Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalanag

Беше ли прав Христо Стоичков

Препоръчан отговор

Лично мен много ме засегна подлизурковщината на БФС спрямо Фифа. Въпреки, че Христо Стоичков беше прав в мача Швеция - България те все отново се признаха за виновни вместо да си търсят правата заради продължаващата от години дискриминация на българския национален отбор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз много не се интересувам от футбол, но определено нужда от извинение имаше. Не под тази форма, но имаше. И както Батето беше казал веднъж: "В спорта като в капка вода се отразява животът ни.". Представете си какво ще стане ако премиера или президента на България започне да псува Американците, а по-точно президента им, зщото били мръсни капиталисти, които ни използвали... Да вярно този който псува и кълне има право, американците си имат свойте кусури, но подобно изявление не би било нито разбрано, нито толерирано. В крайна сметка смятам, че БФС не трябваше да се извинява, а да защити достойнството на българския футбол. А Стоичков трябваше да поднася извинения, не обратното.

А и да тази тема не е ли за спортната секция?

Редактирано от raziel_ie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоичков е достатъчно голям за да знае какво да прави. Щом е решил така аз съм съгласен. Това дали трябва извинение негова си работа.

Щом едно величие като Стоичков е направил такова нещо тогава явно има причина. Това е футбол и Христо защитава футбола, защитава българските интереси, а не $$$.

Същото искам и да кажа за Мартин Петров. Отношението му към съдията. За мен той е най-добрият ни футболист и каквото той реши това да бъде!

Изказванията му след мача с Исландия не бяха приятни, извинил се е. Много е импулсивен, но въпреки всичко той е човека и щом съм привърженик на България го приемам такъв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че наистина трябва извинение. Може да е било правилно това, което е казал, но не и начина по който го е казал. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moже би от части Ицата е прав, но не това е начина, има къде къде по заобиколни начини да се кажат тези работи, големия човек в централата не е

глупав нито всички останали, така че един два намека, пак щяха да свършат работа, пък и тогава нямаше да има нужда да се извинява. Хем вълка сит и агнето цяло.

П.С. Но нали знаем, че Ицо си е чапатник и без такт. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...