Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

atasa

Христо Стоичков

Препоръчан отговор

Одобрявате ли избора на Христо Стоичков , като треньор на България по футбол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми човека може и да си разбира от работата... дано само да помръдне наште, че ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано само не си развали името и репутацията по света,градени с много труд и пот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напълно го одобрявам,защото човека е много добър футболист и дано само и от нашите момчета да стане още по-добър отбор!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

велик човек.......такивата като него и боби/михайлов /......наско , лечков и сие.... трябва да заменят ония .......начело на футбола .... и спорта....имайте предвид , че добьр отбор се прави за 3-4 години и нека го оставят да работи на спокойствие.....а той силата и характера си ги има.......има и що- годе добри футболисти , а никой не се е родил научен , нали??? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас.....донякъде.

Съгласен съм, че Стоичков е признато име и талант в света. Но не знам дали от всеки добър футболист става добър треньор, защото това са две различни неща. Въпреки това като се замисля не останаха треньори, които да не сме пробвали за национални селекционери.

Надявам се Стоичков да успее да се прояви и като добър треньор. Ако това не стане смятам, че ще е по-добре да погледнем извън границите на България. Все пак доста национални отбори се ръководят от чужденци и постигат успехи. Като пример мога да дам сочения за аутсайдер отбор на Гърция...ние всички видяхме какво постигнаха. :eek

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоичков според мен е наи-правилния избор,единствения му недостатък е че няма опит като тренъор,но иначе всичко му е наред laugh.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За футболист си е много добър, за треньор ... ще го видиме! Първия му мач като такъв завърши с равен резултат, също както и на Пламен Марков първия мач с наште! Но да се надяваме че не е същата тиква!

COCOMEN, и възпитанието му не е на ниво! <_<

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това ми било честен мач :) Ама им показахме колко струваме на мръсните хървати!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:down: за Стоичков. Мисля, че е добър стимул за нашите и ги нахъсва, а това да повярваш в себе си изобщо не е малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с benzin, че едно е да играеш добре и да спечелиш "Златната топка", съвсем друго е да станеш треньор. Защото треньора освен добър играч, трябва да може да комуникира с отбора и да залага на колектива. А доколкото знаем, Христо Стоичков има дар слово, ама това слово не е от най-чистите. Надявам се спортните му успехи да въздействат положително на момчетата и рутината му в игра само да допринесе за повече победи, но си оставам с едно наум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора, вие не гледахте ли мача с хърватите? колко бяха оживени и нахъсани нашите. кой според вас стои зад това? а че си псува човекът псува си. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...