Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За свободата на словото 3

Препоръчан отговор

Абсолютно ненужен пост.

Но така или иначе го има вече, ще ти кажа под секрет, че никой никого не мрази. Не виждам къде съзираш омраза.

И не съди за културата и интелигентността на някой по трите му поста във форума.

Лека вечер и на теб, а страстите тепърва ще се разпалват.

в семейното ложе де, не във форума

пп. Ей хора, ако наистина нямате какво градивно да кажете по темата моля ви не плискайте излишен мозък.

Дано прочетете за какво ви молим през ред.

Аз през живота си толкова в църква не съм се молил, колкото във форума на вас.

Опитах се да ви покажа колко безсмислено изглежда това в очите на наблюдателите,ама нейсе,човек когато си навърти нещо на пръста ......Даже по едно време мислех да пусна теми "Свободата на словото 4,5 и т.н."

Ще ти кажа под секрет че на мен и на голяма част от потребителите ни боли *** за вашата "война"!

Дано осмислите за какво са off topic-ите,моите и другите.

Успех,щом смятате че си заслужава!Но не ни затормозявайте излишно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 104
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В типично свой стил Бацолинчо затри вчера поста ми, с който казах "Чао" на всички ви - демек да излезне така, че съм принудително отстранен с метода му на грубата сила /банан/, вместо да съм напуснал

Значи човека, който казва какво мисли посредством некролог заслужава бан, а човека, който казва какво мисли посредством псувни не... е те тва е криворазбраната цили-вили-зация

Каквото е имало да се казва е казвано, и то много пъти. Като няма кой да чуе (или не му се иска да чуе) си е негов проблем.

Опитах се да ви покажа колко безсмислено изглежда това в очите на наблюдателите,ама нейсе,човек когато си навърти нещо на пръста ......Даже по едно време мислех да пусна теми "Свободата на словото 4,5 и т.н."

Ще ти кажа под секрет че на мен и на голяма част от потребителите ни боли *** за вашата "война"!

Никой не те затормозява пич. Като не те боли, недей да я отваряш темата. Но аз те разбирам, гризе те любопитството...

Това не е война, ако не си разбрал. Това е свободна дискусия на здравомислещи и интелигентни хора, които не се притесняват да изразят своята позиция по точно определени неща. Ако това те затормозява и не означава нищо за теб, значи мястото ти не е тук.

Успех и на теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата по-горе се е изразил максимално ясно - който се "затормозява",да не влиза в тази тема. Не мога да разбера позицията тип "Моля ви,не ни занимавайте с такива неща"

Щом не ви интересува,и сте отвратени от подобни "войни",не влизайте и не се изказвайте тук. Няма смисъл да правите вятър... Тук говорим за съвсем конкретни неща,имаме дадена позиция и я изказваме.Не виждам нищо лошо в това. Напротив - подобни теми могат само да допринесат за развитието на даден форум - стига да има конструктивен диалог,без провокативни подмятания,на каквито се нагледахме...Не мога да се съглася със становището,че подобни теми са "помия" и какво ли още не...Никой от нас не пише тук,воден от желанието да направи мръсно на някого,да обиди някого или да се изпокара с някого. Пишем тук,защото ни пука за този форум. Простичко е...Ако не ни пукаше,нямаше да си хабим нервите и да се разправяме...

И още нещо - не мисля,че е правилно теми като тази да се възприемат като "потребители срещу модератори" , войни и прочее. Никой не воюва срещу никого. Никой не иска модераторски звания и почести. Единствената цел е този форум да се превърне в едно още по-добро и цивилизовано място,където да можем да общуваме свободно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали разбираш, че докато човек не се прочисти от горчилката, няма как да се включи конструктивно... поне с мен е така. Както споменах, много се радвам за насоката на диалога. Макар част от действащите лица само да се ослушват, поне не се пречи и темата за моя изненада е все още отворена. Та по същество. Анализа който е дръпнал ДонБаро е добър, както и решението предложено от Момчил, аз обаче имам други наблюдения.

Не са виновни разделите както е според теорията на ДонБаро. Да предположим, че имаме глобален модератор. Той/тя се счита за компетентен в раздели А, B и C, но в D и E е неадекватен. Понеже не е свикнал/а да дава обяснения за действията си на плебеи, то поребителите от първите три раздела в които се намесва са гневни, а останалите - не. Да предположим, че гл.мод. има пристрастия. Да предположим, че раздел A се модерира от негов "приятел", а B от негов "враг" или пък счита раздел A за необходим, а B за ненужен. Тогава мръсни номера се погаждат и на колегата от втория раздел и хаоса е пълен, а в първия раздел след кратки уточнения на ЛС, скайп или айсикю - всичко е уточнено и потушено в зародиш. Натъртвам, това са само хипотези.

Структурата както е сега не е никак лоша, но би било от полза гл.мод. да се намесва само и единствено като висша инстанция т.е. след подадено оплакване от модератор за системен нарушител или като арбитър м/у потребител и модератор. Все пак нужен е някой който да контролира и да наказва. А затварянето на теми, триенето на постове и другата черноработническа дейност да се извършва от модераторите. По този начин няма да има извинение, че виждате ли много му/и се насъбрало и нема нерви да се занимава и врели-некипели. Тук вече поддържам Момчил, да се увеличат модераторите в разделите с можещи, желаещи, възпитани, търпеливи хора с достатъчно свободно време, които знаят що е то ЕКИП.

Проблемите възникват в раздели в които има диалог. Естествено, че в софтуер, хардуер, музика, кино и т.н. те ще са значетелно по-малко от политика, религия, веселба и т.н. От къде примерно би възникнал спор в тема подобна на "RQ: Търся цветна, трипластова, ароматизирана тоалетна хартия." Артикула може да се замени с драйвер /с подробно описани характеристики/. ;) "Дай ми - на ти", всички са доволни и щастливи. Не знам дали се сеща, но преди около година Фифа отнесе критика от мен /на ЛС/ за това, че в "празни приказки" нямаше назначен модератор. Чест му прави, че я прие без да ми дава банан. За всички конфронтационни раздели са необходими поне трима чевръсти модератора. Може активните потребители да не са много /скрити зад проксита или не/, но един от тях да е гневен и нахъсан - "елате да ме спрете".

В общи линии приключих. laugh.gif

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нали разбираш, че докато човек не се прочисти от горчилката, няма как да се включи конструктивно... поне с мен е така. Както споменах, много се радвам за насоката на диалога. Макар част от действащите лица само да се ослушват, поне не се пречи и темата за моя изненада е все още отворена. Та по същество. Анализа който е дръпнал ДонБаро е добър, както и решението предложено от Момчил, аз обаче имам други наблюдения.

Не са виновни разделите както е според теорията на ДонБаро.

Понеже се споменава името ми, смятам да отговоря.

НЕ си разбрала какво имам в предвид. Опитвам се да докажа, че не разделите са виновни, а че в някои раздели правилата вършат идеална работа, а в други - нищо...От което следва , че не правилата и разделите куцат, а някои от модериращите с различния си аршин за различни потребители.

С другото съм съгласен. Даже открай време си мисля, че специално за разделите с обща насока, където всяка тема е дискусия и няма еднозначен отговор, трябва да се доизпипат правилата и да се добавят нови такива за тези раздели. Правилата там да са малко по-строги, за да не се стига до разводняване на темите с изказвания от типа: Маркиран цитат на преден потребител и текст "Подкрепям те, съгласен съм". Даже тази тема е за пример как не трябва да бъде, от 5 страници една става за четене и размисли, другите 4 са личностни нападки и сръдни. 5 души предлагат, 150 подкрепят. За подкрепа МОЛЯ използвайте гласуването със звездички за важността на темата!

Редактирано от don_baro™ (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Angelsing, ти си невинно детенце. Още не те е загрозил живота. Искам да те питам как изглежда следното през твоя невинен поглед. Виж сега...

Потребителят Volvo_S40 съм аз. Kръстил съм се така за да си продам количката. Както и да е. Следи ми мисълта моля те.

Това са неща, които се учат в курса по право с ЦЕЛ когато човек стане съдия и има право да НАКАЗВА, той да бъде поне малко подготвен за тази ОТГОВОРНОСТ. Представи си, че си в училище и решаваш задачка. Условията, надявам се ще се съгласиш са следните:

1. Акаунтът Volvo_S40 в момента е със забрана за писане във форума.

2. Забраната за писане е ВИД наказание.

3. Наказанието ВИНАГИ следва да се наложи по повод конкретно нарушение.

4. За целта е нужно наказаният да знае КЪДЕ ТОЧНО е сгрешил.

5. Ако не знае и не му се обясни КЪДЕ точно е сгрешил, поправителният ефект на санкцията /наказанието/ е под съмнение. Нито той ще знае какво да не прави, нито другите ще кажат "Ей, този направи еди какво си и го наказаха, ние няма да правим така.

6. Т.е. накратко: ако не му се каже ЗАЩО е наказан, е много вероятно да се наложи той ОТНОВО да бъде наказван. Което е излишно и не е в интерес световния мир и изобщо не е в интерес на никого.

7. ТОВА СА МНЕНИЯТА на Volvo_S40.

8. За Volvo_S40 в момента не е съвсем ясно ЗАЩО е бил наказан.

9. НАКАЗВАЩИЯТ, с налагане на наказанието каза следното "ЦЕЛУВАЧА отново отнесе банана".

10. Представи си съдия, който в съда казва "...и присъдата е... тъпия мангал да гние в затвора".

11. ...вместо "Съдът наказва еди-кой си, с ЕГН еди-кво си за престъплението ЕДИ-КОЕ СИ, за срок от ЕДИ-КОЛКО СИ. Присъдата ще бъде изпълнена еди-къде си и влиза в сила еди-кога си. Настоящото решение може да се обжалва пред еди-кой си в еди- какъв си срок.

Така: В "Целувача отново отнесе банана" къде е СРОКА на наказанието, къде е причината НА НАКАЗАНИЕТО и къде са възпитанието и авторитета на наказващия? СРОКЪТ и ПРИЧИНАТА изобщо имат ли някакво значение или целта е била само на еди- кой си да му е гадно. И кажи честно: ОТГОВОРНОСТ ли е властта да можеш да наказваш или е ПРИВИЛЕГИЯ? И ако е отговорност, тя трябва ли да бъде в ръцете на безотговорни хора, които не я възприемат като отговорност?

До колкото разбра, детенцето Ангелсинг- "повод конкретно нарушение.

4. За целта е нужно наказаният да знае КЪДЕ ТОЧНО е сгрешил.

5. Ако не знае и не му се обясни КЪДЕ точно е сгрешил, поправителният ефект на санкцията /наказанието/ е под съмнение. Нито той ще знае какво да не прави, нито другите ще кажат "Ей, този направи еди какво си и го наказаха, ние няма да правим така.

6. Т.е. накратко: ако не му се каже ЗАЩО е наказан, е много вероятно да се наложи той ОТНОВО да бъде наказван. Което е излишно и не е в интерес световния мир и изобщо не е в интерес на никого."

Баткото, Траппед иска да знае защо аджеба е бил наказан и какво е било нарушението му, за да не го повтаря повече?Даа, и за колко дни са отнети правата му -както и това, от кога влиза в сила наказанието и до кога важи!!! Да или Не е разбрало детенцето - Ангелсинг?

Между впрочем детенцето - не е точно детенце, но в известен смисъл приемам това като комплимент- та детенцето освен, че е детенце е и инженер! :-)

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще се опитам да бъда кратък, така или иначе Trapped и

МастерРалф, казаха голяма част от нещата които ме вълнуваха.

Така че ще се насоча в друга посока.

От потребител и аз станах наблюдател... за жалост.

Но когато се върви срещу креативността и творческото мислене и

се набляга на трупането на безполезна информация,

то тогава не виждам смисъл от моето участие тук.

Жал ми е, че от филм на тарантино се превърнахме във

високобюджетна холивудска продукция със захаросан сюжет

и куп банални сцени.

Знам ли, може би се търсят повече зрители, но е факт,

че от доста време насам почти няма интересна

тема в кино, музика и т.н., както и че голяма част от най-интересните (едно време)

потребители ги няма или поне няма активност от тяхна страна.

Това трябва да накара човек да се позамисли, че нещо не е наред.

Изобщо няма да говоря за триенето на теми, просташкото

отношение, липсата на елементарна езикова култура,

отказът/нежеланието или невъзможността да се мисли

творчески или поне рационално, типичното праволинейно

поведение (тип кон с капаци) и т.н.

"А всичко различно от неговото съзнание смята за погрешно" - ахам, Видял Вуце жираф в

зоологическата и казал: "такова животно не съществува".

