Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мога да отделя само 1200 лв за такава покупка, да речем +50 лв и така? Има един 32LG3000 в Техномаркет, ала не знам дали е читав и дали няма по-добър от него до 1200 лв!? Моля, за съвет от препатили в този пазарен сегмент, благодаря за което предварително! Със здраве! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога да отделя само 1200 лв за такава покупка, да речем +50 лв и така? Има един 32LG3000 в Техномаркет, ала не знам дали е читав и дали няма по-добър от него до 1200 лв!? Моля, за съвет от препатили в този пазарен сегмент, благодаря за което предварително! Със здраве! cool.gif

Aз лично работя в Техномаркет и продавам точно ТВ-та. Това, което мога да ти препоръчам е Samsung 32R81BX - 1179лв. Иначе има и вариант, ако ти се дават още 200 отгоре, да си купиш 37-инчов самсунг+ подарък двд плейър на промоцийка :P И 2-та са много по-добри от LG-то. Иначе има и добър самсунг за 999лв - 32S81B ;) Разликата с първия, който споменах е основно в дизайна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПС: Телевизора ще се ползва за гледане на цифрова телевизия от БулсатКом или от АйТиВи, за гледане на ДВД филми и за разглеждане на снимки. Добавям още един SONY KDL 32U3000, така станаха 3 + горните два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сонитата вървят с вграден цифров тунер, демек можеш директно да си боднеш картата за булсатком в телевизора и да гледаш, без допълнителни приемници и т.н. :) То така или иначе да си купиш 32" и да го гледаш на кабелна или антена не си заслужава, цифровият сигнал ти е задължителен cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сонитата вървят с вграден цифров тунер, демек можеш директно да си боднеш картата за булсатком в телевизора и да гледаш, без допълнителни приемници и т.н. :) То така или иначе да си купиш 32" и да го гледаш на кабелна или антена не си заслужава, цифровият сигнал ти е задължителен cool.gif

Ще ме прощаваш sofry, но дано да си от 1 ден на тази работа иначе още повече се притеснявам за нивото на "консултантите" в ТМ.

Някои модели на Сони наистина има вграден цифров тунер, но той е или само за цифрова ефирна или са ефирна и кабелна. Така че това за Булсат не е вярно. За тях и Itv Partner ти трябва DVB-S тунер, който няма нито един модел на Сони. Още по-малко някой за под 1200 лв.

rusimonov, щом търсиш модел от ниския клас по-добре гледай тези на Тошиба вместо Сони защото U серията им е трагична и срам за марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Ще ме прощаваш sofry, но дано да си от 1 ден на тази работа иначе още повече се притеснявам за нивото на "консултантите" в ТМ.

Някои модели на Сони наистина има вграден цифров тунер, но той е или само за цифрова ефирна или са ефирна и кабелна. Така че това за Булсат не е вярно. За тях и Itv Partner ти трябва DVB-S тунер, който няма нито един модел на Сони. Още по-малко някой за под 1200 лв.

rusimonov, щом търсиш модел от ниския клас по-добре гледай тези на Тошиба вместо Сони защото U серията им е трагична и срам за марката.

Еми да, ама всъщност няколко модела имат DVB-S тунер :P, а и не съм казвал, че са по 1200лв biggrin.gif Oще повече има и модели, чиито тунери поддържат и SD и HD стандарти.

Редактирано от sofry (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам да има изобщо такъв модел на Сони независимо от цената, с който "можеш директно да си боднеш картата за булсатком".

Единствения, който съм виждал е един модел на Sharp - HD1E.

Има и една марка телевизори Metz, които слагат такива тунери в техните модели.

Така или иначе вие не предлагате никой от тях.

Обръщам внимание на това защото лично съм слушал как консултант във ТМ обяснява на клиенти, че с модел на Сони могат да гледат Булсат и АйТиВи без допълнителен тунер. Да не говорим, че изобщо не споменават, че моделите със цифров кабелен тунер им трябва допълнителен Conax модул за 100-120 лева за да могат да го ползват пълноценно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да ти кажа, то и аз честичко чувам колегите да обясняват такива неща, ама те просто не са наясно, че не всички модели имат всичките лайнарии вътре, а да споря с разни чичковци, дето работят там от сума ти години и не знаят какво продават, но въпреки това си мислят, че знаят всичко, е безсмислено. Иначе за моделите на шарп не знам, наскоро пристигнаха няколко мега изродски бройки от серията AQUOS, ама 32" е 2000лв.... Имат цифров тунер, ама нз за какво става въпрос вътре. Така или иначе се отклонихме от темата обаче и само ще добавя, че тошибите са наистина добри, но въпреки всичко бих препоръчал самсунг, особено ако е от техномаркет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано все повече служители на ТМ и Тегнополис започнат да посещават подобни форум, че току виж научили нещо полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.