Премини към съдържанието
chegevara

проблем с касперски

Препоръчан отговор

с касперски 5.0 ми спича утре ако може ниакои да ми даде ключ или крак ще сам му благодарен безкраино много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я преведи. Под "спича" трябва да разбирам че просто нямаш ключ или нещо друго? И какво значи Kaspersky 5.0? Build? Personal Pro или просто Personal? Да вземете да ми купите една кристална топка, ей...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я преведи. Под "спича" трябва да разбирам че просто нямаш ключ или нещо друго? И какво значи Kaspersky 5.0? Build? Personal Pro или просто Personal? Да вземете да ми купите една кристална топка, ей...

<{POST_SNAPBACK}>

Приятел.На този маняк Чегевара проблемът му е следният:

Има Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.142

Дава му съобщение че на 03.09.05г му изтича ключа.

Основният въпрос тук е можеш ли да помогнеш с ключ или с crack,без значение какво само да рапоти програмката както трябва?Аз немога да му дам съвет за съжаление.Ще съм ти благодарен за помощта!!! :clap:;):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://store2.data.bg/wankata/Kaspersky%20Anti-Virus/ - опитайте с някой от тези ключове, ако не стават, ще бъркам в архива.

<{POST_SNAPBACK}>

Wanka,

Бог си човече много БЛАГОДАРСКО!!!

:clap:;):wors:

Сега ще видим дали ще свършим работа както трябва че и ние сме едни смешници!!! :eek: Ей така сме с тези програмки. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.