Премини към съдържанието
Vlados

Проблем с инсталацията на WinDVD

Препоръчан отговор

Опитвам се да инсталирам WinDVD, но имам следния проблем - по средата на инсталацията, на компютъра се появява син екран и започва разтоварване на физическата памет, след което се рестартира. Опитах с версии 5, 6 и 7, но все същото. По никаква друга причина такова нещо не ми се случва на компа. Ако някой има идея, ще се радвам да опитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хубава работа .Аз немога да го деинсталирам ,а ти неможеш да го инсталираш .Това WinDVD е пълна пародия ,инсталирах го когато нямах никаква програма за гледане на ДВД ,а сега разбирам какъв боклук е всъщност и немога да го махна

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=10781 :)

тука имам тема по въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опитвам се да инсталирам WinDVD, но имам следния проблем - по средата на инсталацията, на компютъра се появява син екран и започва разтоварване на физическата памет, след което се рестартира. Опитах с версии 5, 6 и 7, но все същото. По никаква друга причина такова нещо не ми се случва на компа. Ако някой има идея, ще се радвам да опитам.

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай да разархивираш инсталационния файл в отделна папка. После стартирай Setup. При мен имаше същия проблем и забиваше на около 70%. А за деинсталация използвам WinXP Manager.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо пробвах по стандартния начин през унинстал програмс там не стана пробвах и TuneUp Utilities 2004 да не казвам че пробвах и с няколко други програмки които имат унинстал менаджер CCleaner и Spybot - Search & Destroy. И друг път сам имал подобни проблеми но след намеса от TuneUp Utilities 2004 всичко се е оправяло винаги ,но сега ще пробвам и твоя съвет.Този WinXP Manager дано свърши работа

Мерси много

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо пробвах по стандартния начин през унинстал програмс там не стана пробвах и TuneUp Utilities 2004  да не казвам че пробвах и с няколко други програмки които имат унинстал менаджер CCleaner и Spybot - Search & Destroy. И друг път сам имал подобни проблеми но след намеса от TuneUp Utilities 2004 всичко се е оправяло винаги ,но сега ще пробвам и твоя съвет.Този WinXP Manager  дано свърши работа

Мерси много

<{POST_SNAPBACK}>

Като пуснеш на XP Manager "Uninstall", след това използвай функцията "Analyze" (долу на екрана на "Uninstall"), за да ти се почистят остатъците (файлове, папки и регистри) от програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.