Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

angel_worms

Имам проблем с N95

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте на всички наскоро си закупих Nokia N95 и ето го и проблема снощи си правехме снимки с приятели и какво стана - както се снимахме и батерията ми падна и телефона се изключи. Прибрах се сложих го на зарядно и го включих исках да разгледам снимките, но се оказа че ги няма помогнете ми !!!

Предварително ви благодаря

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че не си ги изтрил? Ако сте пили е напълно възможно :huh:

Пробвай да направиш един формат на телефона. Ако имаш възможност пробвай да снимаш с друга мемори карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигурен ли си, че не си ги изтрил? Ако сте пили е напълно възможно :wub:

Пробвай да направиш един формат на телефона. Ако имаш възможност пробвай да снимаш с друга мемори карта.

Първоо не сме пили и второ пробвах с друга карта и с друг апарат но не се получава снимките сами си изчезнаха и сега незнам как да си ги върна, а ми трябват много помагайте моляви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А сигурен ли че си ги запаметил иначе трябва да са Gallery

Да запаметих ги обаче след като снимах и апарата се изключи снимките изчезнаха ама нещо не разбирам как стана този фокус...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каде си давал да ги запамети на Картата или на телефона

Може и телефона да се е скапал нямам хубави впечатления от тази Nokia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А каде си давал да ги запамети на Картата или на телефона

Може и телефона да се е скапал нямам хубави впечатления от тази Nokia

В картата ги запазва и какви са ти впечатленията от този телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми как ти се струва за 15 мин да блокира 3-пъти

С какво си пълните телефоните ohmy.gif

Какви програми им слагате не знам, интересно защо аз нямам такива проблеми. Моя също забива и се ресва, но в границите на нормалното за операционната система. Прегледай си инсталирания софтуер. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя телефон е на Windows Mobile това е като при Windows XP правиш нещо , и хоп спре ти тока и ако хубаво не си запаметил нещо когато ти дойде тока ... може и да го няма.Това разрушава самия процес на операционата система но тук някой ще каже , какво е общото между операционата система и снимките - каквото е общото между Web камерата и WinXP.Няма начин да ги върне , просто се премири :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложи си на компа tuneup 2008 и се пробвай да ги въстановиш през карт рийдър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ми е любопитно как ще стане като той не ги е запаметил пък да ги възстановява ?

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само ми е любопитно как ще стане като той не ги е запаметил пък да ги възстановява ?

Поздрави !

И аз така мисля, че не ги е запаметил но не можем да гарантираме какво станало с него :) а въпроса с какви програми идва съм съгласен с теб но при положение ,че сега съм го разпечатил освен ОС какво друго може да има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя телефон е на Windows Mobile това е като при Windows XP правиш нещо , и хоп спре ти тока и ако хубаво не си запаметил нещо когато ти дойде тока ... може и да го няма.Това разрушава самия процес на операционата система но тук някой ще каже , какво е общото между операционата система и снимките - каквото е общото между Web камерата и WinXP.Няма начин да ги върне , просто се премири :rolleyes:

Личи си че се интересуваш от мобилни телефони. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам как може да ги няма снимките ...никога не съм имал подобен проблем....пробва ли с търсачката?Обикновенно се запаметяват със датата на която са направени .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...