Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с отваряне на директория

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам следния проблем с преинсталация на windows xp

при опит за отваряне на папка downloads в устройство d: при локация d:downloads

ми изписва следната грешка "D:Downloads is not accessible. The file or directory is corrupted and unreadable."

много добре знам смисъла на изписаното просто ме интересува от какво се получава това вирус?

Дали всичкото съдържание на папката е затрито, защото на size-а ми дава 0 bytes.... ? И как да я изтрия защото не иска се изтрие с delete i през cmd?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако преди в тази папка е имало файлове изглежда като лоши сектори по диска. Пусни си програма за сканиране и ако има го сменя докато е време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако преди в тази папка е имало файлове изглежда като лоши сектори по диска. Пусни си програма за сканиране и ако има го сменя докато е време.

пример за такава програма за сканиране?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре изтрий тази папка с Unlocker 1.8.7, после направи едно дефрагментиране с O&O Defrag v10.0 и ако има Bad Sectors, то програмата ще покаже ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добре изтрий тази папка с Unlocker 1.8.7, после направи едно дефрагментиране с O&O Defrag v10.0 и ако има Bad Sectors, то програмата ще покаже ...

То хубаво, но май трябва реда на операциите да е обратен. Първо си провери с някоя програма диск Д за грешки. Аз ползвам TuneUp Utilities 2008, но и самия Windows си има такава опция. Може да може да възтонови повредения сектор. Ако резултат няма тогава го изтрий с Unlocker 1.8.7 или пак с TuneUp Utilities 2008.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1...show&id=210

Такава греша се е получавала само при bad sector-и при мен..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване