Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

ето нещо и от от мен:

Регистрация на dot com за 1$ (www.netfirms.com) поддържат Paypal използвате код : dollardomain

Регистрация на хостинг за 0.1$ от hostgator.com поддържат също paypal, избирате baby plan 1 month използвате кода: wordpress

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи търся хост с поне 150 mb за качване.Ще ми предложите ли такъв.Аз ползвах hit.bg но ми предлага само 10 mb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Значи търся хост с поне 150 mb за качване.Ще ми предложите ли такъв.Аз ползвах hit.bg но ми предлага само 10 mb

Ми ползвай хостинг от www.hst5.com (всички параметри там са ти кратни на 5). Безплатен е, не е бавен и дават:

250 MB пространство

5 GB месечен трафик

5 MySQL бази данни с до 50 Мб данни

5 Допълнителни домейна

5 Поддомейна

Други характеристики: Vista Panel, Web mail, PHP Flags manager, POP email accounts, Automatic installer (29 scripts), Password protected folders, FTP account, Php MyAdmin, File manager (browser upload)

Повече от доволно, нали!

ето нещо и от от мен:

Регистрация на dot com за 1$ (www.netfirms.com) поддържат Paypal използвате код : dollardomain

Регистрация на хостинг за 0.1$ от hostgator.com поддържат също paypal, избирате baby plan 1 month използвате кода: wordpress

Кодът за Нетфирмс не бачка нещо както трябва - сваля цената с 4 долара и от 7,99 цената става 3,99. Все е файда де! И още нещо, действа еднократно, т.е. ако купуваш няколко домейна накуп, ти сваля тия 4 долара от общата цена на поръчката и де факто си на далавера само за първия домейн.

Редактирано от kyko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За безплатен и неограничен хост с богат избор на темплейти виж тук или тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези, които нямат проблем с немския език, мога да препоръчам следната безплатна хостинг услуга: Funpic.de.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли да имате сайт, който за който да НЕ платите дори и 1 стотинка за домейн и хостинг? Публикувано изображение Ми ето един начин Публикувано изображение :

Регистрирате си домейн, да речем в free.bg... Въвеждате грешен адрес, например несъществуващ поддомейн.free.bg и ще ви излезе страница за регистриране на домейн, примерно: site.bg, регистрирате го и го давате на хостинг, да речем в freehostia.com... и готово... Публикувано изображение

Freehostia.com поддържат PHP, MySQL и т.н Публикувано изображение

Ми ползвай хостинг от www.hst5.com (всички параметри там са ти кратни на 5). Безплатен е, не е бавен и дават:

250 MB пространство

5 GB месечен трафик

5 MySQL бази данни с до 50 Мб данни

5 Допълнителни домейна

5 Поддомейна

Други характеристики: Vista Panel, Web mail, PHP Flags manager, POP email accounts, Automatic installer (29 scripts), Password protected folders, FTP account, Php MyAdmin, File manager (browser upload)

Повече от доволно, нали!

Кодът за Нетфирмс не бачка нещо както трябва - сваля цената с 4 долара и от 7,99 цената става 3,99. Все е файда де! И още нещо, действа еднократно, т.е. ако купуваш няколко домейна накуп, ти сваля тия 4 долара от общата цена на поръчката и де факто си на далавера само за първия домейн.

Не е зле и freehostia.com Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте знам че тук не е правилното място на темата но не намерих къде и затова го сложих тук.Та искам да ми помогнете да намеря безплатен домейн .com, .info .net .Ще ми помогнете ли да намеря такъв но не искам да е dot.tk защото нямам достъп до сървъра.Ако ми помогнете ще съм ви благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава тема вече! Но ето ти добър хост и домейн net78.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми точно тези не да безплатни... Евентуално някъде може и да се намерят на промоция или чрез някоя игра и да се спечелят като награда... Защо не си закупите? .цом e 18 лв в ICN (само там проверих) за година. Това е по 1,5 лв на месец или по 0,05 ст. на ден (средно). Сигурен съм, че го има и по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте знам че тук не е правилното място на темата но не намерих къде и затова го сложих тук.Та искам да ми помогнете да намеря безплатен домейн .com, .info .net .Ще ми помогнете ли да намеря такъв но не искам да е dot.tk защото нямам достъп до сървъра.Ако ми помогнете ще съм ви благодарен. :)

как пък не намерихте подходящия раздел и внего втората важна тема е именно за безплатни домейни. Където и тоива вашата тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

uCoz.com е добър безплатен хостинг и става за начинаещи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

horizon-host.com - 10 ГБ място, 100 ГБ bandwitch на месец, !!!БЕЗ РЕКЛАМИ!!!, поддържа PHP, MySQL и тем подобни...

