Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е най-интересната игра според вас?

Коя е най-интересната според вас игра...  

522 гласували потребители

1. 1. Коя е най-интересната според вас игра...

• NFS Underground
      89
    • Unreal Tournament 2004
      17
    • GTA VC
      53
    • Diablo II : LOD
      71
    • FIFA 2004
      15
    • Far Cry
      20
    • Call Of Duty
      66
    • DooM 3
      20
    • Half-Life 2
      63
    • Counter-Strike Condition Zero
      26

Препоръчан отговор

Far Cry разбира се!! Това е играта с наи-яката графика, която ме принуди да си купя нова видеокарта. Все пак трябва да има и наслада за очите , нали? Иначе що не си играем тетрис! А и противниците са наи-умни от всички игри които сам играл. Не като DOOM 3 , където всеки си стои на мястото и можеш да играеш със затворени очи. Чакам Far Cry 2!!!

Иначе NFSU2 сам я превъртал 6 пъти, а сега седмия е наред :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 172
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

За мен най-добрата игра си остава Deus Ex Просто това е Играта :clap Иначе гласувах за D2: LOD Проблема на новите игри е, че не могат да стъпят на малкия пръст на старите :nono Просто старит

Публикувани изображения

на мен най ми харесват NFS U2 и Call of Duty.жалко,че я нямаше Flatout в анкетата,иначе щях да гласувам за нея с четири ръце :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз какво да кажа на мен нито 1 не ми харесва sad.gif:clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Темата е безсмислена, защото според мен трябва да се направи по една анкета за всеки един жанр, защото много от геймърите имат по една ужасно любима игра във всеки жанр!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на Battlefield 1942 и Battlefield Road to Rome a Call of Duty не им отстъпва с нищо

Редактирано от doggy_dogg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Peter Jackson's King Kong също доста ми хареса! Доста иноваторска игра-палежи, хвърляне на кости/копия, както и играта с "маймунката"-King Kong.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо няма LineAge II в списъка с игрите.

flam3r е много прав с това изказване,че всеки истински gamer си има любима игра във всеки жанр.

Весело посрещтане на новата година на всички фенове на kaldata :snowballfight:

А за през новата година ви желая много здраве с по-малко "наздраве"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От посочените в темата игри най-много ми харесва Far Cry,заради мястото,където се развива действието - красив остров,а и графиката е хубава.А иначе всички части на Tomb Raider са ми любими,както и Need For Speed Hot Pursuit 2 и Need For Speed Most Wanted

Редактирано от XrS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце съм за Call Of Duty! Невероятна игра от първо лице, изпипана както от жанрова, така и от историческа, графична и звукова страна.Страхотни ефекти за страхотна игра :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Спаред мен electric е прав . Представям си ако се сложи в анкетата World Of Warcraft маняците ще се побъркат да гласуват за нея :) !

А аз винаги съм бил за Diablo І или ІІ без значение !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване