Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами аз няма никакви банери дето да ми се мятат.Къде ги тези риби?

16.10.2008 г. 23:30:48 http://t0.extreme-dm.com/0.gif?tag=teenpro...c9f454a95f6342d Firefox Запрещено: *.extreme-dm.com/* Базы

16.10.2008 г. 23:30:48 http://e2.extreme-dm.com/s11.g?login=teen2...c9f454a95f6342d Firefox Запрещено: *.extreme-dm.com/* Базы

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

И това съм отметнал.. не знам какво стана... рестартирах го пак преди малко.. пак побвах,трих бисквитките и влезнах да вида,пак си седят

Свали си KIS Anti-Banner Black list Отиди на Black list дай импорт (Import) и избери текстовия файл. Изчисти си временните интернет файлове и доста рядко ще виждаш такива рекламки, дори и без отметката Use heuristic analyzer :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много често ми излиза това и стои с часове,някой да знае защо го блокирва,процеса е C/Windows/System 32/ AUDIODG.EXE :

"audiodg.exe" е част от Windows Vista

acb9499b5e83ef5b.GIF

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато запиша нова програма и я стартирам , това ми се появява. От къде да изключа това?

Появява се само при първоначално стартиране на новата програма.Това си е от контрола на системата" филтрация на активността", която Кис следи.

Може да се изключи,трябва да спреш цялостно "филтрация на активността ", НЕ ти препоръчвам да го правиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Появява се само при първоначално стартиране на новата програма.Това си е от контрола на системата" филтрация на активността", която Кис следи.

Може да се изключи,трябва да спреш цялостно "филтрация на активността ", НЕ ти препоръчвам да го правиш.

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато запиша нова програма и я стартирам , това ми се появява. От къде да изключа това?

Настройки-Уведомявания-Махаш отметките за протокола и за анализ на ново приложение най долу и няма да получаваш съобщения.

Михнев е прав - това го прави само при анализ на ново приложение.Аз лично предпочитам да ми съобщава всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе нова beta версия преди броени минути :

Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.501 Beta

Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.501 Beta

Версиите за изтегляне,които съм дал, са на английски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и на руски: тук.

Ключовете за бета версиите би трябвало да са както следва:

KIS 2009 (версия 8.0): AXFRG-JW6EC-47MP1-HV4EE

KAV 2009 (версия 8.0): NNQGV-SASTS-7SY72-13TZ7

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да кажете кое е новото?

Редактирано от King_Of_Kings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.btscene.com/details/817589/ А някои още отсега са в 2011-та година - що вода има да изтече дотогава... Поздрави

http://usa.kaspersky.com/store/

Да не би да не си прочел провилата на форума? И в каква връзка е публикуваният от тебе линк?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"И в каква връзка е публикуваният от тебе линк?" Единствено само за информация - при мен предизвика усмивка. Многократно сме споменали - защитен софтуер не се изтегля от случайни страници ! Правилно е да се ползват официалните портали на производителите - никога не бих теглил Касперски примерно от "техния" представителен портал за Малайзия или за Нова Зеландия - дето го хакнаха ... Поздрави

Редактирано от TNN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да попитам- за какъв период от време са валидни тези бета версии? в смисъл,- колко време ще могат да се използват безплатно и каква е принципната разлика от досегашните версии?

разликата между БЕТА и ФИНАЛ е не само в лиценза и срока.Бета версиите могат да доведат до някои проблеми в работата на ОС,но при тази версия по-скоро се забелязват само някои бъгчета-козметични.

Първоначални впечатления-бавно стартиране със ОС - но само първият път.След рестарт всичко е по старому.Сканира доста по бързо,сякаш нета се отпуши още повече,никакви проблеми с ползваните досега приложения не съм забелязал.Макар,че отчетите са по 20 километра biggrin.gif Е,това ако са проблеми :beer:

За лиценза БЕТА - 1 месец е горният ключ.

"И в каква връзка е публикуваният от тебе линк?" Единствено само за информация - при мен предизвика усмивка. Многократно сме споменали - защитен софтуер не се изтегля от случайни страници ! Правилно е да се ползват официалните портали на производителите - никога не бих теглил Касперски примерно от "техния" представителен портал за Малайзия или за Нова Зеландия - дето го хакнаха ... Поздрави

Ами питам защото често публикуваш особенно тук страници от торенти ...и се питам защо ли точно тука го правиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес - нова тестова версия на Kaspersky - 8.0.0.504 Beta. Ето миръри (HTTP):

* На английски език:

KIS 8.0.0.504 Beta

KAV 8.0.0.504 Beta

* На руски език:

KIS 8.0.0.504 Beta

KAV 8.0.0.504 Beta

N.B. Още качват версиите и скоро всички линкове ще работят. :P

Засега успях да дръпна KIS 8.0.0.504 Beta на руски:

jj9vk3.jpg

Moже да се използва и FTP връзката: Kaspersky 8.0.0.504 Beta (FTP Mirror)

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мама ...всички връзки са блокирани ....Дали ще станем сведетели на версия 2010 защото

на 2010 версии будет сделано гораздо интереснее- проверка будет производиться, возможно на даже более высоком уровне

В допълнение да споделя,че Новата Бети се инсталира чудесно върху старата версия 501 :rolleyes:

421707J.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето мирър за KIS 8.0.0.504 Beta на руски език: тук. Но все пак явно трябва да се изчака, понеже има проблеми с мирърите. Ту ги пускат - ту ги трият. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето мирър за KIS 8.0.0.504 Beta на руски език: тук. Но все пак явно трябва да се изчака, понеже има проблеми с мирърите. Ту ги пускат - ту ги трият. :P

Без никакви проблеми я инсталирах.Предната версия се държеше добре.Здраво я поразкарах три четири часа.Чак браузъра със зор го затворих от прозорци biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dnl-14.geo.kaspersky.com/devbuilds/...08_10_24_19_23/

този работи.

имам и един вопрос.

имах инсталирановерсиата 8.0.0.357

а на друг ком. 8.0.0.454

на този сус старата верзиа ниамам никакав проблем,а на този с новата версиа ми пропуска спамови.

примерно като отида на на тази страна ,примерно h33t.com

пробвах повече пути ,и на двата пробвах с мозилата,резултата беше суштиа.

и истрих новата версиа и слозих старата 357 и на двата компјутера.инсталирах новата бета версиа ,работа беше сиштата,на страницата излизаха пак,но реших да порова малку и при филтрациата,заштитата за банерите беше исклучена па реших да иа вклуча,па работатта стана,не излизат никакви награди;)))))))))))

Редактирано от glarus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KIS 8.0.0.505beta

ftp://85.12.30.213/devbuilds/8.0.0.505/KI...8.0.0.505en.exe - на английски

ftp://149.7.32.19/devbuilds/8.0.0.505/KIS...8.0.0.505ru.exe- на руски

KAV 8.0.0.505beta

ftp://212.47.219.83/devbuilds/8.0.0.505/K...8.0.0.505en.exe- на английски

ftp://212.47.219.83/devbuilds/8.0.0.505/K...8.0.0.505ru.exe - на руски

Исправлено:

- Синхронизация c Windows Security Center теперь проходит корректно

- Проверка запароленных архивов теперь проходит корректно

- Падения при поиске в отчетах графиков

- Исправление в драйвере klif (BSOD)

-«Применить для всех» в алертах веб-ав теперь работает корректно

Также другие исправления

Улучшено:

- Выдаем сообщение если при установке лицензии установлена неправильная дата

- Защита введенных данных в HIPS, черных и белых списках от случайной отмены

- Другие улучшения связанные с лицензироваем

KIS 2009 (версия 8.0) активационен код ( AXFRG-JW6EC-47MP1-HV4EE )

KAV 2009 (версия 8.0) активационен код ( NNQGV-SASTS-7SY72-13TZ7 )

Прикачвам и БЕТА лицензите за двете програми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikssi специален въпрос към теб.твърдиш че касперски следи всички файлове на Windous и ги контролира евентуално да не точат информация от компютъра ти.искам да знам какво ще стане ако контролира действията на оградения файл в червено на този шот и не му позволява да си върши работата.

"ке га биде ли операционната система или нема да га биде?"

http://prikachi.com/files/423571x.jpg

Редактирано от tanganika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това исках да ти кажа че ако не е в доверената зона чичо Сам ще спре кранчето.а щом влезе в доверената зона никой не знае какво изнася дори чичо Ванчо,а и да знае ще мълчи защото дори и да не бяха акционери вероятно касперски щеше да стане несъвместим с Windows.поради тази причина не ме притеснява нежелателния шпионски софтуер ако има нещо което ги интересува те го знаят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това исках да ти кажа че ако не е в доверената зона чичо Сам ще спре кранчето.а щом влезе в доверената зона никой не знае какво изнася дори чичо Ванчо,а и да знае ще мълчи защото дори и да не бяха акционери вероятно касперски щеше да стане несъвместим с Windows.поради тази причина не ме притеснява нежелателния шпионски софтуер ако има нещо което ги интересува те го знаят.

Сигурно е така,щом като специалист който ОЩЕ не може да си преинсталира ОС ТВЪРДИ ТОВА.Ще престанеш ли да спамиш по темите.

Защо не си спамиш в Замундата,че там като гледам имаш същият език. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване