Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за разделяне на файлове (обединена)

Препоръчан отговор

WinRar - има си опция за разделяне.

Тук

Редактирано от bozko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 136
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Разбрах те ;) може да опиташ с програма като CD Image конвертор, да преобразуваш .rar файла в iso.

По-лесно е с Nero :) Даваш да направи ISO CD от rar-а и си готов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам един файл който е 2.5 GB и е .iso.Програма с която мога да го разделя на няколко файла които са .iso.(Например 4 .iso файла по 700 MB)

Пич, това което се опитваш да направиш няма да стане, защото структурата на ИСО файла не е такава, че да може да се разделя или както се казва да се прави на Multiple (тоест на няколко части). Исо файла е едно цяло и ако искаш да го направиш на по-малки парчета, то трябва да го разделиш или с Winrar или да използваш програми за разделяне и съединяване на файлове после като: HJSplit или SplitJoin. С тези програми ще разделиш 1 исо файл на няколко по-малки части, но за да го използваш ще трябва да го събереш след това!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Здравейте!

Как мога exe файл на игра от 830 мгб да го разделя на две части за да го прехвърля на обикновенно cd.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Add to archive - задаваш с максимална компресия и размер колкото размера на CD-то, та ако не успее да компресира доколкото е нужно, да го сцепи на две части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с winrar - с десен бутон

sadasdlr3.jpg

а под него задаваш размера

Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В WIN RAR има опция, да оравиш файловете на няколко части по 700мб. В твоя случай на 2-е части.Може да пробваш и с NERO 7 , но там нещата седят малко по различно. Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете за дройното съобщение, но нещо ми се "прецака" нете. И това е остатачния ефект от много кратното "цъкане" :ph34r:

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако си с winrar - с десен бутон

sadasdlr3.jpg

Направих точно така , файла си остава със същия кошмарно голям размер...за мой ужас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направих точно така , файла си остава със същия кошмарно голям размер...за мой ужас

А на това обърна ли внимание

Точно под менюто за компресия е менюто за разцепване - Split to volumes, bytes.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си и готови профили в WinRaR ама хайде...

prwu и Night_Raven ти говорят за това :ph34r:

rar1wl.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Как мога да разделя игра от DVD на няколко CD-та така че да може да се инсталира директно от тях?

Благдаря предварително!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се инсталира директно? Хрумва ми само един начин, но е малко... как да го кажа... селски. Да се инсталира на хард диска, да се архивира, като се разцепи на части по 700MB и се запишат на дискове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този метод невърви липсват файлове при инсталация.Те не са във една директория.Дисковете със игрите имат защита от Макровижан за DVD.Не мога да ги пехвърля на HHD.

cool.gifcool.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм и казвал, че методът е универсален. Има игри, които могат да работят и разархивирани. Зависи от конкретната игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам за начин това да стане, освен да си пренапишеш инсталатора сам :yanim: ...

Може и да архивираш на части образа на диска :):) ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!

Имам една игра която е 7.15 ГБ.във формат CD Image file, и тъй като нямам двуслойно ДВД,търся програма с която да мога да разделя файла,а после отново да го събера когато реша да си инсталирам играта.

Потърсих в Гугъл,но за съжаление не намерих нищо.

Благодаря предварително!

п.п.:а дали има програма с която да компресирам до размера на обикновенно ДВД

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за WinRar. Има опция за избиране на размера на получените архиви, а и когато се наложи да събереш файла ще ти трябва само архиватор. За да не чакаш да се архивира, настрой "Compression Level" на "store".

clp1mg8.th.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз се сещам за WinRar. Има опция за избиране на размера на получените архиви, а и когато се наложи да събереш файла ще ти трябва само архиватор. За да не чакаш да се архивира, настрой "Compression Level" на "store".

clp1mg8.th.jpg

Благодаря много,но нещо не мога да задам параметрите :) .Бихте ли ми обяснил как става това?

опааа...Извинете ме!Намерих как става :rolleyes:

Благодаря ви много :ph34r::wors: !

Редактирано от pepi7308 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря много,но нещо не мога да задам параметрите :ph34r: .Бихте ли ми обяснил как става това?

опааа...Извинете ме!Намерих как става :clap:

Благодаря ви много :wors::wors: !

Няма проблеми ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друга програмка . TheFileSplitter. Само си избираш на по колко МБ да го раздели и място и то започва !!! След това като ги раздели ти прави и иконка,на която забравих какво пише,но като цъкнеш на нея и събира частите !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване