Mafia

RQ:Програма за изрязване на видео

11 мнения в тази тема

Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :rolleyes: Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :rolleyes: Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

virtualdub (direct stream copy)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте cool.gif

Тярся някаква програма за изрязване на клипчета от видео но като изрязвам клипчетата от даден видео фаил да се запази същото качество :) Някой да може да ми каже такава програмка laugh.gif

AVI Splitter 2.11 Аз тази ползвам за avi и работи перфектно

AVI Splitter е много малък, удобен инструмент, с който можете да вземете която част

пожелаете от някой AVI филм (или кратък клип - разлика няма). Избраните от вас сегменти

могат да се запазват в нови AVI файлове. Доста приятна е възможността на програмата да

компресира (и декомпресира) кодеците, качени на компютъра ви - в това число

MPEG-4 и DivX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    AVI Splitter 2.11 Аз тази ползвам за avi и работи перфектно

AVI Splitter е много малък, удобен инструмент, с който можете да вземете която част

пожелаете от някой AVI филм (или кратък клип - разлика няма). Избраните от вас сегменти

могат да се запазват в нови AVI файлове. Доста приятна е възможността на програмата да

компресира (и декомпресира) кодеците, качени на компютъра ви - в това число

MPEG-4 и DivX.

Компресира и декомпресира кодеците ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ползвам това лесна е и с интуитивен интерфейст - SolveigMM AVI Trimmer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    virtualdub (direct stream copy)

А също и AviDemux (Windows, MAC & Linux), Open Source

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ти т.нар. линеен видео редактор, т.е. такъв, който да не прекодира видео и аудио потоците. VirtualDub с включен Direct Stream Copy върши работа за .AVI, но само ако не е с Variable Audio Bitrate. В последния случай картината и звука се разсинхронизират и трябва да прекомпресираш поне едното (желателно е звука). За рязане и слепване на .MPEG2 файлове без прекомпресиране съм пробвал десетки различни програми и при почти всички резултатът е повреден файл, който на някои плеъри спира в края на първия сегмент (при слепване). Единственият перфектно работещ .MPEG2 линеен редактор, който съм виждал, е Womble MPEG2VCR v.3.14. Мисля, че вече е спрян от разработка. Ако ти трябва линк за свалянето му, пиши на ЛС, защото не е безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз ползвам това лесна е и с интуитивен интерфейст - SolveigMM AVI Trimmer

тази програма ги изрязва в някакъв формат, в който не ги чете movie maker, а не мен ми трябда да си изрежа клипче за една презентация :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    тази програма ги изрязва в някакъв формат, в който не ги чете movie maker, а не мен ми трябда да си изрежа клипче за една презентация :)

virtualdub има плъгини за рязане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди време и аз бях пуснал същата тема. От това, което ми предложиха се спрях на Easy video splitter. Ако ти трябва нещо просто, но много ефективно, смятам, че ще ти е полезна :P

Редактирано от ivaylo-85 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение