Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрасти всички ;) ! Много готин форум.

Много харесвам компютрите и сега ми трябва малко помощ от вас.

Търся си ATX дъно с DDR2 със сокет LGA775. Навярно няма да се клоква. Разполагам със около 100 лева. Ако може да е от JAR. cool.gif

спрял съм се на тези:

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528633

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529373

Благодаря! :handshake:

Редактирано от intel freak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@Spell

Аз не съм фен на Giga Byte.

Дъното е добро.Тествал съм го.Палие 2160 на 3.00 ГХЦ от първи път.А и за тези пари нз какво ще ти се предложи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-добре да е с Р31 (актуалният бюджетен чипсет), а за тези пари разликите в изпълнението на различните производители и екстрите (доколкото ги има) са нищожни. Иначе и аз препоръчвам DS3L-а, а ако не им вярваш на Gigabyte, взимай MSI-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разгледах по-обстойно ценовата леста на jar. И се питам дали това дъно http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529373 ще има възможност за клок?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление, не е от най-добрите за оувърклок (иначе основните настройки си ги има)... Но не това е и целта на евтините дъна с нисък клас чипсети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От къде мота да си купя Pentium D нов на ниска цена???

Не си заслужава.Грее повече,по-стара технология,повече ток искат и т.н.Отново глас за ГБ П31-ДС3Л

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор Дънна платка Охлаждане Едва ли, ще намериш по-добро от тези неща за толкова пари..

Дънна платка AsRock Не ти препоръчвам да взимаш, не държат на клок и често правят проблеми. MSI също, до колкото знам ниският клас дънни платки на MSI не ги бива.

Редактирано от RedL!Ne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Процесор Дънна платка Охлаждане Едва ли, ще намериш по-добро от тези неща за толкова пари..

Дънна платка AsRock Не ти препоръчвам да взимаш, не държат на клок и често правят проблеми. MSI също, до колкото знам ниският клас дънни платки на MSI не ги бива.

Бива ги MSI,но на процесор AМD.Мислил ли си за конфигурация на база AMD?Не че са по добри от интел,но са доста по-евтини.Съдейки по написаното,трябва да смениш само дъното и процесора.Дъното така и така ще го сменяш.Охлаждането има аналогично за AMD,само дето е по-евтино.screenshot38ti5.jpg Редактирано от мики маус (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здрасти всички ;) ! Много готин форум.

Много харесвам компютрите и сега ми трябва малко помощ от вас.

Търся си ATX дъно с DDR2 със сокет LGA775. Навярно няма да се клоква. Разполагам със около 100 лева. Ако може да е от JAR. cool.gif

спрял съм се на тези:

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528633

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529373

Благодаря! ;)

Здравей. Първо казваш че може и да не се клоква а после гледаш да се клоква . Можеше направо да си кажеш че търсиш най-доброто за еди колко си пари и хората ще ти кажат какво да си вземеш. Аз лично съм сменил вече две дъна на Асрок. Това е марка която предлага стабилни дъна без много екстри и дори и най-скъпите им модели не са клокърски ориентирани, а и не може да е друго за тия пари. Имам приятел който също като теб не долюбва Гигабайта като марка тъй като някога едно дъно се е скапало и т.н. Слушай какво ти казват хората, Гигабайт извървя много дълъг път и в момента е една от най-продаваните марки дънни платки, използват нова технология за производство на кондезатори, заслужено извоюваха стабилни позиции във всички ценови диапазони. Имай впредвид че за един и същ чипсет ,дъно на Асрок може да се окаже с 10-15 долара по-евтино а то ще е гръбнака на целия хардуер който ще сложиш в машината си. Решението си е твое успех. biggrin.gif:P:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей. Първо казваш че може и да не се клоква а после гледаш да се клоква . Можеше направо да си кажеш че търсиш най-доброто за еди колко си пари и хората ще ти кажат какво да си вземеш. Аз лично съм сменил вече две дъна на Асрок. Това е марка която предлага стабилни дъна без много екстри и дори и най-скъпите им модели не са клокърски ориентирани, а и не може да е друго за тия пари. Имам приятел който също като теб не долюбва Гигабайта като марка тъй като някога едно дъно се е скапало и т.н. Слушай какво ти казват хората, Гигабайт извървя много дълъг път и в момента е една от най-продаваните марки дънни платки, използват нова технология за производство на кондезатори, заслужено извоюваха стабилни позиции във всички ценови диапазони. Имай впредвид че за един и същ чипсет ,дъно на Асрок може да се окаже с 10-15 долара по-евтино а то ще е гръбнака на целия хардуер който ще сложиш в машината си. Решението си е твое успех. biggrin.gif:) :)
Абсолютно вярно!Затова предложих AMD.Та ако се икономисва,да не е от нещо важно за сигурността на систематаМоже и да бъркам,но за мен дъното и захранването са основата на една конфигурация,компромиса с тях може да изяде всичкия труд и нерви,вложени за създаването и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

JETWAY I35P-SG (135Лв идеално дъно за клок за цената си)+ e2180 = клок до колкото може проца 3.2-3.3гиги , но не с бокса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
JETWAY I35P-SG (135Лв идеално дъно за клок за цената си)+ e2180 = клок до колкото може проца 3.2-3.3гиги , но не с бокса :)
MBMSIK9A2CFF_250x250.jpgПоследния чипсет(почти най добрия му вариант)-смятайте FSB 300 ако е атлон 64Х2,предпочитам пръв на село,отколкото втори в Рим.И много зависи колко пари имам(или искам да похарча),защото съм фен на Интел.Прегледайте отзивите за отрочето на джетуей,и решете сами Редактирано от мики маус (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...