Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stanley56

Skype - въпроси и проблеми при използването - част 3

Препоръчан отговор

Имам следния проблем и моля за помощ : скайпа ме изхвърли и сам си забравил паролата и сега немога да вляза,пробвах от забравена парола но на емейла ми избщо не фигурира скайп ника ми ,и не проумявам какво става а неискам да си губя абонатите защото някой няма от къде вече да ги намеря ,моля Ви ако можете ми помогнете.Благодаря Ви предварително.

Редактирано от rpetkova78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи си за малко скайп, поне за 2 часа - станал си супернод, през теб минава трафика на други потребители (стоиш постоянно на линия и има достатна пропусквателна лента)

ок тнкс ще пробвам :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос. Ако добавя даден абонат в скайп, след което и той ме добави, а после ме изтрие от списъка си с абонати.. когато се влезне през ДРУГ компютър в неговият скайп, ще фигурирам ли в списъка му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавих си MySpace в профила на моя скайп и ми излезе съответно линка в настроението. Как мога да сложа емблемата на MySpace като картинка на линка? :ph34r: Благодаря Ви, предварително. :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Възможно е да има вече задаван такъв въпрос, но не открих нищо и ще ви попитам. Проблемът ми е, че днес изведнъж ми изчезнаха всички абонати от скайпа. Всъщност днес съм влизала през три компютъра. - Сутрента всичко си беше ок- ползвах този, който ползвам и в момента - около обяд пробвах да вляза от друг- списъка беше пълен / дори ми се мярнаха непозноти имена, но може и да греша, защото бързах /, но нямаше нито един от абонатите на линия- нещо, което никога не ми се е случвало. - малко след обяд пробвах да вляза от третия- в списъка ми имаше само един абонат- притова точно с тоя абонат съм разменила само няколко думи вчера- той е последно добавения. -отново пробвах да вляза през първия комп., който побзвах сутринта- списъка празен с онова изключение Имам включен общ чат- излизат разговорите, мога да се включа, но участниците не са ми в списъка. Пробвах да добавя един от тях в списъка и се получи. Много моля ако някой има идея какъв е проблема и как да го отстраня да ми помогне. Благадаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, От скоро имам странен проблем. След, като смених firmware на рутера, но върнах старите настройки. Когато съм в скайп, не виждам брат ми, който е активен в скайп. Евентуално, след като ми пише го виждам, обаче... дори когато сме двамата онлайн и аз му пиша, моя скайп го показва, че не е в скайп и моите съобщения не стигат до него ? След, като той ми пише се появяа на линия и може да ми праща съобщения, но след известно време, моят скайп пак го показва, че го няма в скайп, а не е така ?! Някой има ли идея от какво е продиктувано това, дали трябва да се преинсталират версиите на скайпа, а в такъв случай, как мога да направя backup на хронологиите ? Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма общо с рутъра, просто метод на работа на мрежата на Скайп. Виж в темата за възстановяане на изчезнала листа с потребители (изтиване на shared.*) С брат ти в една мрежа ли сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм прегледала още цялата тема, но излиза това предупреждение. Освен това, прозорецът за чат на един-единствен абонат ми блокира целия скайп. Мерси, предварително.

post-224327-1252571461,45_thumb.jpg

Редактирано от Шушито (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам въпрос. Има ли начин да виждам абонатите на мойте абонати. Защото например, един мои абонат има 40 абоната в своя си списък. Но мога ли да видя кои са те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес се случват странни неща кажете как мога да провера дали някой е в скайпа ми освен мен. Щото одеве тръгвам към другата стая и от моя скайп се звъни. Имаше и чатове който несъм писал аз :whist: моля ви помагайте :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес се случват странни неща кажете как мога да провера дали някой е в скайпа ми освен мен. Щото одеве тръгвам към другата стая и от моя скайп се звъни. Имаше и чатове който несъм писал аз :whist: моля ви помагайте :cool:

Според мен някой се е заразил с вирус или троянски кон, койтоправи подобни магарии Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моментално си смени паролата :biggrin:

Да,така ще е най-добре да направи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случи ми се нещо невероятно!Имам една приятелка дето много ме нерви и започнахдаи драскам безсмислени неща като "ldh'h,df" "rt1ur8h35g" и други такива...И нали писах и най-накрая се показа сиво коте (на емотиконче) което си размятасе опашката...И момичето го видя...Някой знае ли как се пише това емотиконче..Другото е, че то изчезна и се появи "54;fetr" това което бях написал!Опитах се пак така но не стана! P.S. Това не е спам! Намерих как е прави :P има и моливче :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случи ми се нещо невероятно!Имам една приятелка дето много ме нерви и започнахдаи драскам безсмислени неща като "ldh'h,df" "rt1ur8h35g" и други такива...И нали писах и най-накрая се показа сиво коте (на емотиконче) което си размятасе опашката...И момичето го видя...Някой знае ли как се пише това емотиконче..Другото е, че то изчезна и се появи "54;fetr" това което бях написал!Опитах се пак така но не стана!

P.S. Това не е спам!

Намерих как е прави :P има и моливче ;)

Tва не е емотикона... Появавя се, докато пишеш. Та, писал си, писал си, натиснал си ентер и великата ти мисъл е видяла бял свят. -.-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, имаше такава емотикона скрита, мисля и още една, в по-старите версии :P Излизаха там, дето се появава молива, мисля че при аватара на потребителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно. Това не е емотиконка. От настройките можеш да си избираш какво да се показва докато пишеш - моливче или котка. (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно. Това не е емотиконка. От настройките можеш да си избираш какво да се показва докато пишеш - моливче или котка. (:

Каква е тази настройка? При натискане на три съседни клавиша излиза чупене на молив, при натискане на два съседни и един отдалечен - котка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те знам къде си го чел това, но при мен не става. При три съседни бутона нищо не става. Нито при два съседни и един далечен. Чупенето на молив се получава, когато пишеш бързо. 90% съм сигурен, че съм го гледал из настройките. Сега може да са го махнали при някой ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котката при мен се получава, когато задържа клавишите s, d,j например, продължително, без да се натиска ентер.

Редактирано от r666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...