Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ при избор между nokia 5310, 6300 и 3500

Препоръчан отговор

Здрарвейте !

Искам да ви попитам сега се чудя кой телефон да си купя.Nokia 5310, nokia 6300 или nokia 3500.Моля ви подскажете ми.

Предварително Благодаря!

Редактирано от iovi
2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И 3-те телефона са "баклава". Но смея да призная че 6300 най-много ми допада от NOKIA ... моя съвет е да си вземеш точно за 250 кинта (като мене) SEK800I /get.bg// с 3.0 mpix камера , 2-ра камера , mp3/4 player ,3g и мн други

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И 3-те телефона са "баклава". Но смея да призная че 6300 най-много ми допада от NOKIA ... моя съвет е да си вземеш точно за 250 кинта (като мене) SEK800I /get.bg// с 3.0 mpix камера , 2-ра камера , mp3/4 player ,3g и мн други

аз искам да е nokia.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Аз от година и половина съм с НОКИА 6300. Апаратът ми е служебен и към момента има над 650 часа входящи и изходящи разговори. Проблем с този модел не съм имал. Качеството на слушалката е добро. Календара много ми допада. Менюто - нищо различно. Единствено е слаба батерията. С темпа ми на разговори в ранния следобед е заминала, но и за това си намерих цяр - ходя в джоба с резервна батерия и нямам грижи

Ако търсиш телефон с по-добра батерия и сходни функции - 6233 или 6234 /модел за Водафон/

Поздрави,

А3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здрарвейте !

Искам да ви попитам сега се чудя кой телефон да си купя.Nokia 5310, nokia 6300 или nokia 3500.Моля ви подскажете ми.

Предварително Благодаря!

Тук избора е 5310. Има долу-горе едни и същи характеристики с 6300, но предимството на 5310 е това че е Експрес Мюзик (има специални музикални бутони, 3.5мм аудио жак, има ФМ радио). Даже 5310 е по-компактен от 6300.

П.П. В сравнението не съм сложил 3500 класик, защото има само 2МП камера, слот за карта и нищо друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тук избора е 5310. Има долу-горе едни и същи характеристики с 6300, но предимството на 5310 е това че е Експрес Мюзик (има специални музикални бутони, 3.5мм аудио жак, има ФМ радио). Даже 5310 е по-компактен от 6300.

П.П. В сравнението не съм сложил 3500 класик, защото има само 2МП камера, слот за карта и нищо друго.

А 5310 с по-издръжлива батерия ли е от 6300

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също бих ти препоръчал 5310. Доста добри впечатления имам от него и е по-симпатичен от студената 6300...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5310 е с новата платформа, която позволява отваряне на JAVA приложения с големина на 1мб. Освен това поддържа карти до 8 гиги. Нямам лични впечатления, но съм чел/чувал, че дори с 8гб телефонът се държи добре :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5310 категорично.

С пълна до горе карта от 4 GB, няма ама никакво забавяне.

По-горе са изредени другите му предимства.

Що до SE по мое мнение, в доста от моделите им само цената е предимство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване