Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Проблема е доста странен! Като си изключа/рестартирам компа имам интернет, а като го включа нe мога да се свържа около 4 часа след което той се включва сам. Така от 2 дни. Преисталирах Уина- същата работа! Като изгася компа и като го пусна давам CONNECT не ще и не ще. След 2-3 часа гледам скайпа съм на линия - дошъл е нета! Откъда идва този проблем? Само не ми казвайте че лан картата е заминала за 3 път! Нито е имало буря нищо! Надали е от доставчика - кога ще ме разбере кога съм пуснал компа или съм го изключил та да ми гаси нета! И още нещо. Днес си отворих компа да видя лан картата дали не е разместена или кабела на нета да е излязъл, и изведнъж без да искам докоснах долната страна на лан картата, когато ме изтрещя ток, доста силен за платка! Целия се разтресох и това при изключен комп! Откъде идва този ток и дали проблема е от него?? sad.gif

Редактирано от GiGab¥Te (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я първо си извади кабела и виж дали пак ще те удари от лан картата, ако имаш фазомер може да провериш всички изводи на RJ-то, ако светне някой офазява яко и е нормално хората от тоя суич да имат проблеми с интернета

също така с фазомера може да провериш и твоята лан карта да не би ти да офазяваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не БТК ?! Не че искам да правя реклама, но поне в Бургас невиждам по-добра алтернатива за интернет в момента освен, ако не ти е пречка наличието на телефон, разбира се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БТК е хубав интернет сравнително бърз! Но Speed-а на комнета 9МБ/секунда е доста добър! А и в блока ни има офис на комнет така че... А проблема го реших като вдигнах скандал на доставчика!!! :question:angry.gif:beat::) Извиниха се, но съм решил напускам UNACS и отивам при баткото ComNet!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
БТК е хубав интернет сравнително бърз! Но Speed-а на комнета 9МБ/секунда е доста добър! А и в блока ни има офис на комнет така че... А проблема го реших като вдигнах скандал на доставчика!!! :question:angry.gif:beat::) Извиниха се, но съм решил напускам UNACS и отивам при баткото ComNet!

Не съм от Бургас, от Стара Загора съм, но видях какво се предлага в Бургас и мога да те посъветвам да минеш на БТК. Не знам защо искаш да плащаш двойно повече на Comnet за услуга с по-ниски характеристики (скоростта е по-ниска), която не вярвам да я получаваш в голямата част от денонощието.

Не искам да правя реклама, но БТК имат промоция в момента 12мегабит/сек за 20 лв. Комнет предлагат до 9мбпс БГ и 2мбпс iNT за двойно по-висока цена.

Все пак не знам как са БТК в Бургас, затова разпитай приятели и познати и по-нататък сам ще си прецениш.

Редактирано от pemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм от Бургас, от Стара Загора съм, но видях какво се предлага в Бургас и мога да те посъветвам да минеш на БТК. Не знам защо искаш да плащаш двойно повече на Comnet за услуга с по-ниски характеристики (скоростта е по-ниска), която не вярвам да я получаваш в голямата част от денонощието.

Не искам да правя реклама, но БТК имат промоция в момента 12мегабит/сек за 20 лв. Комнет предлагат до 9мбпс БГ и 2мбпс iNT за двойно по-висока цена.

Все пак не знам как са БТК в Бургас, затова разпитай приятели и познати и по-нататък сам ще си прецениш.

Наистина ли БТК стана по-бърз от комнета?!?!?!?! ohmy.gif:) Ще питам един мой приятел спец по интернетите. Той пък ми предлага BurgasNET който е доста бавен и има лаг на цс! Не знам ще разпитам тук там и ще решим! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване