Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем при преинсталация на windows

Препоръчан отговор

след като копира инсталационните фаилове компа рестартира за да по4не инсталацията.След като му задам какжо да инсталира преди да стигне до форматирането на С: излиза син екран и пише ето тази грешка..........Bad_Pool_Header 0x00000019...........ако някой може да ми каже какво трябва да значи това..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва ли първо да си копира нужните файлове, да ти излезе менюто за форматиране на С:/ и чак тогава да се рестартира ohmy.gif

@ За грешката - ТОВА може да ти помогне

И аз преди исталирвах един Уиндоус на чисто нов лаптоп, копираше се необходимите файлове, реставаше да и ми даваше Error disc. Не зм на какво се дължи. Някой да има идеи.

Да отбележа, че имаше инсталиран Линукс. Да не би да е от разшеренията (.ext2/.ext3) sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми то си ги копира и след това се рестартира ,като единсвения избор е :чрез Enter да го рестартираш manualy...и след рестарта излиза уиндоус сетъп на фона на син екран и так на нататък и така нататък докатов един момент се появява синият екран с грешката Bad_Pool_Header и единставено само чрез ръчно рестартиране ..или така нареченото да натиснеш рестарт копчето на кутията можеш да го разкараш..и реално сега си имам стария бозав уин и инсталационните файлове за новия уин(а м/у другото ако някой може да каже как да ги махна..по точно каде се намират за да ги махна..)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако диска с Windows- а е тестван и си сигурен че е читав провери си РАМ плочките изкарай ги почисти ги т.н

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не трябва ли първо да си копира нужните файлове, да ти излезе менюто за форматиране на С:/ и чак тогава да се рестартира ohmy.gif

@ За грешката - ТОВА може да ти помогне

И аз преди исталирвах един Уиндоус на чисто нов лаптоп, копираше се необходимите файлове, реставаше да и ми даваше Error disc. Не зм на какво се дължи. Някой да има идеи.

Да отбележа, че имаше инсталиран Линукс. Да не би да е от разшеренията (.ext2/.ext3) sad.gif

Значи за windows съм сигурен че се ебава при инстал, когато има хардуер който не харесва. Демек, когато си инсталвам виста ултимат трябва да си забраня вградената лан карта, защото блокира в края на инстала. Лан-а е марвел юкон на дъно Gigabyte GA-965P-S3. A относно проблема след линукс! Линукса си прави невидим за windows BOOT record и след напълна инсталация win-a не тръгва. Решението е формат на MBR( Мейн боот рекорд) Ако не съм прав успех, ако съм пак успех. Лек ден от мен.

Редактирано от mancuzo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми ще пробвам ..дано стане..а win-a е тестван на няколко пц-та и си работи нормално...вчера направих леко почистване на кутията..по сериозно 6те буде сигурно утре .след като си взема флакон с въздух..някакви идеи на кое да обърна по особено внимание...освех на вентилатори и тем подобни очевадни замърсени повърхности

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а лучайно някой да знае каде уиндоуса копира нужните му за инсталацията файлове...идеята ми е да ги махна ,защото май ве4е не ми е нужна преинсталация а те си стоят някаде там..и всеки път като си пускам компа или рестартирам ми излиза екран да избера дали да вляза в уиндоуса или в setup-a на ОС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване