкара ми 28.18 FPS на 2611 MHz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде на черешите! Баси как ме е яд, че съм на работа ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако знае как се прави прехвърлящ удар , удар с фалц , трикове и тн ПЛС да каже ! :) Иначе играта ме кефи! Играчите си приличат доста повече, има много по-хубави прическии още много неща ! Публикувано изображение:angry::scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора здравейте!Добре искам да попитам, а има ли някой който си е наглъсил контролите да е като по старите фифи преди да ги сменят.Виждам, че може да се сменят обаче съм забравил на старите фифи кое копче за какво служеше?Ако има някой да ми помогне много ще съм му благодарен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе искам да попитам как се пуска турнир да се играе... (като световно първенство). Питам че не съм играл "почти въобще" ФИФА а се зарибявам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем от главното меню влизаш в Game Modes и после в Tournament Mode и си избираш турнир. Пък ако не можеш да влезеш в Tournament Mode и ти изписва нещо Ooops! You can`t...... и т.н. (не помня как точно беше) , си изтегли от Замундата FIFA 09 Crack Fix и ще стане Публикувано изображение;)Публикувано изображение:P:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i289.photobucket.com/albums/ll222/him7403/09-4.jpg

Goal Keeper Control: Right Shift

Camera Lock: Home

Direction:

[Running From Left to Right]

Forward: Right Arrow (->)

Backward: Left Arrow (<-)

Up (Left): Up Arrow (^)

Down (Right): Down Arrow (v)

Attacking Tactic:

1: Man Release

2: Wing Play

3: Counter Attack

4: Box Overload

Defensive Tactic:

Q + 1: Flat Back

Q + 2: Offside Trap

Q + 3: Pressing

Q + 4: Zonal Defense

*not in numpad

Combination:

Z + D: Chip Shot

Q + D: Finesse Shot

Q + W: Chip Through

Q + A: Early Cross

Q + S + S: One to One Pass

A + A: Low Cross

Q + A + A: Early Low Cross

D + S + Direction: Fake Shot

A + S + Direction: Fake Lob

Space + A + A: Chip Lob

Try Yourself (Unorthodox): Z + A; Space + D; A + A + A; D + D; LShift + D…

Corner:

Home: Camera Lock

E: Switch Player

Q + D: Ground Shot

Free Kick:

E: Switch Player

Space/Z: Call 2nd Player

Home: Camera Lock

Q + D: Ground Shot

Z + D: Lay Off & Shot

Space + D: 2nd Player Shot

[Curl: While Player is running to take a shot hold LEFT/RIGHT direction to swing, UP/DOWN direction to top/back spin]

Running Tricks:

While running with E, release E and hold (+) LShift and quickly press Direction keys sequentially (,).

360 left: LShift + Back, Up, Forward

360 Right: LShift + Back, Down, Forward

Lane Change Left: LShift + Forward, Up

Lane Change Right: LShift + Forward, Down

Step Up Left: LShift + Down, Up

Step Up Right: LShift + Up, Down

Ball Lift: LShift + Forward, Back, Forward

Step Over: LShift + Forward, Forward OR LShift, LShift

Heel to Heel: LShift + Back, Forward

Rainbow Left: LShift + Down, Back, Up (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)

Rainbow Right: LShift + Up, Back, Down (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)

Step Over & Roll Left: LShift + Forward, Back, Up (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)

Step Over & Roll Right: LShift + Forward, Back, Down (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)

Signature Move Left: LShift + Forward + Down, Up (C. Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Torres,Ibrahimovic, Joaquin, Figo...)

Signature Move Right: LShift + Forward + Up, Down (C. Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Torres,Ibrahimovic, Joaquin, Figo...)

Rabona: LShift + Back, Up, A [@90’] (Can’t perform by me :$)

Blanco Bounce: Home (Never Tried : s) [Pressing the right stick with GP]

Standing Tricks:

While running stop using Space or E, then hold LShift (+) and quickly press Arrow Keys sequentially (,).

Fake: LShift + Forward, Forward

Fake Left: LShift + Down, Up

Fake Right: LShift + Up, Down

Drag Back Left: LShift + Back, Up

Drag Back Right: LShift + Back, Down

Scoop Turn Left: LShift + Up, Back, Down

Scoop Turn Right: LShift + Down, Back, Up

Rainbow Flick Left: LShift + Forward, Up, Back

Rainbow Flick Right: LShift + Forward, Down, Back

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.