Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AVG Anti-Virus/Internet Security - въпроси и отговори

Препоръчан отговор

Отдавна следя форумите  за антивирусни програми.Това е понеже ползвам AVG и сравнявам нейните данни с тези на останалите в бранша.....Надявам се в скоро време AVG да има Български интерфейс.Ако успеят да го направят ще бъдат първите в бранша,а и ще имат много доволни почитатели.

<{POST_SNAPBACK}>

Приветствам и се радвам на всяка добра безплатна програма, която дава възможност на домашните потрбители за по-лесно и безпроблемно ползване на PC-то.

rulom радвам се, че следиш форумите, но явно не си достатъчно прилежен. Подобно на AVG Free има и други продукти за защита, които са безплатни. Avast oтдавна предлага и интерфейс на български.

Това го казвам само за "протокола". Успех на екипа на AVG. А за нас потребителите е хубаво да има конкуренция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 654
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сравнителен тест на AVG Antivirus Free 2016 и AVG Antivirus Free 2017 с технологиите на Avast    

AVG IS 2012 се справя чудесно. Харесва ми, че определя с точното наименование exploit пакетите и репортва за повредените изпълними файлове. За моя голяма изненада при пълна проверка на системата откри

Достъпни са новите бета версии на AVG- AVG AntiVirus Free  и AVG Internet Security   , със антивирусния двигател на AVAST   https://forum.avast.com/?topic=194047.0

Публикувани изображения

Приветствам и се радвам на всяка добра безплатна програма, която дава възможност на домашните потрбители за по-лесно и безпроблемно ползване на PC-то.

rulom радвам се, че следиш форумите, но явно не си достатъчно прилежен. Подобно на AVG Free има и други продукти за защита, които са безплатни. Avast oтдавна предлага и интерфейс на български.

Това го казвам само за "протокола". Успех на екипа на AVG. А за нас потребителите е хубаво да има конкуренция.

<{POST_SNAPBACK}>

И ние бихме искали AVG да бъде преведена на български и това ще стане. За съжаление версия 7 на AVG не дава възможност за локализиране на продукта на различни езици в отделни файлове, а само в самия прекомпилиран код. Това прави програмата все по голяма с всяко добавяне на нов език. По тази причина Grisoft за момента се въздържат от преводи на други езици, до излизането на версия 8, в която този проблем ще бъде решен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dragozow,

ето и мнения на обикновени потребители:

Защо над 2100 клиента избраха AVG Anti-Virus от no-invite.com?

Поздрави!

<{POST_SNAPBACK}>

Моите уважения към труда на чехите, но подобни мнения може да се прочетат за абсолютно всяка антивирусна. Не съм ползвал AVG и засега нямам намерение да я ползвам, така че не казвам нито хубаво нито лошо за нея. Освен това аргументът "лекота" ми се струва, че едва ли е най-важния.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба ми се вижда вашата антивирусна. От край време се знае това особено на тестовете -> Нод32 ва бие отвсякъте по сигурност както и Нортон....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно въпросче. Извинявам се ако съм пропуснал нещо. Ами преди месец-два си бях инсталирал AVG trial триал версията, но постоянно имах проблеми със сканирането на пощата ми. Така и не можах да настроя програмата да ми проверява E-mail-ите. Та някои би ли ми казал как става номера, щото много си блъсках главата, та накрая я деинсталирах тая програма . 10x предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба ми се вижда вашата антивирусна. От край време се знае това особено на тестовете -> Нод32 ва бие отвсякъте по сигурност както и Нортон....

<{POST_SNAPBACK}>

Това не е вярно. В един проведен наскоро тест, на който всички бяха свидетели:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...pic=3089&st=210

резултатите за някои продукти не бяха много добри.

Като се има в предвид, обаче че една част от файловете в архива не са реални вируси, а само сорс (код за правене на вируси) то и тези резултати не са напално верни. Освен това не е нормално да се сравняват продукти с вградена adware/spyware защита заедно с такива без. Е, сега в AVG Pro 7.1 започна добавяне и на adware и spyware дефиниции...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно въпросче. Извинявам се ако съм пропуснал нещо.

Ами преди месец-два си бях инсталирал AVG trial триал версията, но постоянно имах проблеми със сканирането на пощата ми. Така и не можах да настроя програмата да ми проверява E-mail-ите. Та някои би ли ми казал как става номера, щото много си блъсках главата, та накрая я деинсталирах тая програма . 10x предварително

<{POST_SNAPBACK}>

Проблемът може да е бил, че не използвате стандартните портове 25 и 110 или ползвате SSL поща. Моля, прегледайте Често Задавани Въпроси в http://www.no-invite.com, или се свържете с нас за поддръжка. Изтеглилите и използващи trial версия имат 100% поддръжка като реален клиент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AVG е решение за хора,които не се занимават много с интернет,пиратски софтуер,кракове,сериини номера и др..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AVG е решение за хора,които не се занимават много с интернет,пиратски софтуер,кракове,сериини номера и др..

<{POST_SNAPBACK}>

Донякъде си прав gronkjaer, защото AVG е антивирусна програма и до скоро нямаше вградена adware и spyware защита. От версия 7.1 започна добавяне на дефиниции и за такива нежелани приложения. За момента обаче се сканират само високорисковите т.е. тези които могат да се инсталират при потребителя без неговото съгласие. А и наистина AVG е за честния бизнес, който не желае да краде лицензни номера, а желае да е защитен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AVGBulgaria,не се заяждам ама такъв форум има и моята антивирусна програма. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за линка, dragozow!

За съжаление е на английски, а 90% от българите не могат да спийкат този език :)

Форумът за поддръжка на no-invite.com е на български.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dragozow

no-invite.com ти казва, че форума е на английски и неразбираем за някои хора, а не самата програма. Все пак си дал линк към форума, та логично...

<{POST_SNAPBACK}>

Естествено че ще стане неразбираем :) .Аз исках да кажа че е по-важно(според мен)програмата да е на български.В случая AVG представител за България и ако искат да продават по закон всяка стока трябва да има превод на български.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Естествено че ще стане неразбираем :) .Аз исках да кажа че е по-важно(според мен)програмата да е на български.В случая AVG представител за България и ако искат да продават по закон всяка стока трябва да има превод на български.

<{POST_SNAPBACK}>

Прав сте, че всяка стока трябва да бъде на български. Затова съм намислил да си изтрия с пила надписа Panasonic на телевизора и да напиша на кирилица ПАНАСОНИК Публикувано изображение

Шегата настрана. AVG е достатъчно разбираема и на английски, а и има богата помощна инфомация вече преведена на български. Има и безплатна поддръжка за всички закупили продукта чрез email, форум, телефон и поддръжка на живо с чат през деня (бутона в горната част на сайта). Има какво още да се желае, но всеки си има антивирусна фаворит. Само времето ще покаже, коя е най-удачното цялостно решение - качество на продукта, цена на закупуване, цена удължаване на лиценза, поддръжка и т.н. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се.Искам да попитам дали се предвижда версия на AVG която да е изцяло на български език(не се заяждам,а и не съм запознат с продуктите)?А иначе при всички положения ще пробвам.Обичам да си правя експерименти в тая насока.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се.Искам да попитам дали се предвижда версия на AVG която да е изцяло на български език(не се заяждам,а и не съм запознат с продуктите)?А иначе при всички положения ще пробвам.Обичам да си правя експерименти в тая насока.

<{POST_SNAPBACK}>

Ще има версия на български за AVG, но не мога да Ви дам информация за срокове. Най-вероятно това ще стане след излизане на версия 8, когато бъде променен формата на включване на нови езици, а не както сега прекомпилиране за всеки добавен нов език. Това ще позволи AVG да бъде дори още по-лека за системата, и все пак преведена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз ползвам AVG от доста време и засега съм много доволен. Може би защото преди това бях на Нортън антивирус. Преди машината се влачеше - сега лети. Инсталирам свободната версия на всички мои познати и досега никой не се е оплакал. Интересното е че ползвам AVG и на машина на която само пускането на нортън изяжда всички системни ресурси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Производителят на антивирусен софтуер GRISOFT закупи Ewido Networks

Брно, Чешка република и Милбърн, Ню Джърси - 19 април 2006

GRISOFT, производителят на призовия антивирусен софтуер AVG Antivirus, съобщи за закупуването на Ewido Networks, водещ доставчик на новаторски решения срещу малуер (с над 310 000 дефиниции до момента). Това закупуване разширява предлаганите решения на AVG Antivirus и Firewall, като включва всестранна защита срещу малуер и предоставя на своите клиенти защита от най-високо ниво срещу разрастващия се зловреден код, който се разпространява в Интернет.

Потребителите и фирмите се изправят срещу все по-голямо многообразие от заплахи в Интернет, които се простират отвъд вирусите, червеите и троянските коне. Тази покупка поставя GRISOFT в силно конкурентна позиция, която ще позволи на компанията да се справи с бъдещите Интернет заплахи, докато служи по-добре на своята солидна клиентска основа от над 30 милиона потребители.

Само за две години, Ewido Networks са развили успешни анти-малуер технологии, които споделят същия ориентиран към клиента интуитивен подход, който може да се намери в продуктите AVG Antivirus и AVG plus Firewall на GRISOFT. Проактивното действие на софтуера за справяне с малуера, основан на разширени методи за откриване, ще бъде съществен компонент в сканиращата машина от следващо поколение на продуктите AVG Antivirus. „Целият екип на Ewido очаква да сподели с GRISOFT своя опит и ноу-хау в областта на защитата от малуер”,–каза Андреас Рудик, съосновател и изпълнителен директор на Ewido Networks.

