Премини към съдържанието
sokoban

Link: PDF2Word v1.x

Препоръчан отговор

pdf2word1.jpg

PDF2Word(pdf to word) software enable export the text, images and other contents from pdf document into word document, so you can reuse your PDF content, pdf to word software will preserving text, layout and bitmap images in the generated word document.

PDF2Word(pdf to word) software is a standalone program and does not require Microsoft Word, Adobe Acrobat, or even Acrobat Reader

PDF2Word v1.5

Best regards sokoban

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се оправя тук. Изтеглих версията 1.5, а като я стартирам ми казва, че е 1.6. И пачовете не мога да ги сложа, дава ми, че няма такъв файл или е защитен...Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи какво правим сега

изтегли си от официалния сайт програмата

махни всички предишни версии

инсталирай на чисто копирай патча във директорията на програмата

приложи го

Регистрирай със каквото си пожелаеш

Дано съм ти бил полезен

Best regards sokoban

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция! Успях да го подкарам, но явно не е писано да преправя един файл...стига до някъде и блокира, след това ми дава някаква грешка от типа C++Runtime error, prgogram was terminated blah blah...Здраве да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си посипя главата с пепел sad.gifsad.gif

аз съм виновен от бързане съм оплескал всичко

обаче няма да се предаваме

пробвах и наистина уж конвертира пък накрая нищо

сега ти давам направо кракнатото exe обаче няма да променяш нищо то е със едно тире накрая копирай го във дир. на програмата и конвертвай със него

пробвах и работи макар и да не ми хареса не е от най-добрите от един пдф файл 1.35MB ми избабани 52.13MB ohmy.gif обаче работи

ако има проблеми казвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.