Премини към съдържанието
Ssentissima

За конете-тези невероятни животни

Препоръчан отговор

Я да видим сега какво ще кажете за тези домашни :) Някои ги обожават,други се страхуват да ги доближат дори на пет метра. Така или иначе всеки има свободата да изрази собственото си мнение. А тези,които са им явни почитатели могат да кажат и нещо за породите, обучаването им, ездата. Не случайно си има и такава дисциплина :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това са едни изключително грациозни, красиви и спокойни животни!

За жалост на знам много за тях, но им се възхищавам страшно много laugh.gif

Не ме е страх от конете, понякога мисля, че те са по плахи от нас хората и дори се страхуват повече от нас!

195175.jpg

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесват ми дивите мустанги!Домашните може би за това,че са опитомени знам ли са изгубили част от красотата си (поне аз го виждам и възприемам по този начин) cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че конете са едни от най-великолепните животни , много ги обичкам и винаги сам си мечтала да имам едно малко пони :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една братовчедка деот е маниачка отностно тема коне;) Просто имс е възхищава адски много...и знае адски много за тези прелестни животни. Аз не знам много, но пък за това ги уважавам:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много красиво,гордо,и с достойнство животно.Смятам и че са много благородни и аристократични също. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз много ги харесвам и им се възхищавам.Красиви са.Жал ми е само за онези,дето циганите ги използват за впрягане в каруците си -бедничките,явно не се грижат добре за тях.Иначе от коне много не разбирам,но ми харесват. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са любимите ми животни, в нас имам поне 10 картини само с тях обожавам ги даже съм тренирал езда и конен спорт като малак но за жалост се оказа, че съм алергичен към любимите си животни ужас ;** много ми е гадно но няма как да се доближа до тях без да се скъсам от кихане и за това си ги гледам на снимки. Уникални създания са умни и величествени просто за мен няма друго животно което да ме радва така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като малък съм падал от кон и от тогава ги гледам със смесени чувства :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам конете,не че съм маничака на тази тема,но са толкова елегантни и красиви.

А на този сайт може да разгледате няколко породи от тези прекрасни животни. http://www.horse.sportbg.com/go2.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са най-невероятните животни в Света.Винаги съм си мечтала да бъда орел или кон,заради волността им.Излъчват невероятно спокойствие,красота и ако усетят,че ги обичаш и нямаш страх от тях,могат да бъдат невероятно добри. За жалост в този живот тази моя мечта не може дасе сбъдне и затова се задоволих само с язденето,което е мое хоби.Усещането е невероятно... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много красиво,гордо,и с достойнство животно.Смятам и че са много благородни и аристократични също. :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля си,че по-скоро съпоставяш коня с хората.Имам предвид как може един кон да е горд или с достойнство,или аристократичен и т.н.За красота и грация-да,може да се говори,но другото е присъщо за хората,не за животните.Те са си толкова естествени,непринудени,невинни и просто следват инстинкта си за самосъхранение. Не се сърди,че те поправям това е мое лично мнение и не желая да те обидя по-какъвто и да било начин.Напротив,дори перфектно разбирам възхищението ти от тези животни (конете),но българският език е достатъчно богат и разнообразен,за да го използваш и да се изкажеш правилно.Това не значи,че аз съм безгрешна. Надявам се да не се обидиш,а да ме разбереш правилно. ;):sobbing:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конете са невероятно красиви животни. Много ги обичам и винаги съм си мечтала да стана притежателка на голям, сив и много красив кон... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обожавам ги,влюбена съм в тях :P

Като ученичка много исках да тренирам конен спорт,но бащата (понеже е съдия точно по тази дисциплина) като ми каза как ще ми се изкривят краката от ездата... sad.gif

Но мечтата ми е жива и до днес-да полетя поне един единствен път на някой Пегас

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.