Премини към съдържанието
stanley56

Skype - въпроси и проблеми при използването - част 3

Препоръчан отговор

Неможах да намеря къде е инсталирам фонетика за да го преинсталирам :( Но като качих нов пак е същото :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неможах да намеря къде е инсталирам фонетика за да го преинсталирам :( Но като качих нов пак е същото :(

Здрасти - в крайна сметка фоентиката ли ти е проблема или нещо друго? Ако е Фонетиката за теб има решение.

BG Classic and BG Phonetic Std

2 иделано работещи фоентики с добавки от моя страна. Съобразени са с стандартите на БАН. Ако искаш класическата фоентика - стартираш SetUp.exe в папката bgphcl и ще имаш безупречно работеща на всякъде фонетика. Ако пък искаш новия фоенетичен стандарт стартираш SetUp.exe в папката bgphstd. Пожелавам ти успех в начинанието. И не на последно място - не пропускай да си направиш локале настройките по начина описан на сайта на инжинера.

П.с Не забравяй след като деинсталираш старата фонетика да почистиш хубаво регистрите с WinTools 10.3.1 и Power Tools Lite, и да рестартираш системата преди да инсталираш фонетиката.

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един тъп въпрос! Със скайп 4,1 съм и днес забелязах едно нещо

Публикувано изображение

Забележете как на статуса отпочиващ има разлика-първата и третата чартичка са по-тънки, а другите 2 по-дебели-какво означава това?

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че единият отпочива по-дълго от другия, а 3-я е с наднормено тегло Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет... Да ви питам една далавера : Трябва ми софтуер за персонализиране на контактите в скайп или по-точно казано, искам като съм с присъствие 'отпочиващ', за един определен контакт да работи все едно съм 'на линия' и веднага да ми изскачат съобщенията от него, а за останалите просто да си е стандартното 'отпочиващ'. Правил съм го с 'Pamela' но не ми харесва тази програма и търся алтернатива. Ако може от самият скайп да се получи въпросният ефект, без да се инсталира друг софтуер, ще е просто перфектно. Ако не, търся нещо 'леко' което да не заема много системна памет и да не забавя работата на Skype като цяло... Благодаря предварително! Поздрави, FEarBG...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблема не е във фонетиката защото дори и да направа на език по подразбиране българския когато пак опитам да сменя към английски нестава и със смяна на клавишната комбинация пробвах и пак нищо :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах версия 2.5.х.х и там нямаше проблем. Но си искам 4.1 :angry:

Редактирано от daniel1995 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амм.. Здравейте! Инсталирах си новия скайп и още свиквам с него...Та въпроса ми е като са ме добавили във обща дискусия как да изляза от там? При предишната версия на скайп имаше бутон излез,а тук не го намирам.. малко помощ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амм.. Здравейте! Инсталирах си новия скайп и още свиквам с него...Та въпроса ми е като са ме добавили във обща дискусия как да изляза от там? При предишната версия на скайп имаше бутон излез,а тук не го намирам.. малко помощ?!?

От менюто дискусия избираш напусни дискусията(ако скайпа ти е на английски oт менюто conversation избираш leave conversation) Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм ужасно благодарна, ако някой може да ми помогне.

Бях блокната в скайп и почнах да си правя нови акаунти и като че ли малко прекалих по 1 време вече не можех да си правя нови профили нито да си вляза с моя си или който и да е. От друг компютър става, но не и от моя :/ Може ли по някакъв начин да го оправя това..?! Благодаря предварително..

Редактирано от Gabrielle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко прекалих. . . . Може ли по някакъв начин да го оправя това..?!

Много прекаляваш. Какво да оправяш - да продължиш да си правиш акаунти и да досаждаш на хората ли? Като си блокирана значи има защо. Да не блокираш и на хората компютрите. Аман от досадни навлеци. Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много прекаляваш. Какво да оправяш - да продължиш да си правиш акаунти и да досаждаш на хората ли? Като си блокирана значи има защо. Да не блокираш и на хората компютрите. Аман от досадни навлеци.

Алоооооооо айде по-леко с тона. Като не си наясно с нещо не коментирай. Досадница може да викаш на майка си.. Аман от някви дето се имат за много важни и умни като тебе..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм ужасно благодарна, ако някой може да ми помогне.

Бях блокната в скайп и почнах да си правя нови акаунти и като че ли малко прекалих по 1 време вече не можех да си правя нови профили нито да си вляза с моя си или който и да е. От друг компютър става, но не и от моя :/ Може ли по някакъв начин да го оправя това..?! Благодаря предварително..

Може, но ще ти отговоря на езика на ника ти

il faut booter le PC d'un cd Linux avec Skype

и си готова да правиш каквито си искаш поразии.

Aко не стане

il faut changer le MAC adresse et ausssi l'IP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един проблем със скайпа.Немога да променям профила си.Когато променям и искам датата на раждане да се изписва на профила тая не може и също така и клипчета като сложа не се виждат от другите.Ако някой може да помогне много ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един проблем със скайпа.Немога да променям профила си.Когато променям и искам датата на раждане да се изписва на профила тая не може и също така и клипчета като сложа не се виждат от другите.Ако някой може да помогне много ще съм му благодарен.

До определена възраст скайп не показва датата на раждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо като се опитвам да си update-на скаип ми се появява това Could not access network location

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на `дискусии`(изглед > дискусии) и триеш с бутона DEL всичко от там!

пп > има си тема за скайп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инструменти--> Настройки-->Съобщения и КС---> Разширени настройки и оттам Изчисти записите. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си скайп 4,1 от официялния сайт на скайп и няма да имаш проблеми !За к`во ти е тази бета версия, при положение, че е излязла финалната 4-та версия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...