Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Когато инсталирам драйвера от оригиналния диск ,който ми дадоха с компютъра , Windows-а започва да зарежда с пъти по бавно (преди за 2-3 секунди зареждаше ,а сега за около 20 секунди ) Картата е :Analog Devices AD1988A @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller . Драйверът е на Sound Max. Този проблем става на всички Windows-и , които съм инсталирал до сега :)

Някой ако може да даде линк за друг драйвер, по нов много ще съм му благодарен.

Редактирано от zubracha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм така сигурно е от калпаво направен драйвър.Ако някой намери решение на проблема ще е чудесно,защото е много често срещан проблем при SoundMax.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се обаждаха за следния проблем.Не съм сигурен дали е точно от драйверите,но-компютъра няма звук-никакъв,порових се малко в control panel->Sound and Audio->Audio,и там изобщо не ми показва марката и модела на звуковата карта,тъй като компютъра не е мой,а е на една фирма,не смея да го отворя,да видя дали всичко е наред,кажете проблема в драйвера ли е,звуковата карта не е сложена както трябва или е възможен и друг проблем ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен пък ми се обаждаха за следния проблем.Не съм сигурен дали е точно от драйверите,но-компютъра няма звук-никакъв,порових се малко в control panel->Sound and Audio->Audio,и там изобщо не ми показва марката и модела на звуковата карта,тъй като компютъра не е мой,а е на една фирма,не смея да го отворя,да видя дали всичко е наред,кажете проблема в драйвера ли е,звуковата карта не е сложена както трябва или е възможен и друг проблем :)

Еми първо преинсталирай драйверите и ако тогава не се оправи значи проблема е в Windows-a или звуковата карта,а може проблема да е от слушалките/тонколоните .Модела на звуковата карта можеш да видиш чрез програмата Everest също от там можеш да видиш сайта на производителя и да изтеглиш по-нови драйвери.А в най краен случай (ако проблема е в Windows-a) направо го преинсталираш )Аз моя проблем го оправих като си сложих Vista понеже знам , че тя има доста вградени драйвери и сега Win-a ми зарежда за 2 секунди а не както преди за 20 сек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем ... ако сте си пуснали Dolby Digital или нещо от сорта го спрете и вижте дали проблема няма да се оправи ... при мен на моя лаптоп Acer Aspire 7720 имах подобен проблем ... другото нещо което направих е - сложих си последния BIOS от саита на производителя ... така че ако едното не помогне може да се пробва с второто ... което е рисково ако не се знае какво се прави :speak:

УСПЕХ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз имах подобен проблем ... ако сте си пуснали Dolby Digital или нещо от сорта го спрете и вижте дали проблема няма да се оправи ... при мен на моя лаптоп Acer Aspire 7720 имах подобен проблем ... другото нещо което направих е - сложих си последния BIOS от саита на производителя ... така че ако едното не помогне може да се пробва с второто ... което е рисково ако не се знае какво се прави ;)

УСПЕХ !

Само да ме светнеш какво беше това Dolby Digital и от каде да го спра,защото не съм много в час с тия неща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване