Премини към съдържанието
Юнак

Добрите стари времена

Препоръчан отговор

То в тая игра имаше повече глупости написани, отколкото неща конкретно по играта. biggrin.gif Сега като ги чета се спуквам от смях, а тогава как се нервех по едно време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти че си си нервак, нервак си си, ами се чудя кой ли ден ще ти счупя главата ohmy.gif

Стягай се в кръста и затвори прозореца, че да не ги чуваш тези с ъглошлайфа. :down:

А пък за играта - ами нали трябваше да си правим весело, да разтоварваме, ама понеже почнахте нещо да губите и се направи на зает :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех как ми вдигаш настроението...

1. Пробвай се...ти само се палиш в нет-а, ама като се видим ставаш по-нисък от тревата biggrin.gif

2. Вие понеже все нямахте отговор, та запълвахте темата с глупости... :down:

Сега ви е криво, щото Юнак-а се сети да ви извади резила наяве :)

Редактирано от Diezel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един разумен човек след като прочете цялата тема ще види колко позорно взехте да падате, че накрая дори и не пожелахте да се опитвате да отгатнете думата.

Нищо, аз знам, че не си опасен нито на живо, нито като си пред компютъра, така че ще те пощадя и този път.

Ама като си толкова отворен, що не продължим играта?

П.П. А пък ставам по-нисък от тревата, за да не ме усеща плячката, преди да я схрускам cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, я кажете къде да ъплоудна едно видео файлче, че да видят хората как си пиете хрисимо бирата на една маса... :down:

П.П. И съдията е там... biggrin.gif

Редактирано от Юнак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми....нямам идея, по БГ сървърите в момента май никъде няма ФТП достъп, или поне аз нямам

Колко е голям файла?

Редактирано от Diezel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може на Data.bg (ще ти дам име и парола) или ако не става там, тогава на Rapidshare.de

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко е голям файла?

<{POST_SNAPBACK}>

~ 8 MB компресиран. Некомпресирания е 190....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да се закача през ФТП в дата-та...а иначе 8 МБ можеш да качиш май в хит.бг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.