Тва състояние даже си имаше име в психологията,

което сега не се сещам кво беше, но общо взето идеята е,

че това което не ни е познато не означава че не съществува.

trapped, много добре знаеш че не могат да се защитят.

Нито могат да се аргументират, нито могат да обяснят

действията си. Не виждат смисъл да го правят,

защото имат повече власт/права, с които всъщност злоупотребяват.

Това мислене обаче е неправилно

и точно затова се стигна дотук. Всеки човек е отговорен за

постъпките си и рано или късно носи отговорност за тях.

Ха, верно че нямам табела хаха, но не мисля че я искам,

просто имам по-различни възгледи за това,

какво трябва да прави един модератор.

И то не е само в триене, а в стимулиране,

провокиране и прочие.

Яд ме е, че преди тема с толкова съдържание се изписваше само за

един филм примерно, а сега ...

Лично за мен нито една война не е оправдана, но вината е колкото в тези които я водят, толкова и в тези, които са ги им позволили да го правят.

Един умен началник винаги си наема служители, които са по-способни от него.

Редактирано от lpa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам хората, които човъркат "проблема" и се опитват да стигнат до обяснението и истината.

Не искам да коментирам мнения по-горе, а само искам да кажа, че факта, че модератор, който системно нарушава общоприети норми на поведение, правила на форума (на които, често се уповава) е все още на служба на форума, е достатъчно показателен за администраторите, които го "държат" на работа и за мнението им за форума и за модератора. Ако някои от вас е работодател и вижда, че нает от него служител не си върши работата, така както се изисква от него и получи оплаквания (които са основателни) от клиентите, би ли го оставил на работа?

Всичко гореспоменато за мен ясно говори за това, което не може да се види с очи в модераторския екип и администрацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучетата си лаят, а кервана си пъпли.

Нещо такова се получи и тук. Води се някаква дискусия, но събеседника хем е тук, хем го няма. Явно така са решили - да оставят темата отворена и хората да пишат, да пишат и бавно и полека да замине назад в забвение.

Аз лично се радвам, че се изказаха стойностни хора, които дори да не им се чуе думата, то поне придават по-интелигентен вид на темата. Аз (простака) затова сега се обаждам, защото не може само интелигенция да пише тук. Малко паритет да вкарам.

Искам тези, които имат желание и възможност, да метнат едно око на тази тема. Тя е в един форум, където ни пращаше един тукашен модератор да си пишем и да си...хайде това няма да го напиша.

Та давам за пример тази тема не за друго, а за да се види каква е разликата между два форума, където в единия никой от ръководството никого не зачита за нищо, а в другия има дискусия, диалог и абсолютно толерантно отношение от ръководния екип към всички юзери, без значение ранг, пол, занятие и религия.

Всички дрязги и простотии тук започнаха от тази тема. Приликите и разликите сами ще откриете.

В последно време си мисля, че идеята на този форум тук е да има просто повече регнати юзери. И това трябва да се постига без значение на методите. Всъщност какво му трябва на човек - един раздел "Дъра-бъра", един раздел "Религия" и още един "Изповеди". А, да не забравя и няколкото раздела свързани с компютри, хардуер и софтуер. И разбира се няколко десетки хиляди регнати юзери. Но послушни юзери. Такива, които няма да си позволят да упрекнат който и да е мод, че методите му са праисторически или стила му на изразяване се доближава до хамалския на Сточна гара.

Е да, ето я свободата на словото - самия факт, че тази тема е още отворена, дава отговор на това дали тук има свобода на словото.

За други въпроси и дилеми, може би трябва да се пуснат други теми.

Знам ли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не искам да коментирам мнения по-горе, а само искам да кажа, че факта, че модератор, който системно нарушава общоприети норми на поведение, правила на форума (на които, често се уповава) е все още на служба на форума, е достатъчно показателен за администраторите, които го "държат" на работа и за мнението им за форума и за модератора. Ако някои от вас е работодател и вижда, че нает от него служител не си върши работата, така както се изисква от него и получи оплаквания (които са основателни) от клиентите, би ли го оставил на работа?

Всичко гореспоменато за мен ясно говори за това, което не може да се види с очи в модераторския екип и администрацията.

Глобален модератор пуска тема,която е против всякакви правила на форума

Това нормално ли е ?

