Mafia

RQ:Програма за изрязване на видео

11 мнения в тази тема

Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :rolleyes: Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :rolleyes: Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

virtualdub (direct stream copy)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :) Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

AVI Splitter 2.11 Аз тази ползвам за avi и работи перфектно

AVI Splitter е много малък, удобен инструмент, с който можете да вземете която част

пожелаете от някой AVI филм (или кратък клип - разлика няма). Избраните от вас сегменти

могат да се запазват в нови AVI файлове. Доста приятна е възможността на програмата да

компресира (и декомпресира) кодеците, качени на компютъра ви - в това число

MPEG-4 и DivX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    AVI Splitter 2.11 Аз тази ползвам за avi и работи перфектно

AVI Splitter е много малък, удобен инструмент, с който можете да вземете която част

пожелаете от някой AVI филм (или кратък клип - разлика няма). Избраните от вас сегменти

могат да се запазват в нови AVI файлове. Доста приятна е възможността на програмата да

компресира (и декомпресира) кодеците, качени на компютъра ви - в това число

MPEG-4 и DivX.

Компресира и декомпресира кодеците ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ползвам това лесна е и с интуитивен интерфейст - SolveigMM AVI Trimmer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    virtualdub (direct stream copy)

А също и AviDemux (Windows, MAC & Linux), Open Source

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ти т.нар. линеен видео редактор, т.е. такъв, който да не прекодира видео и аудио потоците. VirtualDub с включен Direct Stream Copy върши работа за .AVI, но само ако не е с Variable Audio Bitrate. В последния случай картината и звука се разсинхронизират и трябва да прекомпресираш поне едното (желателно е звука). За рязане и слепване на .MPEG2 файлове без прекомпресиране съм пробвал десетки различни програми и при почти всички резултатът е повреден файл, който на някои плеъри спира в края на първия сегмент (при слепване). Единственият перфектно работещ .MPEG2 линеен редактор, който съм виждал, е Womble MPEG2VCR v.3.14. Мисля, че вече е спрян от разработка. Ако ти трябва линк за свалянето му, пиши на ЛС, защото не е безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз ползвам това лесна е и с интуитивен интерфейст - SolveigMM AVI Trimmer

тази програма ги изрязва в някакъв формат, в който не ги чете movie maker, а не мен ми трябда да си изрежа клипче за една презентация :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    тази програма ги изрязва в някакъв формат, в който не ги чете movie maker, а не мен ми трябда да си изрежа клипче за една презентация :)

virtualdub има плъгини за рязане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди време и аз бях пуснал същата тема. От това, което ми предложиха се спрях на Easy video splitter. Ако ти трябва нещо просто, но много ефективно, смятам, че ще ти е полезна :P

Редактирано от ivaylo-85 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход