Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Иван от "Сблъсък" катастрофира пиян

Препоръчан отговор

Според сайта Afera.bg,Иван е катастрофирал в Стара Загора с 2.25 промила алкохол .Книжката му е била отнета.Ето вижте тук:http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2184&Itemid=2

Никой друг сайт не обелва и дума по този въпрос.Ами ако беше убил някой,като Ставийски?Пак ли ще мълчим,защото е публична личност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никой друг сайт не обелва и дума по този въпрос.

Като гледам другите новини по сайта е много вероятно някой от "драскачите" в сайта да е решил да си спретне новина :P

Не че Ванката не кърка ама докато не го видя написано някъде другаде не мисля да вярвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като гледам другите новини по сайта е много вероятно някой от "драскачите" в сайта да е решил да си спретне новина :)

Не че Ванката не кърка ама докато не го видя написано някъде другаде не мисля да вярвам.

BTV снощи го потвърдиха.Иван се извинявал и бил готов да си понесе наказанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за колко време му е отнета книжката?

Не че не може да си кара и без нея де

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тъй се прави..пиеш пет ракий и показваш колко добър шофер си..убиваш двама-трима,блъскаш някой друг камион,нанасяш материални щети и псоле се извиняваш и всичко е ОК...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички са лицемери. Показват се по медиите колко са съвестни и отговорни,а после сядат пияни зад волана...Сигурен съм,че ако Иван беше убил някого,и на него щеше да му се размине с глоба и условна присъда...България...Какво да се прави...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всички са лицемери. Показват се по медиите колко са съвестни и отговорни,а после сядат пияни зад волана...Сигурен съм,че ако Иван беше убил някого,и на него щеше да му се размине с глоба и условна присъда...България...Какво да се прави...
И естествено /не ставай смешен/ дрегерчето щеше да отчете друго, защото "Ще се шофира почти безнаказано с до 1.2 промила алкохол"
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И естествено /не ставай смешен/ дрегерчето щеше да отчете друго, защото "Ще се шофира почти безнаказано с до 1.2 промила алкохол"

Мдааа...Много ненадеждни са тия дрегери... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иван ми е набор. Няколко пъти го засичах тази година из Лозенец (до Китен, на морето дето е).

Не съм го виждал да кара пиян, но съм го виждал да пие по принцип.

Не мисля, че е толкова тъп сега, както има жена и дъщеря, да се качи пиян на волана.

Ако ли пък го е направил, значи има някакви проблеми и е добре да му се помогне на човека.

Автомобилът е машина, която превозва хора и товари.

Представете си каво ше стане ако пиян кранист (кранът е машина която премества товари и хора) удари

стрелата на крана. Най-малкото шефът му веднага ще го глоби, ще работи докато си изплати щетите (малки или големи).

Дори може би ще бъде уволнен административно от шефа си поради пиянство по време на изпълнение на трудовите си

задължения, а най-лошото е, че ще му бъде и отнет лиценза за кранист за срок от време или завинаги.

Е, питам аз. Защо автомобилът не се третира по-същия начин и всеки автомобилен водач да се третира, като човек

работещ на тази машина и имащ книжка (лиценз) за това.

Контролни точки - хубаво.

Но ако си пиян ти вече не си нормален водач, а водач под въздействие на опиати. Контролните точки тук не могат да важат.

Направо се взема книжката и кандидатстваш наново. След като си преминал курс за самодисциплина при желанието да

шофираш под въздействие на опиати, които ще напомнят силно на експеримента "Куче на Павлов".

И така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре го предлагаш,но все пак живеем в страна,в която законите са само за украшение...И важат за хора като теб и мен. Не и за другите. Ония - важните... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Какво да кажа ... по темата с Максим Стависки писахме достатъчно. Между другото този мръсник Иван по време на аферата с Максим се изцепи по телевизията, че не бивало да съдим Максим, защото това можело да се случи на всеки и ето че му се случи и на него. Странно защо на мен не може да ми се случи да пия 3 ракии и да се кача да карам, но явно аз не влизам в понятието всеки. Сигурно обществото на Максим Стависки и Иван е важното и представително общество за България. Явно тези подлеци са ценните българи. Така че споко, пийте си, карайте си, трепете наред тъпите българи, те ви обичат и се кефят, когато ги блъскате по пътищата, газите и трепете. Май Славейков беше казал, че не сме народ а мърша, а мършата иска трепане, нали Иване. Молодец! :wors:

Няма да забравя и оня другия фалшив идол Дими дето се утрепа с мАторя си, после го оплакваха и скърбяха по него, сякаш е национален герой, изредиха се купища глупаци-медийни величия да го хвалят, колко чист и велик бил и малко такива българи имало. Ами какво му е чистото и великото, когато не спазва и погазва и той като много български селебритис законите на страната?! Ако някой не признава за закой правилника за движение по пътищата, това си е негов проблем, но според този за изненада закон дори на магистрала с мАторЬ е забранено да караш с повече от 100км/ч. Оня хубусник се е натресъл казват с поне 150-170км/ч, да не говорим, че дори жена му призна, че е карал като бесен и тя не одобрявала поведението му, но какво от това.

Фалшиви идоли имаме, фалшиви са и критериите ни за човечност. Пак че е бил прав дядо Славейков и е добре да се огледаме сами в огледалата си, па белким открием де се е спотаила мършата в душите ни. sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха-ха тоя е катострофирал в моя град ,а научавам от тук...както и да е

те преди времего бях поканили да тества дачия логан в едно предаване по БТВ май шоу рум и той май я беше обърнал..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif От двамата водящи на "Сблъсък" Иван винаги ми е бил по-симпатичният, винаги съм го харесвала, ама ето, че дойде моментът, в който и той ме разочарова...Лошото е, че говорим за тези събития, когато го направи някой по-популярен, а това си е ежедневие...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И за колко време му е отнета книжката?

Не че не може да си кара и без нея де

За такав резултат не по малко от 6 месеца (половин година).Но както се знае ще му я дадът по-рано защото е публична личност... грешка правят защото следващия път ще е фатално.

Редактирано от nirvana_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За такав резултат по малко от 6 месеца (половин година).Но както се знае ще му я дадът по-рано защото е публична личност... грешка правят защото следващия път ще е фатално.

Те от затвора пускат убийците-та тия бъдещите ли няма да пуснат

sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Иван в "Сблъсък" със съда

0000057555-article.jpg

Районната прокуратура в Стара Загора е внесла в съда обвинителния акт срещу водещия на "Сблъсък" Иван Христов.

Така месец и половина след като се блъсна в боклукчийски камион, той ще отговаря пред съда за шофиране в нетрезво състояние - 1,2 промила.

Според кръвната експертиза по делото Иван е седнал зад волана с 2,35 промила.

Ако признае вината си, поиска съкратен процес и получи осъдителна присъда, наказанието ще е под законовия минимум.

В неговия случай това означава пробация.

До приключване на съдебното следствие пред първата инстанция Христов може да поиска и споразумение с прокуратурата.

При тази процедура наказанието му може да е под минимума.

За да има сделка обаче, Христов трябва да възстанови всички щети от катастрофата.

Каквато и процедура да избере Иван обаче, ако бъде признат за виновен, той ще остане без шофьорска книжка за определен период.

Ако инцидентът с водещия на "Сблъсък" бе станал преди година, той най-вероятно щеше да бъде освободен от наказателна отговорност и да се размине само с глоба от 500 до 5000 лв., но съдът отмени тази практика.

Иван от "Сблъсък" и фигуристът Максим Стависки бяха лица на кампанията “Не карай пил, искам да стигна жив!”.

Източник:dnes.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И той няма да влезе зад решетките,сигурна съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За такав резултат не по малко от 6 месеца (половин година).Но както се знае ще му я дадът по-рано защото е публична личност... грешка правят защото следващия път ще е фатално.
комшията за това има няколко вносни книшки,от 5 години прави опити да се абонира за енергото в някои бетонен стълб. cool.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване