LovLey``

ДАйте идея за подарък на момче

32 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

Сега здравейте на всички! Искам да изненадам скъп за мен човек,но по най-най незабравимия начин бих се радвала всеки който иска да ми даде някаква идея :) а иии нямам идея как да я преместя тази тема днес се регистрирах ако може някой да я премести кадето и е мястото ;)

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

E кажи що за човек и този твой приятел? С какво се занимава - на колко е? И дали харесва изненадите - аз например ги ненавиждам - няма знач. дали да приятни или не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми той ми е приятеля..заминава извън страната за около месец и искам нещо наистина яко да му спретна!обича изненадите по принцип,но не е романтик нито пък аз колкото по-щура и оригинална идея толкова по-добре :) а да на 19г е зарибява се с музика..китари по-точно

Редактирано от LovLey`` (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На някой концерт и после изненадка напр. Metallica

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Еми той ми е приятеля..заминава извън страната за около месец и искам нещо наистина яко да му спретна!обича изненадите по принцип,но не е романтик нито пък аз колкото по-щура и оригинална идея толкова по-добре :) а да на 19г е зарибява се с музика..китари по-точно

http://podaraci.info/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0...80%D1%8A%D0%BA/

Разгледай и останалите предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда но аз не искам подарак а някакво преживяване такова като бънджиии или да организирам някаква вечер по-специална..пък за металика няма да стане от къде 100лв за билети laugh.gif незнам по принцип съм правила онези вечери със свещи музика и т.н но идеята за концерта беше много добра де мерси :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи едно лудо копонче biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хах много оригинално ама трябва да е нещо само за нас двамата..може да го напия и да се възползвам от него :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мм и това сам правила ама може да доосъваршенстваме идеята ти..я кажи нещо др някви подробности ако може да ме улесниш :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отидете в някое романтично място ,Мелник,Трявна ...там си има и забавления а и ако сте повечко хора.......

Редактирано от scorceni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кола втора ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ММ не мисля,че ще имам финансовата възможност да организирам такова пътуване,мерси за идеята все пак biggrin.gif

Тъй като споменах,че се зарибява с музика по-скоро слуша рок..ако може някоя идея в тази насока,аз си мислих за някой много як рок-клуб или нещо на тази темаа sad.gif е то стрийптииииииииииииииизззз пак ще има ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ММ не мисля,че ще имам финансовата възможност да организирам такова пътуване,мерси за идеята все пак biggrin.gif

Тъй като споменах,че се зарибява с музика по-скоро слуша рок..ако може някоя идея в тази насока,аз си мислих за някой много як рок-клуб или нещо на тази темаа sad.gif е то стрийптииииииииииииииизззз пак ще има :)

А`бе аз отначало бях писал да наемеш стриптизьорка-професиналистка ,но видях че си на 18 и реших че ще е по-добре да го преправя на романтично пътуване ;) А идеята с рок-клуб е страхотна .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

изкуствена вагина biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    изкуствена вагина biggrin.gif

хахаха изключително брутален biggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :eek: Изкуствена вагина ужас ;) а това за рок-клуба..само това ли ? не ми се струва достатъчно :P Но иначе това ще го включа в посрещането

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стриптийз

Това е решението... biggrin.gif

П.П. няма да му даваш да пипа. След като се върне, че да е жаден за тебе.

А ако прежаднее прекалено може да се позабавлява с друга в другата страна(ама ще си представя тебе), ама не се притеснявай, ти няма да разбереш.. тоест не се е случило cool.gif

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе как ще се забавлява :) ,аз нали няма да се забавлявам тук :nono: Ще чака да си дойде :) Стрийптиза сигорно бу се харесал на всеки мъж като идея,но ако остава това с рок-клуба тряя да му правя стрийптиз в тоалетната ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахаххахахаха, направо се кефя как давате такива съвети на момичето laugh.giflaugh.giflaugh.gif И то ви вярва ......

Редактирано от Bellerophon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

въздушна пушка, китайска за 31лв. и една кутия съчми за 4 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пуууууууууу, ми то направо без пари! :)

Обаче. Да питам аз като една проста - и защо ти ще му правиш подаръци? Той трябва да ти донесе подарък ;) Нещо мъничко............... златничко..... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е само той ли трябва да ми прави подаръци?На мен би ми било приятно да го изненадам,то е ясно,че за мен ще има подарък biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обича ли котета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение