Премини към съдържанието
CrazyLover

Link: Google Talk 1.0.0.66 Beta

Препоръчан отговор

cool.gif Ами Изглежда се е Появила Нова Бета На Тази Малка Програмка.Който Иска Може Да Си я Изтегли от:

Google Talk 1.0.0.66 Beta

Fast download - about 3 minutes on a modem (900K)

Requires Windows XP/2000, minimum 56k (broadband recommended)

Mac and Linux users can connect to Google Talk using other IM clients

Google Talk is a simple and free way to talk with and send instant messages to your friends. Like Gmail, Google Talk uses Google's innovative technologies to help people communicate more effectively and efficiently. Think of it as Google's approach to communications.

Google Talk is easy and intuitive to use. All you need to make free calls is an Internet connection, a microphone, and a speaker. After you download Google Talk, sign in with your Gmail username and password. Invite your friends to download Google Talk, and once they do, you'll be able to talk or IM with them instantly.

За Повече Информация Посетете официалния Сайт:

http://www.google.com/talk/

:)

-=EDIT by Wankata=- Абе на тебе колко теми трябва да ти променя? Що се правиш на луд? Не ми казвай, че не си разбрал... Туряй там по едно Link отпред де... Не е толкоз трудно... :)

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам gmail адрес и много ми се иска да ползвам Google Talk, но за съжаление съм с Win 98 и не се получава. Дали това е съвсем невъзможно, или някой има идея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.