вашиятсайт.horizon-host.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатния домейн не е добро решение и винаги е обвързан с допълнителни уловки!

Редактирано от ndshgyta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

horizon-host.com - 10 ГБ място, 100 ГБ bandwitch на месец, !!!БЕЗ РЕКЛАМИ!!!, поддържа PHP, MySQL и тем подобни...

Чета им условията, попълвам формата, натискам SAVE , но нищо не се получава.

Моля някой да ми обясни начина на регистрация.

Редактирано от 2249 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полезна тема,но съм малко против безплатните домейни ,поради ред причини :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.1gb.bg

Тези двете може и да не ги посещавате. Услугата е спряна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези двете може и да не ги посещавате. Услугата е спряна.

Що речи? Публикувано изображение Даже ще разцелувам човека който го даде horizon-host.com! таман се чудех дали ще изкарам и половин година при 000webhost с техния 1.5гб ... :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полезна тема,но съм малко против безплатните домейни ,поради ред причини :)

Тъкмо и аз това щах да пиша :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от изброените по-горе само вашиятсайт.tk е домейн. Всичко останало са субдомейни. Ако на някой му трябва домейн (а не субдомейн) може:

а) да си плати и да получи домейн, както и правата врху него

б) да не си плати, да посети http://www.dot.tk , и от там да получи домейн вурху, който няма права

в) да не си плати и да се примири, че трябва да си плати :(

Иначе ето още една хубава БЪЛГАРСКА страничка, която я позабравихме напоследък: http://www.hit.bg

Поддържа: вашиятсайт.hit.bg

Ще ти кажа нещо. ако си направиш регистрация във дот.тк имаш права над адресът си, можеш да си променяш ДНС зоните, да с иправиш още адреси, да изтриваш и подновяваш безплатно стари такива. Ако направиш регистрация на домейн редирект от сайта без да правиш профил тогава си прецакан нито може да се маха нито абсолютно нищо :). За хостинга Предлагам безплатен хостинг: 10 ГБ пространство и 100 ГБ трансфер на данни. Платен за 1 лев на месец и всичко ти е неограничено :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах в един от коментарите си .tk си имат най-добрият домейн и домейн редирект и то абсолютно безплатно. Аз предлагам също домейн но е дълъг... http://именасайта.bgfreee.tk ....Предлагам и хостинг безплатен със 10 Гб място и 100 Гб трансвер на данни., Платения ми е за 1 лев всичко неограничено плюс екстри като днс зон едитор. Така ще можете да позлвате домейн от dot.tk и да си настроите нейм сървърите за да не редиректвате, понеже е забранен редирект от dot.tk към dot.tk . Аз ползвам тяхният dot.tk понеже е безплатен и кратък :) За това и не може да се ползва редирект ако ползвате безплатния ми хсотинг :) Каото и да е ако искате безплатен това е от мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително но си направих няколко регистрации и нищо. Пове4ето от изброените тук не действат,молбата ми е за някои наистина действащи хостинги със домейни.необходими са ми поне 300мб уеб пространство и неограни4ен трафик.Моля за помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително но си направих няколко регистрации и нищо. Пове4ето от изброените тук не действат,молбата ми е за някои наистина действащи хостинги със домейни.необходими са ми поне 300мб уеб пространство и неограни4ен трафик.Моля за помощ

Пробвай тоя от пост 89 Аз си регистрирах там домейн. Отначало имаше проблеми, не им разбирам нещата, но си правят техните работи докато заработи ftp достъпа. 100 GB трафик и 10 GB пространство. Ако има някъде безплатно повече, свиркай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...