Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

life_alert

Колко е капацитета на MP3/MP4 плеъра ви?

Препоръчан отговор

Колко е капацитета на MP3/MP4 плеъра ви и достатъчно ли ви е? Mоят е iRiver T30 и е с капацитет 1GB, но това е максимума за този модел. Решил да взема един нов, но mp4 плеър и се чудя колко голям като капацитет да бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моят MP4 плеър е с 2 ГБ капацитет, но на мен това ми е предостатъчно, събирам си доста музика, снимки и един филм. Ако се помъча повечко мога да събера и 3 но няма смисал. За мен 2 ГБ е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
има и с по 16 и нагоре GB ;) зависи колко пари ти се дават :cupid:

Ами по принцип 16GB са много за мен, че и 8GB дори, но си мислих дали има смисъл да го взема по-голям като капацитет "Creative ZEN" просто да има в переспектива, но пък след време сигурно ще ми хареса нов, с повече екстри на същата цена и няма само капацитета да е от значение. Някой има ли модела, който е само ZEN ZEN_ProductShot_Front.jpg и каква марка карта с памет използва, ако има такава и добре ли функционира? Благодаря.

Редактирано от life_alert (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами по принцип 16GB са много за мен, че и 8GB дори, но си мислих дали има смисъл да го взема по-голям като капацитет "Creative ZEN" просто да има в переспектива, но пък след време сигурно ще ми хареса нов, с повече екстри на същата цена и няма само капацитета да е от значение. Някой има ли модела, който е само ZEN ZEN_ProductShot_Front.jpg и каква марка карта с памет използва, ако има такава и добре ли функционира? Благодаря.

Аз имам Samsung P2 8GB, срявнявах го със ZEN-a и мога да ти кажа че ZEN-a свири малко по зле и мощоста на звукът му е по малка и P2 има много повече фунций. Sony serie NWZ-S610 също свири по добре от ZEN може би и от P2.

Редактирано от DiDokal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 8GB Creative ZEN и засега мястото ми стига :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че не мога да намеря магазин, в който да има и ZEN и P2 за да ги прослушам и двете наведнъж, а не в различни магазини, пък и аз обикновено пазарувам от Tехномаркет, а там няма ZEN. Гледах в сайта на Creative и там плеъра беше с доста награди за качество от независими списания и т.н.. Гледах по чуждите форуми и там казваха, че P2 бие по всички параметри ZEN, освен по капацитет, а аз повече държа на качеството, но пак докато не съм ги чул. Човек който ги е слушал с надявам се еднакви слушалки, може ли да ми каже точно каква е разликата в звука. За мен минус на P2 е тъчскрийна, защото искам без да вадя от джоба си плеъра да превключвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега да не се смеете много?! biggrin.gif

Това е моят MP3 плейър. SAMSUNG YEPP YP-55H.

samsung_yp55h_front_300.gif

Имам го от 2004г. Сестра ми ми го донесе от Китай. Беше един от най-новите модели тогава. Паметта му е 128MB и мога да кажа, че свири много по-добре от някои нови модели. ;) Паметта тогава ми стигаше, защото го пълнех с няколко песни, само тези, които ми харесваха. Сега вече имам телефон със Symbian, които с някои плейъри просвирва и други формати, и карта памет 1GB и пак така, не мога да я напълня... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

life_alert -Според мен качествен звук означава верен и чист звук, тоест характеристика да е възможно най-линейна.

Всеки си преценява, но аз най-обичам като си пусна оркестър например да чувам всички инструменти, а не да чувам само някакви тъпани.

А Creative ZEN взе първа награда за най-качествен звук при проведен тест от cnet

ето линк : http://reviews.cnet.com/8301-6490_7-996844...tml?tag=nl.e428

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък моят е beatbox 435 със 1ГБ памет има някви опции за кодиране на видео ...ама само за музика го ползвам.Като нямах флашка си вкарвах и други неща ама точно този е неудобен- ползва се само с кабел(като за по-старите модели фотоапарати),а не директно в USB порта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва което аз използвам за мп3плейър се нарича Sony Ericsson K800i и съм му слойил м2-ка от 1ГБ. За мен е достатъчно, около100МБ са игри и теми, другото е музика :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като Life_alert за момента съм с T30 Pure 1GB, но се замислям за iPod Classic 160GB по някое време, за да може сега и завбъдеще да побира всичко, което имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече около година и половина си ползвам mp4 player-чето - SANG, 2GB ...на мен по принцип за музика никога не ми стига мястото, даже и 20GB да е ...пак ще ги запълня biggrin.gif;) Но иначе ..успявам да събера музичка, снимчици и най-много два филма. Върши си ми супер работа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MP3 player Technika купен от Шотландия за 17 паунда, 4ГБ... В момента са пълни малко над 2,5ГБ... 234 песни... От тук нататък само трия едни и слагам други... По-голям не ми трябва :phone:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам iPod Nano 5-та генерация. Капацитета му е 8 gb и съм много доволен :phone: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят е Diva Gem на няколко години само той си знае колко.

a6_7.JPG

256M вградена памет, но не работи коректно. Преди време просто отказа да пише целите песни на нея.

128М карта съм му сложил с 10-тина парчета на нея и няма проблеми.

Използвам го за радио и ако не ме домързи вечер си качвам музика за следващия ден.

Изключително много му се кефя на силата и качеството на звука, има и много добър еквалаизер, супер чувствителен микрофон и автоматично запаметяване на радио-станциите. Просто каквото работи работи добре, затова не мисля да го сменям поне не скоро. Може една карта 1G да му купя но не е наложително.

п.п.

Бях решил да си купя нов по едно време но като видях какви дървета продават за по 100-150лв. и се отказах просто не си струва. А и за "къф" * ми е да гледам снимки и клипчета на MP3-4 плейър в крайна сметка през телефона става в пъти по лесно :phone:

Редактирано от sixkiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung YP-U3 4gb

До сега над 2gb не съм слагал, но пък разликата в цените между 2 и 4gb беше 20-30лв и не си залсужаваше да вземам 2gb

Доста добър плеър за парите си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше ми подарък преди 1/2 години и си ме радва.Само мястото понякога не ми стига и му прецаках кабела на слушалките (при нагъване в разни джобове) и "гепих" едни смотани такива от една колежка-журналистка.Мисля да си взема Creative EP-380 :whist:

6498dad6353d0a6b.jpg

Trekstor i. Beat cebrax 1GB

√ Поддържани аудио формати: MP3, WMA, WAV √ FM радио √ Вграден диктофон √ LCD 30 x 10 mm display, blue backlighting Комплектът включва: стерео кабел, слушалки, каишка за носене.

9229259.trekstor-i-beat-cebrax-1gb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е, моето си е едно скромно mp4 player-че , копувах го на "тагадък" ама се оказа много прилично(пък и беше баяааа евтино). 2GB вградена памет на iOcean , има много екстри(радио, рекордер, чете снимки, amv-та, текст и още някакви работи...), повечеето от които не ми трябват ама нека, да има за гъзария :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойто дърто едвам бачкащо мп3 плейърче NEO вече три пъти лепено със секундно лепило и тиксо все още държи biggrin.gif Има памет само 256 МБ и това определено не ми е достатъчно. На мене ми трябва 1 ГБ памет с възможност за разширение на паметта. Затова скоро ще си взимам нещо с такива параметри :)biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...