;)

Думи нямам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"А всичко различно от неговото съзнание смята за погрешно" - ахам, Видял Вуце жираф в

зоологическата и казал: "такова животно не съществува".

Тва състояние даже си имаше име в психологията,

което сега не се сещам кво беше, но общо взето идеята е,

че това което не ни е познато не означава че не съществува.

Хах, направо ме разби, такова животно нема вика :wors:

Къде се губиш "бе" човек, аз от толкова време не съм влизал тук, че вече всеки познат ми докарва душевна ч@кия laugh.gif

Всички дрязги и простотии тук започнаха от тази тема. Приликите и разликите сами ще откриете.

Това е само началото а? Сигурно защото ти липсват 2-3 години тук, иначе нищо не започва от една тема, то * си ходи по хората!

* - поради наличието на прекалено много термини и цензурирани обяснения ще оставя на въображението ви да се развихри!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е само началото а? Сигурно защото ти липсват 2-3 години тук, иначе нищо не започва от една тема, то * си ходи по хората!

По-добре да ми липсват 2-3 години тук, отколкото първите 7 години.

Мислех да не ти отговарям на този пост, но хайде да спазя традицията.

Точно през тези две години чух различни легенди и различни тези, за това кой какъв е, с кой си ляга, къде става, кой с кого се обича, кой кого и по какъв начин е прекарал едикойси, за да му свалят модераторската табелка...и т.н.

Посочвам тази тема, не защото е първа и е революционна, а защото нещата, за които мога аз да говоря и от които аз лично съм потърпевш, започнаха от нея. Не мога и няма да говоря за неща, касаещи теб, инфинити, трапед, бацката и който и да е друг, по простата причина, че аз не съм бил свидетел и пряк участник във въпросните събития (ако мога така да се изразя). Не съм говорител и адвокат на никой, а и нямам и моралното право да говоря от нечие друго име.

Кой каквото има да каже - моля. Ето темата е отворена и свободата на словото е разкрачена, за да има всеки възможност да каже каквото иска.

Но с малко изключения - не повече от 3-4 души - не виждам да има желаещи да говорят конкретно. Така според мен е удобно хем да се каже нещо, хем да не остане нищо написано.

Не че и трябва да има конкретика, разбира се.

Всеки преценява за себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но с малко изключения - не повече от 3-4 души - не виждам да има желаещи да говорят конкретно. Така според мен е удобно хем да се каже нещо, хем да не остане нищо написано.

Не че и трябва да има конкретика, разбира се.

Всеки преценява за себе си.

Каквото е имало да се казва е казвано, и то много пъти.

Като няма кой да чуе (или не му се иска да чуе) си е негов проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каквото е имало да се казва е казвано, и то много пъти.

Като няма кой да чуе (или не му се иска да чуе) си е негов проблем.

Точно...

Отдавна стана ясно,че дискусия тук няма и не може да има. Затова не намирам вече за нужно да си хабя думите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некои се възприемат за богове и се самозабравиха полу4и се малък мини модел на бг държава ще си търсим друг форум нормален и по отворен за всякакви теми angry.gif # Самолетна катастрофа в Мадрид... къде е... поредната изтрита тема пфу някои нежелае да се информираме и коментираме за това което става около нас :)

Редактирано от kan4oto72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
некои се възприемат за богове и се самозабравиха полу4и се малък мини модел на бг държава ще си търсим друг форум нормален и по отворен за всякакви теми angry.gif # Самолетна катастрофа в Мадрид... къде е... поредната изтрита тема пфу някои нежелае да се информираме и коментираме за това което става около нас :rolleyes:

Ето я темата

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=92811

Ако и ти си пуснал след това същата такава,то тя ти е била изтрита

Защото се дублират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

току що се прибрах от морето, радвам се да видя, че темата не е затворена с някакъв "остроумен" коментар накрая. Така отчитам един вид успех. Не знам кой е решил така "да бъде" /повече от ясно е, че не е Чалгито Бацолини/, но го поздравявам за напредничавото мислене и далновидността му.

Както се вижда такива теми си отиват сами и биват забравяни. От момента, в който бъдат оставени да се развиват, те сами стават вече безпредметни. А по хамалския начин с катинара не става нищо. Защо не става нищо? Защото ако Пенчо иска да каже по Интернет на Генчо, че Генчо се е осрал, Генчо трябва да се примири с това и да проумее, че е безсилен. В такива случаи е най-добре Генчо да си седи мирно за да не разпръсква аканото настрани. После кучетата ще се налаят, а керванът през това време си върви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както се вижда такива теми си отиват сами и биват забравяни.

Те хората за Левски и Ботев се сещат по веднъж в годината за 3 минути, та кво остава за такива теми.

Радвам се, че считаш намирането на отворената тема за успех. Поне един човек да бъде (бях написал задоволен) удовлетворен.

Преди няколко дни в една спамерска тема, един от модераторите, който не взима отношение в такива теми, за да не си развали реномето, ми каза, че съм бил ревал, пищял и пак съм си бил тук да си пиша. Явно той (и други разбира се) имат една такава смешна представа, че пиша още тук заради неповторимостта на форума им и заради перфекционизма, който намирам само тук. Продължаващия авторитаризъм показва, че с някои изключения надали ще вземе някой предвид такива теми сега или когато и да е.

Та честит ти успех.

И дано да не е последен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди няколко дни в една спамерска тема, един от модераторите, който не взима отношение в такива теми, за да не си развали реномето, ми каза, че съм бил ревал, пищял и пак съм си бил тук да си пиша.

Мда,също така и да знаеш че от "Празни приказки и забава" нищо няма да научиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що се прибрах от морето, радвам се да видя, че темата не е затворена с някакъв "остроумен" коментар накрая. Така отчитам един вид успех. Не знам кой е решил така "да бъде" /повече от ясно е, че не е Чалгито Бацолини/, но го поздравявам за напредничавото мислене и далновидността му.

Както се вижда такива теми си отиват сами и биват забравяни. От момента, в който бъдат оставени да се развиват, те сами стават вече безпредметни. А по хамалския начин с катинара не става нищо. Защо не става нищо? Защото ако Пенчо иска да каже по Интернет на Генчо, че Генчо се е осрал, Генчо трябва да се примири с това и да проумее, че е безсилен. В такива случаи е най-добре Генчо да си седи мирно за да не разпръсква аканото настрани. После кучетата ще се налаят, а керванът през това време си върви.

Интересно име си избрал за примера.Сеща ме за един анекдот."Върви Генчо из папура и си държи......../1 минута замълчаване/може и по малко ,но се изчаква някаква реакция в слушателите//.......окото"

Та на Генчо сигурно му е през окото ,за това какво мислят хората.А Генчовиците,дето продължават да си правят каквото си знаят,потвърждават тия изводи.Явно това е официална политика ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Затваря се тема-ей така

Така преценил

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=96089

Понеже проблема ми бил в компчето

Божеееее,този проблем го имахме всички потребители

Бяха ни блокирани компютрите за час и повече

В този раздел има много такива теми-дали работи даден сайт,дали е хакнат

И каква е причината да сте против този сайт

Да не би да не ви изнася нещо

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Затваря се тема-ей така

Така преценил

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=96089

Понеже проблема ми бил в компчето

Божеееее,този проблем го имахме всички потребители

Бяха ни блокирани компютрите за час и повече

В този раздел има много такива теми-дали работи даден сайт,дали е хакнат

И каква е причината да сте против този сайт

Да не би да не ви изнася нещо

biggrin.gif

И друг път да не се хвалиш, че бай НОД нищо не пускал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И друг път да не се хвалиш, че бай НОД нищо не пускал.

Пуска само хакери,що така

Сигурно те са го измислили

sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Това за вас обида ли е или сарказъм

Stalik, чудя се до кога ще продължаваш да тровиш форума с гей извращенията си. Ами бъди си гей, шибай космати задници, но престани постоянно да ни бомбардираш с хомо писаници.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...96277&st=30

Чакам вашите мнения

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Хах, направо ме разби, такова животно нема вика :)

Къде се губиш "бе" човек, аз от толкова време не съм влизал тук, че вече всеки познат ми докарва душевна ч@кия laugh.gif

Опа ще ме извиняваш, че ти отговарям след няколко месеца, но позабравям аз разни неща, а с тях и да проверявам някои теми ;)

Душевна ч...я викаш хахаха, имаш право. айде драскай нещо от време на време, че аз си умирам от скука напоследък :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване