Премини към съдържанието
Sisyphos

Български рекламодатели в и-нет

Препоръчан отговор

Здравейте!

Не намерих подобна тема, за това отварям нова.

Търся БГ рекламодатели, които плащат за реклама в сайтове с 100+ уникални посещения дневно. За сега знам само за ракета1 и БОЛ.

Някой знае ли други? Моля, да сподели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те рекламодателите сами ще те намерят. А от въпросните 2 системи (raketa и BOL) няма да вземеш една стотинка (казвам ти от опит). На мен точно raketa преди близо година отказа да ми плати хонорара поради това, че "фалирали няколко дни преди това" а от тогава още ловят балъци :)

Ако някоя от тях плащаше мислиш ли половината по - големи български сайтове нямаше да са окичени с техни банери от горе до долу :) - Кой нормален човек ще бяга от парите и няма да си сложи банерите им ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те рекламодателите сами ще те намерят. А от въпросните 2 системи (raketa и BOL) няма да вземеш една стотинка (казвам ти от опит). На мен точно raketa преди близо година отказа да ми плати хонорара поради това, че "фалирали няколко дни преди това" а от тогава още ловят балъци :)

Ако някоя от тях плащаше мислиш ли половината по - големи български сайтове нямаше да са окичени с техни банери от горе до долу :) - Кой нормален човек ще бяга от парите и няма да си сложи банерите им ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Meрси, че ме избави от грешката да се вържа на ракетата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.