„Закупуването на Ewido Networks е първата стъпка от изпълнението на нашата мисия за лесна за използване всеобхватна защита срещу всички видове компютърни заплахи”, каза Карел Облук, техническия директор на GRISOFT. „За да осигури дори още по-обширна защита на нашите потребители в най-кратък срок, GRISOFT ще продължи да развива и да предлага най-добрите налични технологии по сигурността, както и работата си със стратегически партньори.”

Основната цел на Grisoft е да доставят най-всеобхватните софтуерни решения, които осигуряват проактивна защита от компютърните вируси. Разпространявана в световен мащаб чрез риселъри и Интернет, продуктовата линия AVG Antivirus поддържа всички основни операционни системи и платформи. През следващото тримесечие, GRISOFT ще пусне нови версии на продуктите AVG и Ewido.

Информация за справка

Intel Capital, рисковият инвестиционен фонд на Intel Corp., и Enterprise Investors (EI), най-голямата частна акционерна фирма в Централна и Източна Европа, наскоро направи инвестиция от 52 милиона долара в GRISOFT. “Със закупуването на Ewido, GRISOFT се издига като един от водещите доставчици на всеобхватна защита срещу малуер за потребителите и малкия бизнес,” каза Ашиш Пател, изпълнителен директор на Intel Capital EMEA. „Софтуерът на GRISOFT, комбиниран с последните антивирусни качества на Intel, като технологията Intel XD Bit предлага на потребителите и фирмите много солидна защита срещу нарастващите заплахи срещу сигурността”, добави той.

За Ewido Networks - www.ewido.net

Ewido Networks е динамична анти-малуер компания, разположена в Германия и основана през 2004 г. от Андреас Рудик, Петер Клапродт и Тобиас Граф. Ewido специализира в развитието на ефективни водещи продукти в областта на сигурността на информационните технологии. Ewido предлага решение за крайни потребители и фирми, които защитават ефективно срещу широко разпространените заплахи на Интернет. Фирмата получава наградата ICE (Internet Commerce Excellence) на Digital River като Най-добра Нова Компания за 2005 година.

Източник: http://www.no-invite.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма реклама върви на AVG тук :).Обаче аз не съм и почитател,съжалявам.Не успя да ме спечели с нищо особено. Но ползвам Евидо,значи вече е закупен,дано поне се запази и поддръжката на ewido anti-malware.

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

изчетох цялата тема и какво гледам:

Няма никакъв support, просто новини и хвалби колко е добра.

Ще кажа само нещо мисля, че не е необходим support тук, има доста потребители във форума със значителни знания, който могат също да помогнат и без да се регистрира no-invite.com

Честно казано нито една българска компания не може да ме убеди в професионализъма си, затова не използвам "легален" антивирус.

Между другото вие сте първата компания започнала да рекламира софтуера, който внася във форумите.

Поздравления :)

Редактирано от peshkohacka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет no-invite.com Публикувано изображение Имам наблюдения вурху един от вашите продукти , става въпрос за AVG 7.1 Network Edition (платена версия) и мога да кажа само едно , продуктът ви се справя добре с повечето вируси , лек е също така е лесен за настройка и употреба :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

изчетох цялата тема и какво гледам:

Няма никакъв support, просто новини и хвалби колко е добра.

Има поддръжка и тук и в специализирания форум на сайта ни.

Моля, ако се нуждаете от такава - само кажете!

Редактирано от AVGBulgaria.com (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам AVG Professional вече 1 година, а наскоро доплатих и за версията AVG Professional Plus Firewall. Нямам никакви забележки. Съпорта е добър, реагира се веднага при възникнал проблем. При това не съм от Бургас, където е фирмата. Комуникацията е с имейли. Защитната стена е много добра, доста по-добра от ЗоунАларм, от която имам впечатления. Цената е много добра. Поздравления за AVGBulgaria. :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам AVG Professional вече 1 година, а наскоро доплатих и за версията AVG Professional Plus Firewall.

Нямам никакви забележки. Съпорта е добър, реагира се веднага при възникнал проблем. При това не съм от Бургас, където е фирмата. Комуникацията е с имейли.

Защитната стена е много добра, доста по-добра от ЗоунАларм, от която имам впечатления.

Цената е много добра.

Поздравления за AVGBulgaria. :eek:

Благодарим за добрите думи!

Това изказване поне може да потвърди, че имаме както бърза реакция на поддръжката, така и доволни клиенти от качествен продукт!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване